אזהרה: אי כיבוד אחריות בחנות KSP - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה: אי כיבוד אחריות בחנות KSP

PrinceofMadness

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה ש ksp נמצאים בכל חור וחנויות אחרות קצת קשה יותר למצוא סניף קרוב.

יש לי סניף ksp במרחק של 5 דקות הליכה מהעבודה ועוד סניף 10-15 דקות נסיעה מהבית. אייבורי הכי קרוב אלי זה במרחק של בערך חצי שעה נסיעה ושלא לדבר על חנויות אחרות.

כבר נכוותי מ ksp אז אני משתדל שלא לקנות שם כשאפשר אלא רק במקרים שאני צריך איזה משהו מעכשיו לעכשיו או דברים זולים שלא מתקלקלים בד״כ. אין להם ממש תחרות עם מיקום הסניפים והזמינות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם החנות הכי קרובה חוץ מKSP הייתה במרחק שעתיים נסיעה, דורשת טיפוס רגלי לראש הר אחרי אותן שעתיים, ומוכנה להכניס לקוחות רק אחרי ביצוע טקס וודו - עדיין הייתי הולך לשם ולא לKSP, לא משנה מה סכום הקניה.

אם חניה זו הבעיה המרכזית, יש . פעם ב- מותר, זה לא גורע מכבודך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל להגיד כשאתה לא גר בחור כמו אשדוד.

איזה הגזמה, עוד לא היה מקרה שלא הצלחתי למצוא מקום חניה שם, יורדים לחניון תת קרקעי, מקסימום מחכים כמה דקות עד שמישהו יוצא.

ב-KSP עד הלום המוכר מתנהג כאילו עושה לך טובה שהוא מוכר לך את המוצר, לא סובל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הגזמה, עוד לא היה מקרה שלא הצלחתי למצוא מקום חניה שם, יורדים לחניון תת קרקעי, מקסימום מחכים כמה דקות עד שמישהו יוצא.

ב-KSP עד הלום המוכר מתנהג כאילו עושה לך טובה שהוא מוכר לך את המוצר, לא סובל אותו.

אם כבר מדברים על מוכרים, בסניף אשדוד באייבורי נראה לי למוכרים יש יום אבל על בסיס יומיומי xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע למצב, פשוט הוא טען שבאשדוד המוכר לא התנהג כמו שצריך, אז אמרתי שבאשקלון בשתי הרשתות המוכרים הם אחלה.

מעבר לזה אני נצמד לIVORY בדברים הקטנים שאני צריך פה ושם, כל מה שעובר את ה400₪ אני קונה מפלונטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם קניתי שם, היה גהנום.

http://startpc.co.il/%D7%A6%D7%95%D7%A8-%D7%A7%D7%A9%D7%A8

נקודת שירות דרום - אשדוד: (איסוף בתאום מראש ומסירת מוצרים בעת תקלה) כתובת: תש"ח 7 (מרכז סיטי) אשדוד | טלפון: 09-7737447

שעות פעילות: ימי א-ה: 12:00 - 19:00 ימי ו' 10:00 - 13:00

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...