שידרוג למחשב קיים ב3000 שקלים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג למחשב קיים ב3000 שקלים

Offset

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בכיף. שים לב שהזיכרונות זה 2X8:

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Value 8GB DDR3 1600Mhz CL11 2

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX970 4GB OC GDDR5 2xDVI HDMI 3xDP PCI-E 1

כונני SSD: כונן קשיח Crucial BX100 CT250BX100SSD1 250GB SSD SATA III 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec GX505 Window Steel 1

מחיר החבילה: 3034 שקל

SSD זה דבר מומלץ מאוד, בעיקר במולטי טאסקינג. הוא עובד בצורה שקטה לחלוטין וטמפרטורות נמוכות מאוד. גורם לטעינה מהירה מאוד של הווינדוס, משחקי מחשב ומפות ברשת.

שכחתי לשאול, המארז הזה טוב? אני לא כזה לחוץ על והמארז נראה נורא זול , לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ המארז באמת זול ומאוד משתלם, אבל זה לא אומר שהוא לא מספיק טוב. להיפך, הוא בנוי בצורה טובה מאוד, מגיע עם 3 מאווררים נשלטים, USB3 קדמי, פילטרים נשלפים, מתאים לכ. מסך ארוכים...

יותר מזה? אין :) רק VSP5000 שגם שקט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ המארז באמת זול ומאוד משתלם, אבל זה לא אומר שהוא לא מספיק טוב. להיפך, הוא בנוי בצורה טובה מאוד, מגיע עם 3 מאווררים נשלטים, USB3 קדמי, פילטרים נשלפים, מתאים לכ. מסך ארוכים...

יותר מזה? אין :) רק VSP5000 שגם שקט יותר.

סבבה. ושאלונת קטנטונת , במידה ואני אצטרך להעביר את החלקים למארז החדש, אני יכול להעביר את לוח האם עם המעבד עליו והקירור כמו שזה ללוח החדש או שאני צריך לפרק את הקירור(כי אם כן זה ידרוש ממני גם לשים משחה טרמית חדשה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה מוציא את הלוח אם עם המעבד והקירור עליו ואז מחליף את הזיכרונות לפי הצורך. כמובן שלפני כן אתה מנתק את כל הכבלים וכו'.

תודה, קניתי בינתיים את המארז והעברתי את המחשב הישן שלי לשם.

לאחר התייעצות החלטתי לא להיות גבולי וכן לקחת , הנה מה שיוצא לי(האם אפשר/כדאי לדחוף לשם SSD? האם ספק הכוח מספיק טוב?):

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Value 8GB DDR3 1333Mhz CL9 2

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX970 4GB OC GDDR5 2xDVI HDMI 3xDP PCI-E 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי Antec 620W 80+ Neo Eco 620C 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec GX505 Window Steel 1

הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 2900 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרגיש לי קצת יקר.. חוץ מהספק והמארז את כל שאר החלקים שהזמנת ב- KSP אפשר להשיג בפחות בחנויות אחרות.

SSD זה ממש חובה הייתי מציע לך אפילו לגלוש טיפה מהתקציב אם אתה יכול...

שים לב שהספק שבחרת הוא בדירוג BRONZE שזה דירוג האיכות הכי נמוך (מתבטא בקיצור אורך תקופת האחריות והבטחת אורך חיי המוצר)

ממליץ לשקול להזמין מחנויות אחרות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איציק

הדירוג הזה זה דירוג נצילות ולא דירוג איכות ואין לו בהכרח קשר לאורך חיי המוצר, לא כל ספק עם נצילות מסויימת באותה איכות. נכון שבנצילות גבוהה יותר נפלט פחות חום וזה טוב לספק ושהספקים האיכותיים ביותר של כל חברה הם בדרגות נצילות גבוהות, עדיין ההכללה שלך לא נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרגיש לי קצת יקר.. חוץ מהספק והמארז את כל שאר החלקים שהזמנת ב- KSP אפשר להשיג בפחות בחנויות אחרות.

SSD זה ממש חובה הייתי מציע לך אפילו לגלוש טיפה מהתקציב אם אתה יכול...

שים לב שהספק שבחרת הוא בדירוג BRONZE שזה דירוג האיכות הכי נמוך (מתבטא בקיצור אורך תקופת האחריות והבטחת אורך חיי המוצר)

ממליץ לשקול להזמין מחנויות אחרות!

אפשר הצעה אז מחנות אחרת? חשוב שתיהיה אמינה ומוכרת

איציק

הדירוג הזה זה דירוג נצילות ולא דירוג איכות ואין לו בהכרח קשר לאורך חיי המוצר, לא כל ספק עם נצילות מסויימת באותה איכות. נכון שבנצילות גבוהה יותר נפלט פחות חום וזה טוב לספק ושהספקים האיכותיים ביותר של כל חברה הם בדרגות נצילות גבוהות, עדיין ההכללה שלך לא נכונה.

תוכל גם לעזור לי? איך מה שהצעתי לקנות פה? הספק טוב? צריך SSD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...