אזהרה: אי כיבוד אחריות בחנות KSP - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה: אי כיבוד אחריות בחנות KSP

PrinceofMadness

Recommended Posts

קניתי פעם מסך 24" מאייבורי מהסוג הישן עם היציאות המורחבות קורא זיכרון וכפתורי חיישן ללא לחצן. היו לי כמה פיקסלים לא טובים על ההדלקה הראשונה. בדקו לי במקום, והחליפו לי לחדש באריזה מייד אחרי שראו את התקלה בעיניים. הבאתי להם יקרות שהפסיקו לעבוד טוב בלי שום סיבה טובה, היה מוכן ומתוקן תוך יומיים(יום בהתחשב שהבאתי להם אותו בערב). לKSP לפעמים אתה מביא דברים, והם כאילו עובדים כמו שהיו חנות יחידה. תראו את הסניף אייבורי בפתח תקווה. גדול, מאוייש, מחלקות. עכשיו תראו את KSP פתח תקווה. קטן, עמוס, ומאורגן בלחץ. המוכרים בKSP מרגישים כאילו הם בעצמם צריכים לשמור עם הידיים על כל הסחורה שנמצאת בערימות סביבם. הם בכלל שם לשרת כיחידה משטרתית לאבטחת המתקן(חנות). (שמתי את העין שלי עליך חבוב! שלא תגנוב לי פה מהצד) אפשר היה לחשוב שתחרות בין אייבורי לKSP תועיל לציבור. אבל אולי עדיף אם KSP היו סוגרים, ובמקומם היו יותר חנויות מקומיות כתחרות אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם כשמשווים את סניפי רמת גן אפשר לראות הבדל משמעותי בשטח החנות, כוח האדם, והאווירה בה הכל מתנהל. אייבורי עובדים כמו ארצית. KSP עובדים כמו חנות קטנה במזרח אירופה שמבטלת אחריות ללקוחות שפתחו מארז. יש לי תחושה חזקה שהבעלים/מנהלים של KSP היו מוכרים בעבר מחשבים עם הגישה הזאת בדיוק! ושיש להם חלק גדול במוח שמוקדש לרטוריקה אנטי צרכנית, המותאמת למציאות כלכלית/חברתית של חנות קומבינות באוקראינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי הבעיה עם KSP היתה שאין עם מי לדבר המוכרים בחנות היו ילדים שמוכתבים לפי הפתקים שהגיעו מהמעבדה המרכזית ואם אתה מדבר עם המרכז אז אלה מוקדנים שמקריאים לך תשובות מהמחשב.אם הכל טוב אז המחיר הזול מצוין אבל אם נתקלת בבעיות אז לפחות במקרה שלי לא היה עם מי לדבר.התאכזבתי מהם קשות אחרי שנים של קניה מתמידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ב3 פעמים שיצא לי לממש אחריות בKSP, תוך 3 ימים קיבלתי מוצר חדש. פעמיים נגן של סאנדיסק, ופעם כרטיס זיכרון 32GB. שלושתם מתו בצורה פתאומית. אני כן משתדל לקנות מאייבורי יותר (את המסך שלי קניתי מהם!) אבל חלק מהמוצרים יש לKSP בבלעדיות כמו מקלדת הK70 שאקנה השבוע. מה שכן כשקניתי את המחשב שלי (3100 שקל) הייתי באייבורי והציעו לי אותו ב300 שקל יותר, אז קניתי בKSP הכל חוץ מהכונן הקשיח (אותו קניתי מוואלה שופס).

אל תשכחו גם שלתקופה ארוכה אייבורי לא מכרו את הGTX970 בכלל, ככה שאין מה לעשות הרבה פעמים הסניף הזמין היחיד הוא KSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...