מפרט בכ - 7000 ש"ח לגיימינג, תכנות ועריכה גרפית - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט בכ - 7000 ש"ח לגיימינג, תכנות ועריכה גרפית

mayhem1211

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 7000 ש"ח.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל את כל התקציב.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? כמה מאות שקלים.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, עריכה גרפית, תכנות

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). Photoshop מזדמן, visual studio תדיר,

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל המשחקים החדשים שיש בשוק (לא בהכרח על הגדרות מקסימליות) עם צפי להריץ משחקים בשנים הקרובות על הגדרות בינוניות.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). דרוש גם מסך, ככה שאני מתאר לעצמי ש FHD

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. מקלדת, מסך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? רצוי שיהיה שקט כמה שיותר

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא מתוכנן

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך בתוכנות נוספות, שהרכבת המחשב תתבצע בחנות.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. באיזור נהריה - חיפה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בימים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). הרבה חיבורי USB3 כולל מקדימה, וכרטיס הקול שיתאים לרמקולים X-530 (אם ה on board יתאים זה מספיק מבחינתי)

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? התכנון זה להחליף רכיבים בעתיד הרחוק (3 שנים פלוס), לא משהו מסיבי.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: חשבתי על המפרט הבא, אשמח לחוות דעת: (האם מאוזן, האם להחליף רכיבים מסויימים / יצרנים מסויימים)

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4790 3.6Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 13 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus H97M-PLUS LGA1150, Intel H97, DDR3 1600, PCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: G.Skill Ripjaws-X 2x8GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL9-9-9 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Asus GTX960 2GB STRIX OC DirectCU II GDDR5 DVI HDMI 3xDP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Seagate 3TB Barracuda Sata III ST3000DM001 1

כונני SSD: כונן קשיח Corsair Force LS CSSD-F120GBLS-BK 120GB SSD Sata III MLC Retail 1

צורבי DVD: צורב פנימי Asus DRW-24F1ST DVD±RW x24 Black Sata 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי SeaSonic 620W 80+ Bronze S12II-620 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec P100 Mid Tower Black 1

מקלדות: מקלדת Logitech Desktop K200 Oem 1

מסכים: מסך מחשב Dell UltraSharp U2412M 24'' LED IPS 1

הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 7330 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך לא מספיק טוב.

ממליץ על ה970 - ממש שווה את התוספת !! אם לא יהיה המחשב יהיה מוגבל למגבלות הכרטיס מסך וחבל כי הוא מסוגל להרבה יותר

מארז גבולי

- - - תגובה אוחדה: - - -

דבר איתי בפרטי אם אתה רוצה עזרה פרטנית יותר אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר, עזרות פרטניות נשארות בתחומי הפורום. הדבר היחיד שהפורום הזה צריך הוא משתמשים שרק נרשמו ועוזרים באופן "פרטי" למשתמשים בפורום עם מכירות אישיות וכו'

נהדר, לא עברו כמה דקות וכבר השתנה לך סמל לכזה של חנות. בלי עזרות פרטניות, וסומנת כבעל עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה אחי.. כל הכבוד תמשיך להבריח אנשים מהפורום שלך... שמע בפרטי רציתי לתת לו את המספר ולא לא בשביל למשוך לקוח כי את המפרט הכללי יש לו ואת המרכיב יש לו אלא שידבר איתי בהודעות כי אני לא פנוי תמיד לעזור ליד המחשב בפורום ובאמת אם במידה ויהיה לו צורך בטכנאי בעתיד אולי יכיר בי אבל אני ממש הייתי בקטע של לדבר דרך הודעות ..יש לאתר ? לא מצאתי אחת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להבריח? הוא צודק, אם אתה רוצה לעזור אז תענה לו בפומבי. אין סיבה שתייעץ לו בפרטי אלא אם הנושא באמת "פרטי". ובמידה ותטעה אותו איך נדע לתקן אותך?

ולנושא, ניתן להרכיב מפרט משתלם יותר מחנויות מתחרות (tms,plonter,start..) במחיר זהה. אם יש חנות מועדפת אשמח להרכיב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לקבל מפרט מומלץ יותר.

אין לי חנות מועדפת. אני גר בנהריה ויכול להגיע לכל חנות בצפון. במידה והחנות מהמרכז וצריך משלוח אבקש שזה יכלל במחיר שביקשתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מנסים לסחוט את המקסימום מהתקציב, זאת נראית לי כמו אופציה טובה - http://www.tms.co.il/preview/spec/fayqs526

אפשר להחליף ל970, לקחת SSD בנפח 250GB, מארז+ספק איכותיים יותר ועדיין לחסוך כמה מאות שקלים, אם תרצה. לדוגמא - http://www.tms.co.il/preview/spec/jvsrn8cy

ואפילו להשאר עם הבאנדל של H230 ולחסוך עוד יותר.

הפרש הביצועים בין 970 ל980 ברזולוציה 1080P מסתכם ב15% בממוצע.

במפרט השני מארז+ספק איכותיים יותר ושקטים יותר, אבל הבאנדל של H230 גם איכותי לא פחות.

בשניהם לא בחרתי בהארדיסק בנפח 3TB, אני לא מתכוון להמליץ עליו במחיר שהוא נמכר בו (634ש"ח) כשבפלונטר הוא עולה 502ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה Nightbeat - המפרט השני פנטסטי.

האם כדאי להחליף את ה HDD של ל WD? תמיד הייתי עם ואני לא ממש מכיר את הצבעים וההבדלים בינהם.

מה ההפרש בביצועים בין ה 970 ל 960. אני מתלבט אם לא כדאי לי להוזיל עוד יותר את העלויות, אני אשחק במחשב אבל לא במסיביות (שעות בודדות בשבוע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיגייט מהיר יותר בהיבטים מסויימים אבל בצורה מינורית, תלוי בדגמים\צבעים. בנפחים שאתה מכוון אליהם לא מומלצים, caviar green איטיים ונועדו בעיקר לאכסון, האדומים נחשבים אמינים יותר והשחורים מהירים יותר, בפועל אין הבדל במהירות, ובקשר לאמינות זה לא משהו שראיתי שמוכח, לשחור אחריות 5 שנים אבל המהירות זהה, המחיר של שניהם יקר. הסגולים נועדו לכתיבות, כפי שאפשר לראות הדגם נקרא surveillance כלומר מיועד להקלטות של מצלמות וכו'. כלומר לכל צבע יש ייעוד מסויים, לסיגייט מהיריות כתיבה\קריאה גבוהות אז אפשר לומר שהוא תואם לכל הצרכים.

960 הוא כרטיס לא משתלם ודי חלש. אם כבר, עדיף את 7950 (749ש"ח בTMS) שמשתווה לו מבחינת ביצועים ומציע 3GB גרפי, אבל חמים ורועש ממנו.

אם הוא יחזיק 3 וחצי שנים, אני בספק. הוא ישן יחסית וכבר מראה קושי בכותרים החדשים.

970 משתווה ל2 כרטיסי 960 בSLI ומתמודד יופי עם רוב המשחקים החדשים בהגדרות מקסימליות, וכמובן שעם 970 תהיה יותר חסין משדרוגים לעומת 960. אם המטרה היא לחסוך, אפשר לקצץ בכמה רכיבים ואפילו לשקול קנייה מחנות אחרת. עדיף לקצץ ברכיב כמו מארז לטובת חומרה חזקה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://startpc.co.il/build/media/build/viewBuild.php?uid=55a9b3cd8dc3f

logo-dark.png

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים

אודים | חיפה | חדרה | תל-אביב | קריית מלאכי

מעבד: 1449 ₪ - Quad i7 4790 3.6Ghz S1150

לוח אם: 279 ₪ - * מבצע * - GA-B85M-D2V S1150

זכרון: 490 ₪ - * מבצע עד ה 17.7 * - 16G (2x8GB) Transcend 1600Mhz

כרטיס מסך: 3690 ₪ - * מבצע * - GTX980Ti G1 GAMING 1190Mhz 6GB DDR5

דיסק קשיח: 399 ₪ - * מבצע * - SSD 850 EVO 120GB SATA III

דיסק קשיח: 289 ₪ - 1T 3.5'' Sata3 Caviar BLUE 7200RPM 64MB

באנדל (מארז + ספק): 519 ₪ - * מבצע * - GX500 Wind + FSP Hyper 600W 85 Plus BUNDLE

קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - * מבצע * - Alpine 11 Rev.2

מחיר סופי: 7164 ₪ למזומן

7307 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

הייתי ממליץ על אחד מה2:

וויתור על הSSD (הוזלה של 400 שקל)

וויתור על הi7 ולקחת i5 4590 (הוזלה של 500 שקל)

אופציה שלישית היא לקחת i5 ולהגדיל את הSSD ל250GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...