התלבטות בין מחשבי גיימינג ניידים - התקציב עד 1400 $ - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מחשבי גיימינג ניידים - התקציב עד 1400 $

שמואל דקל

Recommended Posts

אני יצא מתוך נקודת הנחה שכל מה שכתבת פה נכון [אם כי אני חולק עליך אבל חבל על הויכוח בנושא בדיוק כמו שלא התווכח אתך על המסך מגע. ]

כשיש לי כמעט באותו מחיר את הAsus ללא הכאבי ראש של והוא עונה על כל דרישותי ואף יותר, אז אין שום סיבה להציע לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הייתי מתעקש על לא לקנות ללא שום סיבה אז תוכל לומר שאני טרול.

אבל ברגע שיש לי הרבה מאוד ניסיון שלילי עם מכל סוגי הסדרות, (וגם הרבה חנויות מחשבים שאני מכיר שעושים הרבה כסף מתיקוני לנובו) אז סביר מאד שאני לא יסמוך עליהם אפילו שבדגם הספציפי המדובר יתכן שהסיכוי הוא אחד מאלף לתקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופה! ניסיון שלילי מאוד עם מכל סוגי הסדרות וגם חנויות שעושות הרבה כסף מתיקוני לנובו! (ואני מבין שמכל הסדרות, ובאופן משמעותי יותר משאר החברות...)

הנה, אשמח אם תספר לנו על תקלות שהיו לך רק בשלוש סדרות מתוך כל הסדרות שלהם. גם פירוט על כמה מקרים מהחנויות לא יזיק.

(בעברית, לך ספר לסבתא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נסיון שלי, נסיון של חברים.

עכשיו אני לא יכתוב לך מגילה שלמה אבל עובדות אי אפשר להכחיש (כמו שאתה מנסה להכחיש עובדה שמסך מגע הוא אביזר שמיש).

יתכן שיש שינוי בשנים האחרונות. אבל בין השנים 2009-2012 עקבתי אחרי זה, ואלו העובדות.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ולסיום הנושא.

אין לי מניות בחברות מחשבים, וגם לך כנראה אין מניות בלנובו.

זמן מיותר לפטפוטי סרק כנראה שאין לנו.

אז בא נגמור עם זה, וסליחה שהתחלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

החלפתי ל ssd וכמובן שהביצועים זינקו. ההחלפה הייתה קלה הן מבחינת המחשב והן מבחינת הדיסק.

הברגים של המחשב נשחקים מהר ונראה שתוך פעמיים עד 3 פעמים,הם ישחקו לגמרי. מסך המגע מאד מדויק. יותר מה xps 12 שהיה לי.

המאווררים די שקטים וגם כשהמעבד מתאמץ הם ככה ושומרים על טמפרטורה של כ 60 מעלות.

לכרטיס המסך בצעתי מבחן עם v בהגדרות הכי גבוהות, והכל רץ חלק עם כי המחשב מתחמם ולא נוח על הרגליים.

בנצמרק שעשיתי מתוך המשחק השיג ממוצע של 45 פריימים על פול hd. הכל נראה חלק ורואים למרחק ללא עצמים ש"נולדים" באופק.

כאמור המחשב מתחמם. הממוצע הוא 70 מעלות. ובקטעים הכבדים של המשחק הוא הגיע גם ל90.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלגיימינג הם בין הטובים בשוק.

אולי העניין שאין להם יבואן בארץ אז צריך להביא מחול בלי אחריות.

האמת שהעליתי פה שרשור השוואה בין ארבעה דגמים שאני מתלבט לגביהם,אחד מהם של סאגר, אבל אף אחד לא ענה:( אז כנראה שלא אדע מעולם .

בכל אופן תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...