לפטופ בן 5, הלך ההארד דיסק - מה ממליצים לעשות? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ בן 5, הלך ההארד דיסק - מה ממליצים לעשות?

nisso87

Recommended Posts

היי לכולם

יש לי לפטופ Lenovo Z570, מעבד i5 2410, זכרון 4GB RAM.

באמת שהמחשב פצצה ועד עכשיו עבד כמו שד.

היום ההארד דיסק שלו התפחלץ, ובינתיים הבאתי הארד דיסק חלופי מחבר.

עכשיו אני רוצה לקנות לו SSD מהבלאק פריידי (60$ בבלאק פריידי ל240GB)

השאלות שלי הן:

1. איזה בדיקה\כלי\תוכנה אני יכול להריץ כדי לוודא שהבעיה היא רק בהארד דיסק ולא עמוקה יותר בעוד רכיבי חומרה?

2. האם כדאי בכלל להשקיע ואולי לשדרג גם את הזכרון ל8 ג'יגה? או שחבל על הזמן וגם הSSD מיותר?

3. הוא תומך בכלל במהירויות של SSD? אולי כדאי בכלל לקנות SDHD וזהו?...

4. איך ההארד דיסק הזה של San Disk?

http://www.amazon.com/SanDisk-Internal-240GB-2-5-Inch-SDSSDA-240G-G25/dp/B00S9Q9VS4/ref=sr_1_5?s=pc&ie=UTF8&qid=1448587016&sr=1-5&keywords=ssd

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1

המחשב אכן משמש כמחשב נייד (עובר ממקום למקום וכו') ? אם כן, רוב הסיכויים שהדיסק קיבל איזה שהיא מכה ומזה נהרס

דיסק יכול להיהרס כתוצאה מספק כוח לא איכותי או לא תקין. אלא מה, במחשב נייד הספק שמוציא מתח לדיסק הוא לא המטען, אלא ממיר פנימי על הלוח. הממירים האלה בנויים להחזיק ספציפית את החומרה שיש באותו מחשב, ואפשר להניח שהם באיכות גבוהה כמו כל המחשב. הסיכוי שהבעיה מגיעה מהכיוון הזה נמוך

קורה שדיסק נשרף כתוצאה מפריצה של רכיבים בלוח, אבל מקרה כזה בעצמו נדיר מאוד, ואם הוא כבר קרה, הייתי חושב שהמחשב ישרוף מיידית גם את דיסק התחליפי שחיברת... ומכיוון שהוא לא, נראה שאפשר לשלול את האפשרות הזאת

אם הדיסק עדיין מזוהה איכשהוא, האם ניתן לקרוא נתוני SMART שלו ? האם הוא עושה צלילים של בעיה מכאנית ?

2

אם יש לך מה לקבל מתוספת , למה לא

שדרוג ל בטוח לא יזיק, מה רמת השיפור - אין לי שמץ. חוצמזה, שדרוג ל יכול להאריך את זמן העבודה על סוללה

3 4

אין לי שמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. על סמך מה החלטת שהבעיה בדיסק? יעזור אם תתאר את התסמינים שהיו ואת מה שעשית כדי לפתור אותם.

2. יש שני סוגים של אנשים. כאלה שמאמינים ששווה להמשיך להשתמש במחשבים ישנים, אם הם עובדים ועונים על הצרכים (גם אם יש צורך לשדרג / להחליף רכיב פה ושם), וכאלה שחושבים שכל כמה זמן צריך פשוט לקנות חדש, במיוחד כשיש תקלה. תחליט לאיזה סוג אתה שייך ותפעל בהתאם. :)

3.גם מחשב בן 10 שנים יפיק תועלת מSSD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...