התייעצות | חידוש שלושת הרכיבים - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות | חידוש שלושת הרכיבים

DimRah

Recommended Posts

ציטוט של E71

...לא.

פשוט חפש בגוגל... ה-570 לוקח 220W (כרטיס זולל חשמל), המעבד 95W, בהערכה זהירה שאר המחשב 100W - כבר עברנו את ה-400W, שלא לדבר על מקדם בטחון של עוד 100W שכדאי לשים. נכון, שכחתי שיש מחשבון לזה. בהערכה גסה שעשיתי דרך אתר power supply calculator יצא לי:

Load Wattage:487 W
Recommended UPS rating:900 VA
Recommended PSU Wattage:537 W

אבל בשביל מה ההורים שלך צריכים GTX570, הם ישחקו משחקים? חבר להם את המסך ליציאה של לוח האם, בטל את הכרטיס והרווחת גם שקט מהמאווררים.

ההורים משחקים במשחקי אתרים כגון Farmville (שאגב מעמיס מאוד על המערכת משום מה). אבל כפי שאמרתי, אני צריך את כוח הרינדור והיכולת לשחק במשחקים קצת יותר כבדים ממה שמשחקים ההורים.

על איזה ס.כוח תוכל להמליץ? אני מבין שצריך ספק של 620/650W...

PC.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DimRah

ההורים משחקים במשחקי אתרים כגון Farmville (שאגב מעמיס מאוד על המערכת משום מה). אבל כפי שאמרתי, אני צריך את כוח הרינדור והיכולת לשחק במשחקים קצת יותר כבדים ממה שמשחקים ההורים.

מ'זתומרת?

אתה מבין שצריך 600W+ (מה שנכון) כי זה מה שיצא לך בחישוב... אותו חישוב שאני הייתי עושה, אז מה אתה צריך ממני? :)

קח כל ספק כח מיצרן טוב שנותן 600-650 וואט. Seasonic, Enermax... גם קורסייר או אנטק יעשו את העבודה. תבחר מה שבא לך.העיקר שיהיה ממותג, ורצוי בתקן 80+.

אגב, אני כבר קצת מבולבל כנראה, אתה צריך את כח הרינדור והיכולת לשחק.. ברור, אבל לא דיברנו עכשיו על המחשב שהולך להורים? כתבת שלך יש 970... חדש... ואם להורים אתה נותן את המחשב הישן, אז מה הם צריכים עליו את ה-570? Farmville יעבוד גם עם היציאה של לוח האם. תוציא אותו, או שתמכור (אם יהיה לך קונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@DimRah

ציטוט של E71

1. לפי החישוב הנ"ל (95W למעבד ללא , 220W לכרטיס המסך, 100W לשאר המערכת ועוד 100W מרווח ביטחון), גם ספק כח של 550W אמור להחזיק מערכת כזו. כמובן שאם אתה תבצע צריכת ההספק של המעבד תהיה גדולה יותר, ואז אתה תצטרך ספק כח בעל הספק גדול יותר, וסביר להניח שתרצה אחד שנותן מתח כמה שיותר יציב.

2. כפי ש @E71 כתב - הכי חשוב שתקנה ספק כח של חברה מוכרת ואמינה ולא ספק כח גנרי. רצוי שלספק הכח יהיה תקן +80 מתקדם ככל הניתן (Bronze < Silver < Gold), אבל זה פחות קריטי.

3. חשוב לוודא שלספק הכח יהיו חיבורי מתח מתאימים לכל ההתקנים שלך (בעיקר חיבורי 6 או 8 פינים לכרטיס המסך ומספיק חיבורי SATA לחיבור התקני האיחסון) בכדי שלא תצטרך להשתמש במפצלים.

4. אם אתה מתלבט בין מספק דגמי ספקי כח, אתה תמיד יכול לשאול בפורום ספקים ומארזים, שם כנראה יוכלו לתת לך תשובה יותר מדוייקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...