קניית NAS ייעודי או מחשב שיריץ ווינדוס? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית NAS ייעודי או מחשב שיריץ ווינדוס?

natanel102030

Recommended Posts

ציטוט של natanel102030

חחח רק אל תרביץ לי.

לא אכפת לי הרעש, מעדיף את האמינות של הבלאק.

הרד יותר טובים לאחסון לטווח רחוק אבל פחות לעבודה 24/7 עד כמה שהבנתי. זו הסיבה היחידה שאני מעדיף להמנע מהם.

המהירות אכן לא חשובה לי כשתקח בחשבון שהמחשב יריץ .

1+2 

תודה ענקית

3. גם סרבר או 10 לצורך העניין? הווינדוס יהיה לי הרבה יותר נוח בהתחשב בעובדה שאני רגיל אליו וזה גם יוכל לשמש לי כשרת משחק CS:GO וכד' ( כשIBC בשעה טובה יקבלו אישורים להפעיל את הסיבים שפרושים בראשון לציון ).

4. מבחינתי זה נחשב גיבוי. הרי אין מצב ששניהם ימותו ביחד, ובנוסף יהיה גיבוי של backblaze באינטרנט. אני פשוט צריך לשימוש מיידי בקבצים.

5. בדיוק בגלל זה העדפתי כונן חזק כמו הבלאק שמיועד לביצועים טובים ולאורך זמן.

( למרות שלפי סטטיסטיקות של backblaze באמת עדיף לקחת היטאצ'י לעומת כל שהם בחנו )

6. אני נוטה לכיוון הPC בגלל החופש לעשות איתו הכל. בתור הנדסאי תוכנה זה כנראה יהיה שמיש לי ביום מן הימים. אפילו קצת כשרת משחק.

הרד מיועד למצלמות , לכן 24X7 זה התפקיד שלו.

אין דבר כזה ששחור אמין משאר הכוננים, השחור מיועד לרנדור ועריכה וגם גיימיינג, אין בו שום דבר 'אמין' ומיוחד מלבד המהירות.

הירוק אמין באותה מידה כמו השחור, ובנפח 1TB שלא רלוונטי קיים גם הכחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הblack כן נחשב יותר אמין הוא (לפי יצרן) גם מגיע עם יותר אחריות, זה שאסור לסמוך על אמינות דיסקים זה משהו אחר, לא בטוח שהמחיר מצדיק זה גם משהו אחר.

תקראו מה רשום בהערות על השחור לגבי רייד

http://www.wdc.com/wdproducts/library/SpecSheet/ENG/2879-771434.pdf

http://www.wdc.com/en/products/internal/nas/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

כלומר כתוב בפירוש שאינו מתוכנן ל RAID? מה אתה בעצם רוצה לומר, שהוא כן אמין אבל לא עבור NAS?

כתוב בפירוש שהוא מומלץ לרייד 1/0 בשימוש סביר ושנבדק בסביבה כזאת.

אני אתעדכן לגבי הכוננים עצמם בעוד כחצי שנה, הרבה יכול להשתנות עד אז. 

תודה רבה שעניתם לי על כל השאלות. כנראה שזה יהיה מחשב שיריץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של התעסקות לעומת מחיר, כל דיסק יעבוד, נניח שהדיסק שלא מיועד מראש למשימה צפוי להתקלקל כ30% יותר מדיסק מתאים, אבל עולה 40% פחות.....יש כאלה שההתעסקות תהיה שווה להם. ברור שבדיסק בודד הכל יכול להיות, בעקרון. בגישה שלי במערכת שנדרש uptime גבוהה שכל השבתה קריטית לתפקוד העסק למשל שרת קבצים שעובדים עליו בשוטף וכו' שווה להשקיע, גיבויים שוטפים בהתאם לשיקול של כל אחד התעסקות לעומת מחיר. כל עוד לא שוכחים שכל דיסק צפוי להתקלקל.

בלי קשר, אוורור נאות מעריך משמעותית את חיי הדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...