למחוק בבקשה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למחוק בבקשה

Itzik68

Recommended Posts

@איציק כרמל

במפרט שלך כללת מעבד מהדור החדש בתושבת 1155, אך לא כללת לוח-אם וזיכרון , (על פניו יתכן ותמצא לוחות שתומכים גם בDDR3 בדור החדש אך אני לא מצאתי כאלו )

אם את מעוניין לשדרג לדור הנוכחי אתה חייב להחליף את כל השילוש או לפחות את המעבד + .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק,

משום מה אבדתי לרגע את תשומת הלב.

1. אכן המעבד מתאים, אך לדעתי אם אתה מתכנן להוציא סכום כזה ולהישאר 2 דורות אחורה , זה לדעתי בזבוז כסף או לחלופין לחפש ביד 2.

2.הכרטיס מסך שלקחת , אתה צריך לבדוק שאורך שלו (לדעתי 32 ס"מ) לא נחסם ע"י מפרץ הדיסקים הקשיחים שלך.

3. משהו שלא כלכך הבנתי כתבת :

"מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

משחקים, צפייה בתכני HD (כולל UHD)"

מה הכוונה שלך בUHD ? אתה מתכנן לחבר את המחשב לטלויזיה ? כי המסך מחשב שבחרת מציג ב1080p

4. הקירור שבחרת, ישנם טובים יותר במעט יותר כסף. (Arctic Freezer)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלך ספק בסיסי, לא מצאתי ביקורת כדי לראות חלקים ומתחים מבחינת הספק הוא מספיק אני הייתי מחליף אותו לספק איכותי. אורך כרטיס מקסימלי לפי מפרט 29.8 ס"מ, תראה אם ניתן לפרק כלוב.

לגבי מסך עדיף שתשאל בפורום מסכים אולי שווה 1440p.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור מה הם הצרכים עליך לפרט קצת יותר.

המסך שבחרת עולה בTMS כ1000 שקל פחות.

למה אתה מכוון לאזור הI5 עם תקציב שכזה אם אפשר לדעת

למה שלא תקנה רק כרטיס מסך וSSD תראה מה ניינים עם הI3 שלך ובמידה ולא תהיה מסופק מהשדרוג אז תחליף מעבד כמו שרצית.

מסך - את המסך עלייך להפריד מהמפרט ומהתקציב למפרט. קשה להרכב מפרט כשהתקציב משתנה לו במסגרת של 1000 שקלים בגלל שהמסך לא סגור.

אני גם מחפש מספר והUZ2715H נראה לי מוצלח מאוד והוא עולה בTMS רק 1700 שח בניגוד לSTARPC שהבאת:

https://www.tms.co.il/product/14824

קח בחשבון שהוא לא QHD אלה FHD. לכן אני מתקשה להבין למה בדרישות ביקשת UHD ? קח בחשבון ש970GTX לא יודע להתמודד יפה עם גרפיקה בUHD.

בקיצור לך לפורום מסכים תיסגר על מסך ואז תחזור להתייעצות לשדרוג עם תקציב מסודר עבור מפרט בלבד.

אני מאמין שכדאי להתחיל בSSD וכרטיס מסך בלבד ואם זה לא מספיק רק אחרכך לשבור את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התייחסת כלל לשאלות שלי.

אעדכן אותך שעבור צפייה בUHD גם הליבה הגרפית שבמעבד תספק את הסוחרה.

בנוגע למארז אני נוטה להאמין שכדאי ואפילו ראוי להמליץ לך על 970ITX שדורש הספק נמוך יותר בנוסף לכדאיותו לחסוך לך החלפת מארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* קרא תגובה אחרונה שלי, פספסת אותה. אחת מעליה חידדת את עניין הצרכים שלך ועניתי לך בנוגע אליהם.

ולא, אין סיבה לצוואר בקבוק ממשי על המעבד עם הכרטיס הזה.

אולי במשחקים בודדים הטובעניינים למעבד דוגמת BF4 אתה תקבל כמה עשרות FPS פחות

אך אנחנו מדברים על מספרים הגבוהים מ60FPS גם במקרים נמוכים כך שזה לא רלוונטי ולא שווה את ההשקעה

וזה נכון גם לI5 מול I7 ולכן אני חושב ששרוג לI5 הוא יהיה טעות. כדאי להתחיל בלי שדרוג מעבד בכלל ומשם להתקדם. זה עולם אחר.

עריכה:

אה ראיתי.

קח המלצה -

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GV-N970IXOC-4GD

אה ועכשיו תחזור בך בדיון 'שבת היום' ותעשה לי לייק חיובי על ההתלהמות המיותרת שלך :biglaugh::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז שלך מספיק כמעט לכל ה970 האחרים, בשום מצב לא הייתי לוקח את הכרטיס הזה או דומה בלי מארז קטן, בדר"כ הם יותר רועשים או יותר חמים או שהורידו להם תדר כדי שלא, כך כרטיס רגיל שנכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...