מבחני ביצועים ראשונים חושפים יכולות מרשימות ל-iPhone 6S Plus - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחני ביצועים ראשונים חושפים יכולות מרשימות ל-iPhone 6S Plus

SilentBob

Recommended Posts

למי אכפת מהביצועים האלו? מישהו באמת ישתמש בזה?

אני לא תומך ב 8 ליבות של האנדרואידים... זה סתם מפגר לדעתי.

אבל יש מכשירי אנדרואים מעולים שנמכרים באזור ה 350-400 דולרים בזמן שאפל החמדנים דורשים 700+ על כל שטות שיוצאת להם מהמפעל.

יכול להיות שאייפון זה מכשיר טוב, לא יודע, מעולם לא היה לי, אבל במחיר שהוא נמכר הוא בוודאות לא מכשיר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הטלפונים של היום אשכרה מתיימרים להחליף מחשב שוחחנו על עכבר למקלדת, נראה הזוי.

לי אישית עד היום הכי נוח לי להשתמש במחשב שוחחנו או לפטופ מאשר בטלפון חכם חזק ככל שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלפונים של היום אשכרה מתיימרים להחליף מחשב שולחני על עכבר למקלדת, נראה הזוי.

לי אישית עד היום הכי נוח לי להשתמש במחשב שוחחנו או לפטופ מאשר בטלפון חכם חזק ככל שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת מהביצועים האלו? מישהו באמת ישתמש בזה?

אני לא תומך ב 8 ליבות של האנדרואידים... זה סתם מפגר לדעתי.

אבל יש מכשירי אנדרואים מעולים שנמכרים באזור ה 350-400 דולרים בזמן שאפל החמדנים דורשים 700+ על כל שטות שיוצאת להם מהמפעל.

יכול להיות שאייפון זה מכשיר טוב, לא יודע, מעולם לא היה לי, אבל במחיר שהוא נמכר הוא בוודאות לא מכשיר טוב.

לא כי הגלאקסי 6 פשוט שבר את השוק עם המחיר שלו...

תתאפסו על עצמכם, הם עולים אותו דבר.

ואולי מספיק כבר עם התירוץ הזה שאייפון זה טלפון סגור? לא נמאס לכם לנגן את אותה מנגינה מאה שנה? זה בכלל לא נכון.

כל מה שאני רוצה לעשות באייפון אני יכול (הנה באות תגובות של דברים מוגזמים שהאנדרואיד שלהם עושה ולאף אחד לא אכפת מהם...)

שאר התגובות פה כל כך ילדותיות (ורודפות אחרי גודל ה E-PENIS שנותן הטלפון) שאני פשוט לא אתייחס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתפתל קצת, זו התנהלות של פאן בוי בדרך כלל, אבל לא נראה לי שאתה כזה, אז לא אייחס לך את הכינוי...

אייפון מכשיר טוב, אפילו טוב מאוד. אבל לטעון שהוא יכול לעשות כל מה שאנדרואיד עושה, זה פשוט לא נכון עובדתית.

בכל אופן, אין לי כוונה להיכנס לוויכוח עקר על - . שכל אחד יקנה מה שמתאים לצרכיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רחוק מלהיות פאנבוי של אפל, לצורך העניין אני יכול לקבל מהעבודה מהדגם החדש כל שנה ואני לא לוקח כי אני מעדיף :)

אני גם לא זה שטען שהוא "יכול הכל"

רק הגבתי לשתי הדוגמאות שהועלו פה, אני יכול לתת בעצמי כמה דוגמאות לדברים שהוא לא יכול לעשות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתפתל קצת, זו התנהלות של פאן בוי בדרך כלל, אבל לא נראה לי שאתה כזה, אז לא אייחס לך את הכינוי...

אייפון מכשיר טוב, אפילו טוב מאוד. אבל לטעון שהוא יכול לעשות כל מה שאנדרואיד עושה, זה פשוט לא נכון עובדתית.

בכל אופן, אין לי כוונה להיכנס לוויכוח עקר על - . שכל אחד יקנה מה שמתאים לצרכיו.

לא אמרתי שהוא יכול לעשות כל מה שאנדרואיד עושה.

וגם לא אמרתי שהוא יכול לעשות הכל....

אמרתי שהוא עושה כל מה שאני רוצה שהוא יעשה.

וכו, כבר היו על זה אלף דיונים ואנשים התחילו להפליץ כל מיני דברים מוגזמים שהאנדרואיד שלהם עושה אבל לא באמת מעניינים אף אחד...

אז לא תשכנעו אותי שאנדרואיד יותר גמיש או יותר פתוח מאייפון.

NEXT ARGUMENT PLEASE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...