קניית כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית כרטיס מסך

tidan31

Recommended Posts

שלום! ברשותי מערך gtx 680 2gb ואני מעוניין להחליף אותם ב- x איך המערך כרטיסים שלי מבחינת הביצועים בהשוואה ל- x האם יהיה הבדל משמעותי בביצועים בין שניהם אני משחק על 1600P האם כדאי לשדרג או להשאר עם הכרטיסים הקיימים?:x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה נשאר עם המסך הזה קח 770 משומש.. ולגבי ברור שעדיף כרטיס בודד, אבל לומר שזה מיותר לגמרי?

מיותר מכיוון שזוג כרטיסים כיום שעובד במתודולוגיית רנדור המכונה AFR, מביאה עימה:

א. ראשית בעיית latency גבוה, זמן התגובה על המסך בין הקלט של המשתמש ועד שתמונה ראשונה עולה.

ב. שנית מביאה הרבה בעיות של דרייברים ותאימויות אפליקטיביות.

ג. ושלישית, לא ממש מכפילה ביצועים מדידים, בדרך כלל פחות, ועל אחת כמה וכמה אם בשל החום הרב והרעש ששני כרטיסים מייצרים,

גם נאלצים להימנע מאפשרות המהרה - שעשויה בתורה לשפר מאד latency ו- FPS כבונוס.

אנשי מקצוע מנוסים שמבינים הנדסית את העסק, לא נוגעים בשלוב הזה של ו- CF. במיוחד לא במערכות real time כגון סימולטורים (קרביים) ומשחקי FPS.

בדור הבא DX12 שיושק עם מערכת ההפעלה 10, נתנו לנושא התייחסות ואפשרו עבודה מרובת מאיצים גראפיים בטכניקת SFR,

שאם תעבוד טוב (למיטב הידוע לי כרגע זה עובד) תהיה פתרון אבסולוטי לנושא, ולמעשה תצדיק לראשונה מזה עשור וחצי את השמוש בריבוי מאיצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המערך כרטיסים שלי מבחינת הביצועים בהשוואה ל- x האם יהיה הבדל משמעותי בביצועים בין שניהם אני משחק על 1600P האם כדאי לשדרג או להשאר עם הכרטיסים הקיימים?:x

כדי לדעת אם יהיה לך שיפור משמעותי חייבים להבין אם ומה הבעיות שיש לך עם המערך כרגע.

יש פוטנציאל לשיפור משמעותי בכל פרמטר, אבל הכל תלוי במשחקים בהגדרות בהם אתה משחק.

מה התקציב?

באופן עקרוני אין שום סיבה לשלם כ 2000 שקל יותר על טיטןX כדי לקבל ירידה של 10-5% בביצועים לעומת 980TI (כן, האחרון מהיר יותר). בהפרש אולי אפשר להשתדרג למסך Gsync או לשים קירור מים למעבד+SSD או להשקיע במניות . הכל עדיף.

טיטןX קונים רק אם קונים 3 ממנו וישר שמים את שלושתם תחת קירור מים איכותי יחד עם לפחות 3 מסכי 1440 ומוטב 3 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה ל naki:

בעקרון אמור להתקרב לכפל, אך אף פעם זה אינו מגיע בדיוק לכפל, בשל מספר סיבות והעיקרית שבהן היא

העדר היכולת לחלק את התמונה לרנדור של 50% בדיוק לכל אחד מהכרטיסים.

החלוקה היא הרי משוערת לפני ביצועה, ומספיק שהיא תפול בפועל על 47% ו- 53% בהתאמה על מנת לאבד כ- 6 אחוזי נצילות כבר כאן,

זאת מעבר לאבודי נצילות קלים שחלים במקומות נוספים, כמו העתקת החצי של התמונה מכרטיס 2 אל כרטיס מס' 1 בטרם הצגתה על המסך.

בוא נמתין בסבלנות ונראה מה ילד יום. הערכתי המאד זהירה בשלב זה, היא לנצילות טובה, כזו שתעבור כמעט תמיד 80-85% וטיפוסית תהיה מעל

סף של 90% בממוצע. DX12 הולך לחולל מהפכה בעיבוד תמונה ובקידוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...