השאלה אינה ,אם המאגר הביומטרי ידלוף ,אלא רק מתי ,ואז יהיה אפשר להפליל כל אזרח - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השאלה אינה ,אם המאגר הביומטרי ידלוף ,אלא רק מתי ,ואז יהיה אפשר להפליל כל אזרח

ASI89

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4690744,00.html

זה אינו מיקרה יחיד .

היו הרבה מקרים כאלו לאורך השנים ,כולל של קצינים בכירים ,שהעבירו מידע לאינטרסנטים שונים כגון משפחות פשע ,עורכי דין פרטיים, בלשים פרטיים ,חברות ביטוח ,אוליגרכים כולל, כאלו שגרים בחו"ל .

לעיתים קרובות לא מדובר כלל בשוחד כספי כי אם בסחיטה באמצעות איום בחשיפת נטיותיו המיניות של האובייקט וסטיותיו (ולמי מאיתנו אין איזה שריטה/סטייה/סוד כולשהוא או סתם פנטזיה לא ממומשת שהוא מסתיר?), זה יכול להיות אדם נשוי שהוא דו-מיני ,שניפגש עם גברים,או סתם עם הפילגש ,עוסק בסאדו-מאזו ועוד אלף ואחד דברים ,שאם יתגלו עלולים להביך ולבייש את אותו אדם עד כדי התאבדות .

דוגמא נוספת מהזמן האחרון הוא בעל בית זונות שהתקין מצלמות ניסתרות בחדרים.

גם ידועים אין ספור מקרים של משלוח נערות פיתוי לפוליטיקאים שונים בשלטון הארצי וגם המקומי כמו שקרה בנתיבות ובמקומות נוספים ואחר כך איום וסחיטה בטענה שהם אנסו/ביצעו מעשה מגונה בנשים "תמימות וחפות מפשע" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עסוק כלכך בפרנויות שאתה מקשר שני דברים שאין להם קשר.

המאגר הביומטרי לא יעבוד במתכונת כזו. לא יהיו אנשים שיוכלו להדליף כל מה שבא להם.

לפני שאתה קופץ, אני מסכים שהמאגר הביומטרי הוא לא רעיון טוב, אבל יש פתרונות ביניים שהם כן והם נדרשים.

מעבר לזה, אותם פרטים אישיים שלך גם ככה נמצאים אצל כמה עשרות גופים אחרים במאגרים שלהם והם יכולים לעשות עם הפרטים כל מה שבא להם.

בקיצר צא מהפרנויה אל החיים ואל המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יוצא מנקודת מבט מאוד מאוד אופטימית.

אני לא אתן למדינה הזאת את הטביעות אצבע שלי, גם אם יושיבו אותי בכלא.(*למעט,גופי הבטחון).

מדובר במדינה קלוקלת, שמתחרה במדינות אפריקה ולא אירופה.

לפני שמוצאים אותי הזוי, בוא נזכר בפרשיית פישר-רות דוד.

פישר, עו"ד פרטי, היה במעצר חודשים ארוכים, חילטו את רוב כספיו ונכסיו.

רות דוד, לא הייתה במעצר יותר מחודש . לכו תעמידו אותי על טעותי.

היה ראוי שרות דוד, תשב במעצר הרבה יותר מאשר פישר.

רות דוד הייתה פרקליטת מחוז-פלילי. פישר היה עו"ד פרטי.

מעשיה היו חמורים הרבה יותר מאשר מעשיו.

תראה אפילו את נבחרי הציבור. אף אחד אפילו לא חושב על לחוקק חוק נגד שחיתות ציבורית.

אף ח"כ, נבחר ציבור ושופט אפילו לא העלו את זה על שפתותיהם.

זה עוד לפני שנכנסתי בכלל למקרה גל בק, מקרה עדי אזר, מקרה דוד וינר, פרשיית ביתנו, פרשיית החטיבה היהודית ועוד...

בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עסוק כלכך בפרנויות שאתה מקשר שני דברים שאין להם קשר.המאגר הביומטרי לא יעבוד במתכונת כזו. לא יהיו אנשים שיוכלו להדליף כל מה שבא להם.לפני שאתה קופץ, אני מסכים שהמאגר הביומטרי הוא לא רעיון טוב, אבל יש פתרונות ביניים שהם כן והם נדרשים.מעבר לזה, אותם פרטים אישיים שלך גם ככה נמצאים אצל כמה עשרות גופים אחרים במאגרים שלהם והם יכולים לעשות עם הפרטים כל מה שבא להם.בקיצר צא מהפרנויה אל החיים ואל המציאות.

על אילו פיתרונות ביינים כבודו מדבר?

ואילו הם הגופים שכבר מחזיקים כטענתך במידע ביומטרי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו כשהגיע הדרישה להצטלם מחדש ,סירבתי להצטלם בצורה הביומטרית והסתפקתי ברשיון הנייר שאת תוקפו הארכתי מדי חצי שנה .מאז השתנו הדברים וכבר מזמן לא עושים צילום ביומטרי עבור הנפקת / חידוש רשיון נהיגה .כך שאין להם מידע ביומטרי עליי.והם יכולים לחפש מי ינענע אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מומחה אבל לכל אדם יש מאפיין יחודי כמו למשל המרחק בין העיניים והאף.

גם טביעת אצבע וגם מבנה היד כמו שראינו בעמדות בנתב"ג.

כנראה שהמצלמה יחד עם הצילום מעבירה גם נתונים על המאפיין של הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצלמה שרואים בסניפי משרד הפנים ושהיתה בנקודות הצילום עבור רשיון נהיגה,

הינה חכמה שמצלמת בשלושה מימדים ומוציאה מידע מרוכז של כל גאומטריית הראש ולא רק של הפנים, כמו למשל מרחק הקצה התחתון של האוזניים ממרכז הסנטר וכיוצא בזאת ,מבנה הגולגלת וכיוצא בזאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...