השוואה בין 2 כרטיסי מסך - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין 2 כרטיסי מסך

naamani3

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם להגיד את האמת קצת איבדתי אתכם :o, הבנתי מההודעה הזאת שאני כנראה אקנה את הטהיטי\קפלר 104, מזה אומר מבחינת כרטיסים תאכלס? איזה כרטיסים נכנסים בקטגוריה הזאת?

וכשאתה אומר שהם מספיקים לשנה-שנתיים למה אתה מתכוון? שאחרי שנתיים הם ישווקו חיים? או שפשוט לא יריצו את המשחקים החדשים על ההגדרות החזקות ביותר?

זה אומר שתוך שנה שנתיים הם כבר יהיו חלשים יותר מדי על מנת להריץ את הכותרים המודרנים באותה העת, ברמה סבירה. לא היתה כוונה שימותו חלילה וחס.

לשאלתך מה זה דור טהיטי/קפלר 104, הכוונה היא למאיצי מסך של מסדרות ה 7900, או ה 280 שזה למעשה אותו הדבר,

וקפלר 104 שאלו מאיצים מהדגמים 680/770 GTX(רצוי בגרסאות 4GB ולא 2GB ככל שהדבר אפשרי שכן כיום 2GB זה כבר מעט מדי).

מדובר בטכנולוגיה שהיתה השיא ב 2012 וגם כיום עדיין מריצה את הרוב תחת הגדרות מקסימליות ב- 1080P, או כמעט מקסימליות בכותרים הכי כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הכרטיס הזה? לפי מה שהבנתי זה מה שאתם ממליצים בטווח מחירים הזה?

http://ksp.co.il/?select=.1044..35.&list=1&sort=2&glist=1&uin=27585&txt_search=&buy=&minprice=659&maxprice=897

עד כמה המחיר הזה זול? ו-OC אומר Overclock? זה יכול לגרום לכרטיס להישחק מהר יותר? כי אם כן זה לא ממש מתאים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך יש פה כל מיני שחושבים שהם חכמים שהם קונים יד שניה זול כאילו לקבל FPS גבוהה בשקל נמוך

קנה חדש ותהנה ממנו. בלי בעיות של דריברים או שבבים נשרפים או מסכים שחורים.

סמוך על מה שאני אומר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...