צריך לרכוש ממיר מתח 110W ל-220W עקב מעבר למדינה זבל - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך לרכוש ממיר מתח 110W ל-220W עקב מעבר למדינה זבל

waltobc6

Recommended Posts

כל הכבוד, בינארי, בלבלת אותו. אתה באמת חושב ששאלה תמימה של בחור שלא ידע שכל הספקים הנורמליים הם מזמן 100-240V זה המקום לדון בשינויים פיראטיים ולא חוקיים לרשת החשמל הביתית?

פותח הדיון,

לא צריך לקנות כלום. הספק שלך פשוט יעבוד וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קיים סיכוי גבוה שמישהוא נוסף ימליץ לו על השיטה הזאת - למשל, בעל הבית שם - ואולי אפילו יסדר לו את ההאק (במדינות האלה יש הרבה מאוד עבודה פיראטית שמבוצעת)

קל לראות איך זה עובד, אבל פחות קל לראות מה הסכנות כשעושים את זה "סתם". מבחינתי, עדיף להבהיר לו שהדבר אפשרי, מה הסכנות, ואיך דבר כזה צריך להיות עשוי נכון, על פני שבעל הבית שם ישים לו כמה תקעים של מזגנים על מכשירי חשמל ובסוף יהיה לו איזה קצר שיתפוצץ לו בפרצוף "כמו באמריקה" (תרתי משמע)

כך אני מכסה :

- את מי שלא מתמצא, ודיי הבהרתי שהוא לא אמור להתעסק אם זה

- את מי שלא מתמצא ובכל זאת חושב שהוא חייב (וכאמור, אם לא אני יש מספיק אחרים מהם הוא עלול לגלות על השיטה), שלפחות יהיה מודע מהן הסכנות כשעושים את זה "סתם" וכמה דברים נדרשים בשביל שההאק יהיה בטיחותי. לא ניתן להתעלם מכך שיש הרבה אנשים כאלה גם בארץ וגם שם - harm minimization

- את מי שכן מתמצא, ויגיע להודעה על ידי הרצת חיפוש בפורום בעתיד

מבחינתי זה עדיף על פני ש "מומחה לאלקטרוניקה וחשמל" כאן יאמר לו לא, "מומחה לאלקטרוניקה וחשמל" אחר שם יאמר לו כן, והוא יבחר בזה שאמר כן כשאין לו כל שמץ מה לא בסדר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד, בינארי, בלבלת אותו. אתה באמת חושב ששאלה תמימה של בחור שלא ידע שכל הספקים הנורמליים הם מזמן 100-240V זה המקום לדון בשינויים פיראטיים ולא חוקיים לרשת החשמל הביתית?

פותח הדיון,

לא צריך לקנות כלום. הספק שלך פשוט יעבוד וזהו.

ומה לגבי המקרים שהוא אמר שאם יש קצר הכל יעשה בום ואש?

אני מעדיף לקנות איזה שתים ולא לקחת סיכון

בסיגנון של ה"ברק" הזה שיש למקרר שמונע ממנו לקבל מכות חשמל

אין לי בעיה להוציא 500 שקל בשביל שקט נפשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקומך אם לא רואה בבירור שכתוב על הספק כח תמיכה ב 110V , ( דרך אגב פתחת את המארז לראות את הכיתוב על הספק כח מבפנים ? )

לא מסכן את הציוד וקונה ספק כח אוניברסלי 220\110 , גם ככה טוב שיהיה איזה ספק כח ספייר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקומך אם לא רואה בבירור שכתוב על הספק כח תמיכה ב 110V , ( דרך אגב פתחת את המארז לראות את הכיתוב על הספק כח מבפנים ? )

לא מסכן את הציוד וקונה ספק כח אוניברסלי 220\110 , גם ככה טוב שיהיה איזה ספק כח ספייר .

באמת שאני מעדיף איזה מתאם מתח במקום כל הסיפורים הארוכים האלה שיגררו אותי....

אשמח אם תוכלו פשוט לתת לי איזה אחד שיעשה את העבודה.

כמו כן גם ה"ברק" הזה שיש למקררים שמונע בעת נפילת חשמל את המכה - אשמח לשם המקצועי שלו ולא למה שהזיכרון שלי זוכר חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי המקרים שהוא אמר שאם יש קצר הכל יעשה בום ואש?
בדיוק מהסיבה הזו אמרתי שחבל בכלל שהוא פתח את הנושא הזה לדיון. כי לא הבנת כלום, סתם עשה לך סלט בראש.
אני מעדיף לקנות איזה שתים ולא לקחת סיכון

בסיגנון של ה"ברק" הזה שיש למקרר שמונע ממנו לקבל מכות חשמל

תקנה אפילו 20 כאלה, אם אתה רוצה. זה לא קשור לשאלה שלשמה פתחת את השרשור.

לא מסכן את הציוד וקונה ספק כח אוניברסלי 220\110

זה כתוב במפורש על כל ספק. בהנחה שהספק שלו זה באמת מה שהוא קישר אליו באחת התגובות, זה יהיה כתוב גם על שלו. לא יהיה כתוב 110V, לרוב יהיה כתוב 100-240V.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ממירי מתח 120/240" כשלעצמם לא תמיד בטוחים, וגם יש להם חסרונות אחרים שאין לשקע "אמיתי"

קיימת שיטה שמאפשרת להימנע מהם והיא דיי ידועה למי שעוסק בחשמל (אפילו בצורה "פרטית") במדינות של 120V, אבל השיטה הזאת בהיותה "האק" רגישה מאוד לאיך מיישמים אותה : ביישום טוב היא הבטוחה ביותר (הרבה יותר מ "ממיר מתח") והרבה מעל כל אפשרות אחרת, ביישום גרוע יש לה את בעיית הבטיחות שלה שלא כולם מבינים - זרם קצר גבוה מידי

לכן חשוב שתדע שהיא קיימת, וחשוב שתדע מה הקאטצ'

מכאן הבחירה היא שלך - תעשה טוב או אל תעשה בכלל, אבל לא באמצע. הדבר האחרון שאני רוצה הוא שבעל הבית (או מישהוא) ימליץ לך על השיטה שם ואתה תקפוץ על המציאה, מבלי שמישהוא מכם יודע בכלל מה הבעייתיות (כי נראה שהכל עובד מושלם)......

ה "ברק" ששמים למקרר הוא יחידת הגנה שמיועדות למנוע מהמקרר לנסות לעבוד במצבים של הפסקות חשמל. בזאת התפקיד שלו מסתיים. הוא אינו מגן מפני קצר, אש, מכת חשמל לבן אדם וכדומה. על הדברים האלה אחראים המפסקים שיש בלוח החשמל ומפסק פחת שמובנה בשקע בקיר, בלבד

כמו בארץ, הרבה מהמגינים האלה מועילים, והרבה מהם יכולים להזיק יותר ממה שהם מועילים. מעולם לא בדקתי מגן כזה של מדינות אחרות, אני לא יכול להמליץ עד דגם מומלץ/דגם לא מומלץ.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מהסיבה הזו אמרתי שחבל בכלל שהוא פתח את הנושא הזה לדיון. כי לא הבנת כלום, סתם עשה לך סלט בראש.

תקנה אפילו 20 כאלה, אם אתה רוצה. זה לא קשור לשאלה שלשמה פתחת את השרשור.

זה כתוב במפורש על כל ספק. בהנחה שהספק שלו זה באמת מה שהוא קישר אליו באחת התגובות, זה יהיה כתוב גם על שלו. לא יהיה כתוב 110V, לרוב יהיה כתוב 100-240V.

חברה... אני שמח שאתם רוצים לעזור לי... ושאתם מציפים אותי פה בנושאים עיניים

אבל בחיאט דינאק ביקשתי שתי דברים ואתם מסרבים לפתור אותי מהם:

א. איפה אני קונה ממיר מתח

ב. איפה אני קונה את ה"ברק" הזה (או איך קוראים לו בכלל).

זה מה שמעניין אותי לדעת, לא חשוב לי אם זה מיותר - אני רוצה את הכל לשקט הנפשי שלי, בלי קומבינוט והאק ושיטות אירופאיות לחשמל של הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעקש סתם ומבקש פתרון שלא בטוח שיעבוד.

כשתגיע לשם תחליף ספק כח . זה יתאים בול ויהיה יותר זול ופשוט

מכל פתרון אחר שאתה מתעקש עליו.

אין לך מושג כנראה איך בכלל בנויים השקעים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעקש סתם ומבקש פתרון שלא בטוח שיעבוד.

כשתגיע לשם תחליף ספק כח . זה יתאים בול ויהיה יותר זול ופשוט

מכל פתרון אחר שאתה מתעקש עליו.

אין לך מושג כנראה איך בכלל בנויים השקעים שם.

וודאי שזה הפיתרון הכי טוב?

תשמע אני מפחד אפילו לחבר תמחשב להדליק אותו לבדוק אם הספק מתאים

אני ממש מפחד שיהיה "בום"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בחיאט דינאק ביקשתי שתי דברים ואתם מסרבים לפתור אותי מהם:

א. איפה אני קונה ממיר מתח

ב. איפה אני קונה את ה"ברק" הזה (או איך קוראים לו בכלל).

עיוני,

ממיר מתח שיעבוד טוב בהספקים שאתה צריך הוא יקר, גדול מתחמם וצורך הרבה חשמל:

http://images.jr-international.fr/images_jr/jr/C2201KE.jpg

לכן כדאי לך לקנות ספק כח שעומד ב110 בארץ בדרך או במדינת היעד.

את ה"ברק" תוכל לקנות בכל חנות רצינית למוצרי חשמל, אבל הוא כמעט בטוח לא יעבוד בסביבה של 110.

כיוון שכנראה לא מדובר בארה"ב שים לב שיש עוד כל מיני דברים בחשמל מעבר למתח הרשום שיכולים להשפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...