בעיה בתצוגה של דפדפן האינטרנט של גוגל גרום בתפריט האפשרות של העתק הדבק - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בתצוגה של דפדפן האינטרנט של גוגל גרום בתפריט האפשרות של העתק הדבק

Recommended Posts

בעמוד שהבאתי X86_IA32 זה 32bit

אל תתקין דברים בהורדה מאתר - לינוקס אינה וינדוס. יש את מערכת ההתקנות בשבביל להתקין דברים. רק במקרים ממש מיוחדים ובדרך כלל אחרי שאתה מכיר טוב יותר את לינוקס ומנסה לעשות דברים מתקדמים, אז לפעמים כן תצתרך להתקין דברים שלא דרך מערכת ההתקנות

התקנה דרך מערכת ההתקנות מוודאת שלא יהיו התנגשויות, והיא גם כלי ה uninstall שלך לדברים שתרצה למחוק, ורק היא מסוגלת לעשות uninstall נקי. כשאתה מתקין דברים על ידי הורדה מאתר אתה לא מקבל את ההגנות החשובות האלה - דברים שהורדת יכולים להתנגש אם משהוא במערכת או שלא תוכל למחוק אותם כשתרצה

מערכת ההתקנות ממליצה לך כמה לבחירה. תבדוק לפי האתר איזה מהם תואמים לכ מסך שלך (יכול להיות שיש כאלה שלא), ואז תנסה את אלה שמתאימים כשאתה מתקין אותם ממערכת ההתקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפה בלינוקס זה מערכת ההתקנות? מנהל התוכנות? כי לפי מה שיש בו התוכנה עבר הותקנה.

מה שמתאים באתר של הכרטיס מסך זה מה שמותקן אצלי אבל עדיין יש את הבעיה שבאיכות hd1080p גם שהסרטון נטען או נתקע.

http://www.nvidia.com/Download/driverResults.aspx/81760/en-us

ynaodmt5qhvg.png

היה רשום באתר אחר לנסות לתקן את הבעיה בעזרת כניסה לtty

אלט עם סטרל עם f1

ואחרי שאני רושם שם משתמש אנטר וסיסמה

אז כל מה שהיה רשום במדריך לרשום שם אני רשמתי אבל כל פעם אני מקבל הודעה של לא נמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמי,

להריץ דברים בTTY בלי שיהיה לך מושג בסיסי מה אתה עושה זה מתכון בטוח להחריב לך את המחשב.

מצילומי המסך שנתת מותקן אצלך ההתקן המומלץ לכרטיס המסך שלך. הבעיה יכולה לנבוע מדברים רבים.

בשלב זה הייתי ממליץ לך לנסות להבין יותר את המערכת ורק אחר כך לנסות ולתקן את המערכת. התקנת הפצה אחרת לא בהכרח תפתור את הבעייה או שתתקל בבעיות אחרות.

לגבי התקיעה אדובי לא שמה על משתמשי לינוקס ויש הרבה בעיות בכל הדברים מבוססי פלאש.

ולסיום אם אתה רוצה לדעת מה לינוס חושב על נבידיה תחפש ביוטיוב linus trovalds סרטון של 41 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מההבדלים הוא הדרייבר של הכ מסך (לכל מערכת יש את הדרייבר שלה) ותקלות כאלה אופייניות לבעיה של דרייברים

במקרה של יש בעיה של איכות הדרייברים שהם מספקים ללינוקס, וכפי שנאמר מעליי, לינוס מסכם את הנושא חד ומדוייק :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז האם אתה ממליץ לי להחליף כרטיס מסך?

כי בוינדוס אין לי את הבעיה הזאת.

אולי הבעיה שהוא לינוס התכוון אליה בקשר לכרטיס מסך של נוידיה לא קשורה לאיכות שידור של 1080pHD?

כי באיכות של 720pHD בלינוקס, אין בעיה עם התצוגת סרטונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להרגע ולנשום עמוק, להכיר את המערכת, ללמוד אותה, לקרוא מדריכים בסיסיים, יש גם קצת בעברית, ואחר כך לנסות ולתקן או לשפר את המערכת.

למרות שהדרייברים של נבידיה הם חרא בכלל לא בטוח שהבעייה לא במקום אחר כמו בדפדפן. תנסה להוריד סרט קצר באיכות 1080 לדיסק ולנגן אותו בעזרת אחד הנגנים שבמערכת. האם גם אז יש בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ אני מוריד אם -dl, שהוא כלי שורת פקודה. תוודא שהוא מותקן ותריץ :

youtube-dl -t URL

URL היא לינק לסרטון ב youtube

לפעמים הוא לא יוריד את גרסאת ה 1080p אלא משהוא אחר, בכל מקרה יש לפקודה הזאת פרמטרים שאתה יכול להריץ בשביל לבדוק איזה פורמטים יש ולבחור איזה אתה רוצה להוריד

דיי בטוח שיש wrapper כלשהוא אם GUI, מעולם לא בדקתי כי לא היה לי אכפת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקנתי את התוכנית הזאת

You tube-DLG

2cdea7q.png

אבל לא נראה לי שהיא מורידה את הקובץ באיכות של 1080P שמתאימה לשידור של האינטרנט.

יש באפשרות להורדה כמה סוגים של 1080p שלא נראה לי מתאימים למה שאני צריך

יש של WEBM

ויש של DASH

ויש של 3D

ויש של של MP4

ברזולוציה של 1920x1080

אז במה אני צריך לבחור שזה מתאים לשיטת השידור של האינטרנט? להשוואה מתאימה כדי לדעת מאיפה הבעיה?

ובמה אני צריך לבחור בMIX FORMAT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה באיכות של 1080P בדיוק כמו באינטרנט?

כי הסרטון הזה לא נתקע.

ודרך האינטרנט באיכות של סרטון של 720P HD הסרטון לא נתקע.

חשוב לי להוסיף שבנושא התקיעות של הסרטון דרך האינטרנט בדפדפני האינטרנט של אופרה ושל בניגוד לשל פיירפוקס

שאני בוחר באפשרות איכות של 1080p hd האפשרות מוצגת אבל האיכות היא של 720p hd

כאילו שיש בלינוקס לכרטיס המסך בעיה דרך האינטרנט להציג כראוי איכות שידור של 1080p hd,

זה מוזר לי שבוינדוס אין את הבעיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים הם דרייבר הכ מסך, והצורה שבה התוכנות מתקשרות איתו

דרייבר - כבר אמרנו, פשוט תנסה את כולם

תוכנות - למשל, פיירפוקס. זאת כביכול אותה תוכנה ואותה גרסה לוינדוס וללינוקס, אבל הגרסה שהם מוציאים ללינוקס פשוט פחות טובה. יתכן למשל שהיא משתמשת ב software rendering איפה שהוא, והנה הוידאו מוגבל על ידי המעבד שלך.... (כשהוא לא אמור להיות מושפע יותר מידי אם זה היה בנוי כמו שצריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...