תקלה בלינוקס בשימוש בדפדפן פיירפוקס בגרסה העברית - עמוד 8 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בלינוקס בשימוש בדפדפן פיירפוקס בגרסה העברית

Recommended Posts

אתה אמור להבין את המשמעות של מה שאתה עושה

לעכשו, תעתיק את הקובץ שמחקת (local) מהגיבוי בחזרה למקום שלו בשביל שלא תהיה לך מערכת שבורה. תחשוב מה אתה עושה, איך זה אמור לעבוד, ואז תחזור ותמשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה אמור להבין את המשמעות של מה שאתה עושה

לעכשו, תעתיק את הקובץ שמחקת (local) מהגיבוי בחזרה למקום שלו בשביל שלא תהיה לך מערכת שבורה. תחשוב מה אתה עושה, איך זה אמור לעבוד, ואז תחזור ותמשיך

אבל במקרה הזה אני לא יודע מה עדיף לעשות?

ytujzymh54nm.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אומר שאתה עדיין לא מבין מה אתה עושה אלא רק מקיש פקודות

אז איך אני מוחק בצורה נכונה את הקובץ הזה?

אתה רשמת לי שהפקודת מחיקה בטרמינל זה rm, ואני עשיתי את עם רווח ואם הנתיב לקובץ של מה שאני רוצה למחוק וזה לא הצליח לי המחיקה הזאת, אז חשוב לי לדעת, איך אני מוחק בצורה נכונה את הקובץ הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמי, זה לא יימשך בצורה כזאת. אם אין לך שמץ בשביל מה אתה עושה דברים, תסגור את הלינוקס עכשו ותחזור ל XP

ולמה אתה לא יכול להסביר לי מה שאני עושה?

אני רוצה שהלינוקס יזהה את השפה העברית בצורה הנכונה בכל מה שאפשר.

אני לא מרוצה מהוינדוס כי הוא מתאים בעיקר רק לגרסאות ישנים של דפדפני אינטרנט, וכיום הגרסאות של הדפדפני אינטרנט חדשים, ובהרבה פעמים אני מקבל הודעה שגיאה של חוסר התאמה בין האתר אינטרנט למערכת ההפעלה של הוינדוס .

אז כן חשוב לי לדעת למה אם אני הייתי צריך להתקין את הקובץ לוקל הזה אז למה אני גם צריך למחוק אותו?

זה לא שיש תקלה בקובץ לוקל הזה נכון?

מה אתה הייתה עושה במקומי אם אתה הייתה רוצה למחוק קובץ שאתה לא צריך והטרמינל היה שואל אותך את זה?

rm: remove write-protected regular file `/var/lib/locales/supported.d/local ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבירו לך כבר כמה פעמים, גם פה וגם בכל מקור אחר שהפנו אותך אליו. אתה מתעלם מההסברים ועובר ישר לפקודות שאין לך מושג מה עושות. בגלל זה בינארי לא רצה לתת לך פקודות להריץ, הוא ניסה לגרום לך להבין מה אתה עושה לפני שאתה מריץ סתם פקודות על עיוור.

ולגבי הפקודה rm, מה היא שואלת אותך? קראת בכלל?

הפקודה מבקשת ממך אישור למחוק את הקובץ. היא שואלת אותך "אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הקובץ XYZ?"...

זה באמת לא מובן לי איך אתה מצפה לעבוד ככה במערכת הפעלה כלשהי ובפרט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסית לפעול לפי ההסברים שלו

הוא רשם לי גם

"תמחק את קובץ המערכת המקורי. הפקודה למחיקה rm"

פה, מלמעלה שורה שניה

http://hwzone.co.il/community/threads/568553-%D7%AA%D7%A7%D7%9C%D7%94-%D7%91%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%91%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A9-%D7%91%D7%93%D7%A4%D7%93%D7%A4%D7%9F-%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%91%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%94-%D7%94%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA/page10?p=5096634&viewfull=1#post5096634

אז

אם הטרמינל היה שואל אותי האם אני בטוח שאני רוצה למחוק את הקובץ הזה אז אני הייתי רושם לו yes כמו שהציע לי המשתמש הזה למחוק את הקובץ הזה מהטקמינל בפקודה של rm,

אבל הטרמינל פה שואל משהו אחר, הוא שואל האם אני רוצה למחוק את הגנת הכתיבה הרגילה של הקובץ הזה, אז בזה אני לא בטוח האם לרשום כן או האם לרשום לא, כי אולי אם אני ארשום כן אז בנושא הגנות של קבצים כאלה לא תהיה לי הגנת כתיבה והקובץ לא ישאר כראוי?

בגלל זה חשוב לי לדעת במצב כזה מה לרשום בטרמינל?

אחרי שאני אדע את זה אז יהיה לי יותר קל להמשיך בהוראות של המשתמש הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונסול אומר לך בצורה דיי פשוטה מה הוא רוצה. חוצמזה, שאתה יכול להעתיק את ההודעה הזאת לתוך ולחפש.....

רמי, כשהזהרתי אותך כבר בדיון הראשון של התקנת , שהחיים בלינוקס הם תמיד התעסקות ומחייבים אותך להיות בעל שמץ מה אתה עושה, אמרתי את זאת באמת. אתה אומר "חשוב לי לדעת מה להקיש עכשו" - אתה חושב שאם תקבל תשובה של מה עושים בשלב הזה, הלאה דברים איכשהוא יסתדרו מעצמם. אז נגלה לך משהוא, הם לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונסול אומר לך בצורה דיי פשוטה מה הוא רוצה. חוצמזה, שאתה יכול להעתיק את ההודעה הזאת לתוך ולחפש..... רמי, כשהזהרתי אותך כבר בדיון הראשון של התקנת , שהחיים בלינוקס הם תמיד התעסקות ומחייבים אותך להיות בעל שמץ מה אתה עושה, אמרתי את זאת באמת. אתה אומר "חשוב לי לדעת מה להקיש עכשו" - אתה חושב שאם תקבל תשובה של מה עושים בשלב הזה, הלאה דברים איכשהוא יסתדרו מעצמם. אז נגלה לך משהוא, הם לא
אני גם הסתכלתי בזה בחיפוש בגוגל אבל לא רשום שם מתי מומלץ למחוק גם את ההגנה הרגילה של המחיקה של הקובץ. הגולשים שם טוענים שאם רוצים למחוק הגנה רגילה של קובץ זה מומלץ רק לפי מה שממליץ מי שמציע למחוק את הקובץ המסויים. אז בגלל שבמקרה הזה אתה המלצת לי למחוק את הקובץ הזה אז חשוב לי לדעת לפי דעתך מה כדאי לי לענות על זה בטרמינל?כן או לא?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובות המתאימות למשתמשים שונים יכולות להיות כן או לא. גם במקרה שלנו התשובה יכולה להיות כן או לא. לא יכול לענות על השאלה במקומך. הוא כן יכול למצוא תיאור של מהי בדיוק ההגנה הנל ומה היא עושה, אם זה הידע שאתה צריך בשביל להחליט מה לענות על השאלה

אחרי 12 עמודים בדיון זה של הסברים מה אנחנו מנסים לעשות, איך הפעולות השונות הן חלקים מהפעולה הכללית, ואחרי שתקרא על ההגנה בגוגל אם אתה רוצה, ניתן לצפות לכך שיהיה לך שמץ מה הולך כאן. אם בשלב זה עדיין "חשוב לך לדעת" מה מקישים בקונסול, אתה פשוט מצפה שננהל את מערכת ההפעלה שלך במקומך. זאת עבודה של , ומקבלים אותה מטכנאי מחשבים ולא בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובות המתאימות למשתמשים שונים יכולות להיות כן או לא. גם במקרה שלנו התשובה יכולה להיות כן או לא. לא יכול לענות על השאלה במקומך. הוא כן יכול למצוא תיאור של מהי בדיוק ההגנה הנל ומה היא עושה, אם זה הידע שאתה צריך בשביל להחליט מה לענות על השאלה

אחרי 12 עמודים בדיון זה של הסברים מה אנחנו מנסים לעשות, איך הפעולות השונות הן חלקים מהפעולה הכללית, ואחרי שתקרא על ההגנה בגוגל אם אתה רוצה, ניתן לצפות לכך שיהיה לך שמץ מה הולך כאן. אם בשלב זה עדיין "חשוב לך לדעת" מה מקישים בקונסול, אתה פשוט מצפה שננהל את מערכת ההפעלה שלך במקומך. זאת עבודה של , ומקבלים אותה מטכנאי מחשבים ולא בפורום

אז איך בפורומים אחרים עוזרים לי יותר?

אין לי בעיה לחפש בגוגל מה עושה כל פקודה, אבל יש הבדל בין לדעת מה זה לבין לדעת האם זה כדאי ולאיזה דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...