בעיה בתצוגה של דפדפן האינטרנט של גוגל גרום בתפריט האפשרות של העתק הדבק - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בתצוגה של דפדפן האינטרנט של גוגל גרום בתפריט האפשרות של העתק הדבק

Recommended Posts

אני עשיתי בדיקה אחרת

אני הפעלתי את הלינוקס הזה בצורה שנקראת livecd

ושאני הפעלתי שם את הדפדפן אינטרנט של פיירפוקס מוזילה באתר האינטרנט של יו טיוב אז אני ראיתי שבצורה הזאת הסרטונים עובדים בעזרת נגן של אדובי פלאש פלייר ושם שאני בוחר בסרטון באיכות צפיה של 1080pHD, אז הסרטון לא נתקע, אבל שאני עושה בהגדרה של יוטיוב שהסרטון יעבוד בצורה של html5

אז אותו סרטון שאני בוחר באיכות צפיה של 1080pHD נתקע.

האם לפי הבדיקה הזאת קל יותר לדעת מה הבעיה של התקיעת סרטונים?

ואם צריך אז איך אפשר פה

https://www.youtube.com/html5

לעשות שהנגן של אדובי ינגן את הסרטונים של היו טיוב?

כי במצב של התקנת הלינוקס בהארד דיסק בניגוד למצב של לפני ההתקנה, האפשרות הזאת משם לא עובדת לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לשאלה הקודמת :

זה יכול להיות דרייבר כ מסך, ויכולה להיות בעיה בדפדפן - בצורה שבה הוא מוציא את התצוגה לכ מסך. ואוליי משהוא אחר

רוב הגרפיקה הרגילה - טקסט, תמונות היא software rendered, כלומר המעבד אחראי על יצירת התמונה. לפעמים יש שימוש בכ מסך בשביל composition והזזות (scrolling וכו') אבל בכך זה מסתכם

גרפיקה של סרטים חייבת הזרמה ישירה דרך הכ מסך. המימוש של זה בדפדפנים יכול להיות בעייתי - ב Firefox הוא אכן בעייתי פשוט כי הם לא משקיעים בגרסאת הלינוקס, אני לא בטוח איך זה בדפדפנים האחרים. אצלי למשל על מחשב בן 10 אם כ מסך חלש אפילו לתקופה שלו, סרטונים של 720P עובדים חלק בנגן ולא זזים ב Youtube. הכ מסך במחשב האמור הוא של , שיש לו ברמה גבוהה, מה שמעמיד מבחינתי את הדפדפן כבעיה פוטנציאלית

על מחשב חדש יותר (אני מניח שיש לך משהוא מעל לפנטיום 4), הייתי מצפה שלא תהיה מגבלה _כזאת_ חמורה..... אז או שהבעיה יותר בדרייבר, או שהדפדפנים באמת כולם גרועים... (ואני לא ממש שולל את זה)

ההבדל בין ה live cd והמערכת המותקנת אצלך הוא, שב live cd הגרסאות של התוכנות הן מהתאריך שבו יצא ה CD, ובמערכת שהתקנת הן מהתאריך שעדכנת אותה בפעם האחרונה. יכול להיות שיש באג בגרסה חדשה של משהוא שאין בגרסה הישנה של ה CD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הנתונים של המחשב שלי

lmy2mn0w42qv.png

ובקשר לזה?

"אני עשיתי בדיקה אחרת

אני הפעלתי את הלינוקס הזה בצורה שנקראת livecd

ושאני הפעלתי שם את הדפדפן של פיירפוקס מוזילה באתר האינטרנט של יו טיוב אז אני ראיתי שבצורה הזאת הסרטונים עובדים בעזרת נגן של אדובי פלאש פלייר ושם שאני בוחר בסרטון באיכות צפיה של 1080pHD, אז הסרטון לא נתקע, אבל שאני עושה בהגדרה של שהסרטון יעבוד בצורה של html5

אז אותו סרטון שאני בוחר באיכות צפיה של 1080pHD נתקע.

האם לפי הבדיקה הזאת קל יותר לדעת מה הבעיה של התקיעת סרטונים?

ואם צריך אז איך אפשר פה

https://www.youtube.com/html5

לעשות שהנגן של אדובי ינגן את הסרטונים של היו טיוב?

כי במצב של התקנת הלינוקס בהארד דיסק בניגוד למצב של לפני ההתקנה, האפשרות הזאת משם לא עובדת לי. "

איך אפשר לעשות שהנגן של אדובי ינגן את הסרטונים של היו טיוב?

אולי הבעיה היא בנגן של html 5 שבגלל בעיה שבו, הוא לא מתאים ללינוקס שיש לי?

כי גם במצב של live cd הנגן של html5 מציג לא כראוי את הסרטונים בניגוד באותו מצב לנגן של אדובי .

ואם זאתה בעיה אז איך אפשר לפנות למפתח של נגן html5 כדי לנסות לתקן את הבעיה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך אמור להספיק מעל ומעבר, אם התוכנות (כמו דפדפן) לא מנסות לעשות משהוא מטומטם כמו לרנדר סרט כמו סתם גרפיקה סטאטית בתוכנה..... ואת זה לא ניתן להבטיח בהתחשב בכך שגם אני ראיתי דברים כאלה קורים

כפי שאמרתי, יש הבדל בגרסאות של התוכנות שיש ב live cd ושמותקנות על המערכת העובדת שלך. יכול להיות לדוגמה שבסדר העדיפויות של נמצאים דברים בסדר כמו :

פיירפוקס "חדש" HTML5

פיירפוקס "חדש" פלאש

פיירפוקס "ישן" פלאש

פיירפוסק "ישן" HTML5

כלומר, כשהוא מזהה פיירפוקס חדש הוא נותן לו HTML5 בלי לשאול, ולפיירפוקס ישן הוא יול לתת גם . במקרה כזה, נסה סתם לדוגמה..... לשנות את ה user agent של הדפדפן בשביל שיראה גרסה ישנה יותר של פיירפוקס, ותראה מה קורה. כמובן אתה צריך מותקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגרסה של הדפדפן שיש לי זה 40.0.3

ואת התוכונת בלינוקס מינט אפשר להתקין דרך מנהל תוכנות שבגלל באג בלינוקס בשפה העברית שהתוכנה הזאת פועלת אז רשום שזה מנהל חבילות

ואני רשמתי פירפוקס באנגלית בתוצאות החיפוש ואני לא מצאתי שם גרסה של פירפוקס יותר ישנה ממה שיש לי.

yz5j2i4nyijl.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנת עדיין שבלינוקס דברים לא חייבים להיות אותו דבר בכל מקום.... התוכנה נקראת מנהל חבילות כי ניתן לקרוא לה מנהל חבילות בדיוק כפי שניתן לקרוא לה מערכת התקנות או חנות אפליקציות....

יש סיבה טובה למה אין גרסאות ישנות במערכת ההתקנות - בשביל שמשתמשים לא יתקינו גרסאות ישנות שיש בהן חורי אבטחה ידועים שניתן לנצל. אל תתקין גרסה ישנה - תתקין תוסף דפדפן שמאפשר לשחק אם ה user agent, או פשוט יותר, תבדוק אם קיים תוסף שיכול להכריח את לעבוד בפלאש......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצאתי תוסף כזה יוטיוב פלייר ואני הפעלתי את זה ביו טיוב ושם אין את הבעיה הזאת.

אבל בקשר לנגן של HTML5 למי אפשר לפנות כדי לתקן את הבעיה הזאת? באם אני ארצה בצורה טובה להשתמש בו?

כי בכל זאת היתרון שלו זה שהוא מקבל את הפריימים בצורה יותר טובה אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיהנה

המטרה של הנגן היא לקבל את הפריימים בצורה טובה יותר ? או פשוט לתת לך לראות סרט בצורה חלקה ? תשתמש במה שעובד בשבילך.....

בשביל לדווח על בעיה אתה אמור קודם כל להבין ממה היא מתרחשת. עדיין אין לנו שמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכולם רק עטיפות שונות לאותו אחד בסיסי - apt. הם לא מנהלים כל אחד את התוכנות "שלו"

אז מה הסיבה שדרך האפשרות של מנהל החבילות אני לא מוצא שם אפשרות להתקין ואו להסיר תוכנות?

me0cgoiyzw2r.png

אם זה אותו הדבר אז למה יש 2? גם מנהל תוכנות וגם מנהל חבילות?

ומה כדאי לי לרשום במסוף אם אני ארצה שכל פעם שאני צריך להפעיל למשל את מנהל התוכנות שאני לא אצטך לרשום סיסמת מנהל? כאשר אני זה מנהל המערכת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...