איך אנשים טמבלים להשתמש בכל השרותים של גוגל? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אנשים טמבלים להשתמש בכל השרותים של גוגל?

moranhoresh

Recommended Posts

לי ממש לא משנה למי היא מעבירה את זה, כל עוד זה לא אגרון פשע או טרור. וברור לי שלא אכפת לגוגל מהאדם הקטן, אבל אנשים שיכולים לגשת לחשבון הגוגל שלי להם כנראה אכפת מימני... ונכון להיום יש רק אדם אחד עם גישה לחשבון שלי חוץ מימני. ואם היא דוחפת לי זבל שאני לא צריך אני לא אכנס לשם, מצד שני תמיד יכול לצוץ משהו שכן עונה לתחומי העניין שלך.

פרטיות היא בהחלט דבר חשוב, אבל אני מוכן לותר על קצת פראיות בשביל להנות מהקידמה ולנצל את שירותי במלואם וגם אתרים אחרים במלואם. בכל זאת גם ספק האינטרנט שלך יודע מה הרגלי הגלישה שלך, כנראה יותר טוב מגוגל, זאת סיבה להתנתק מהאינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה בני הנוער יותר פעילים ברשתות שהן לא ?.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

הרשת היחידה שהיא לא פייסבוק ובני נוער (או אנשים בכלל) משתמשים בה בסדר גודל משמעותי היא , ששייכת לפייסבוק אגב, ושהפרטיות שבה היא אפילו פחותה מזאת של כי כל המהות שלה וכל מה שיש בה זה שיתוף של החיים הפרטיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שלא בעד הפרטיות שיוציא תעודת זהות ביומטרית, וכן הוא מתכבד למסור בפורום זה את שמו המלא, ת.ז, כתובת, מספר טלפון סלולרי, מקום עבודה ושכר, וזאת כדי שניתן יהיה להתאים לו תוכנית אישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אני ארוויח מזה?

תעודת זהות ביומטרית לא נותנת לי כלום. דרכון ביומטרי לעומת זאת (זה עם הטביעת יד) נותן לי לעבור מהר את הבידוק ולכן יש לי אותו

שמי המלא,מספר הטלפון שלי והכתובת (אם תתאמץ קצת) כבר כנראה קיימים ברשת. וגם אם לא אין לי שום סיבה לתת לך אותם כי אני לא רואה בזה רווח

אם עדיין לא הבנת למה אנשים מוותרים על הפרטיות שלהם אתה כנראה לא תבין לעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרב אנשים מוותרים על הפרטיות שלהם בלי לדעת עד כמה הם מוותרים עליה, או שהם בכלל מוותרים עליה (הסבר בסוף). הרבה פעמים אנשים מוותרים על פרטיות בשביל רווח קטן בהווה או פוטנציאל לרווח בעתיד. העניין, הוא שברגע שויתרת פעם אחת על פרטיות ברשת לא ניתן להחזיר את המצב לאחור EVER, ואת זה לא כולם יודעים. מעבר לזאת, לעולם לא תדע עד להיכן יגיעו הנתונים עליך, וכמה כסף יעשו על חשבונך.

עכשיו דוגמא: לפני כחודש-חודשיים שותף בפייסבוק שרות שאמור היה לחזות את הגיל שלך לפני התמונה. מעבר לעובדה שהשרות בכלל לא היה קרוב למציאות, מי שקרא את כללי השימוש (ורוב האנשים לא קוראים אותם) היה מגלה שכל התמונות שהעלת נכנסו למאגר הנתונים של בצמוד לפרטים שלך, ושאיפשרת למיקרוסופט לעשות שימוש מלא בתמונה שלך כולל לפרסם, למכור ולערוך שינויים בלי שתקבל על כך כל תמורה. תשאל מאיפה יעשו כסף על תמונות? הרבה אתרים משתמשים במה שנקרא "תמונות אוירה", אלו שנרכשו מאתרים המשמשים למאגר . באותם אתרים ניתן לעשות סינון עפ"י פרופילים שונים כגון גיל, מין, מוצא, צבע עיניים, צבע שיער, צבע עור וכו'.

יום אחד אתה עלול להתקל בתמונה שלך "מככבת" באתר של סטוצים או בגידות כתמונת אוירה. לאדם נשוי או במערכת יחסים זה מאד לא נעים, ועוד יותר מכך יצער אותו לשמוע שהתמונה שלו מפורסמת באופן חוקי לחלוטין, אין לו דרך להסיר אותה ושמישהו עשה עליה כסף, כל זה רק בגלל שהוא ויתר על חלק קטן מהפרטיות שלו לפני שנים ב-5 דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו דוגמה קיצונית, שלא קשורה לדיון על הפרטיות. בקיצור - דמגוגיה.

הדיון הוא לא על מה יקרה אם לא תשים לב, אלא ובהנחה ואני כן שם לב לכל תנאי השימוש. האם אני מוכן לאבד מקצת או יותר מפרטיותי בעבור שימוש בשירות זה או אחר?

פרסום תמונה הוא דוגמה קיצונית. ברוב המקרים בהם מדובר על שימוש במידע אנונימי לצרכי פרסום, סטטיסטיקות וכדו', לרוב האנשים לא אכפת.

ובנוגע לסוג איבוד הפרטיות הזה, בנוגע לגוגל למשל הוא ממש לא לנצח.

אתה יכול לאפס את המזהה הפרסומי שלך, למחוק את המידע הסטטיסטי שנאסף על תחומי הענין שלך, לבטל שמירת היסטוריה ולמחוק את הנתונים שכבר נאספו וכדו'.

היוצא היחיד מן הכלל הוא Now שלא מאפשר שימוש ללא איסוף מידע מכיון שכולו מבוסס על איסוף מידע.

ואם כלו כל הקיצין אתה יכול למחוק את החשבון. (מה שלא אפשרי בפייסבוק למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אפשרי בפייסבוק ? תביא הוכחות. ומי אמר שגוגל באמת מחוקים את המידע ?

הנה תרחיש הרבה יותר הגיוני שנוגע לעבירות שכולנו על בסיס יומי, אתם חושבים שגוגל לא נותנת למדינות סטטיסטיקות על נהיגה לפי שימוש בווייז ? אולי הם משתמשים בזה בשביל לדעת איפה להציב מכמונות מהירות ? עדיין זה מוצר נוח שאין לו תחליף טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...