איך אנשים טמבלים להשתמש בכל השרותים של גוגל? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אנשים טמבלים להשתמש בכל השרותים של גוגל?

moranhoresh

Recommended Posts

http://www.theguardian.com/technology/2015/jun/23/google-eavesdropping-tool-installed-computers-without-permission

ממליץ לכולם, להשתמש בגוגל רק לדבר אחד (גימייל, או חיפוש או דפדפן). מכולם, לדעתי, עדיף כשרות חיפוש בדפדפן שנותן לך להיות עלום שם (ולא, הכוונה לא לשרות INCOGNITO של כרום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העניין העיקרי הוא שבכרום ברירת המחדל היא להשאיר את המיקרופון של המחשב פתוח, ולהעביר את התוכן הנקלט בו לגוגל, כדי שאם תאמר "hey google" יתחילו לחפש בגוגל לפי המחרוזת שתאמר לאחר מכן. השאלה הגדולה היא מה קורה עם כל המידע שגוגל מקבלת שאינו במסגרת hey google. יש פה מעין האזנת סתר.

ברירת המחדל היתה צריכה להיות שהאפשרות כבויה, ורק אם אתה מעוניין בה תדליק אותה.

זאת עוד שיטה של גוגל להשיג מידע עליך, אחת מיני רבים:

1. שרות ה-GMAIL - ניתן לקרוא את כל התוכן האישי שלך

2. חיפוש GOOGLE - ניתן לדעת בדיוק אילו תחומי עיניין יש לך ועוד

3. - ניתן ללמוד על היסטוריית הגלישה שלך, ומסתבר שכעת גם על כל מה שקורה אצלך בסביבת העבודה והבית

4. MAPS - ניתן לדעת להיכן אתה נוסע/מתכנן לסוע.

ועוד.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת את (גוגל קנו אותם) שלפי זה הם יודעים איפה אתה גר, איפה אתה עובד, איפה אתה עושה קניות, לאיפה אתה נוסע, ומתי אתה עושה את כל זה...

ואנדרויד שזה שיודעת עליך הכל, גם שלהם

ומה לעשות שהם מובילים בכל התחומים שאמרת ולכן אין ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח את הHWzone וכל הפורומים למיניהם שיודעים את הטמטום שעובר לך בראש.

אל תשכח את ספק האינטרנט שלך שיודע מה אתה עושה באינטרנט בכל רגע ורגע, כמה פורנו אתה צורך, מה אתה מחפש באינטרנט וכו'.

אל תשכח את פייסבוק ששומרת את כל התמונות שלך, ההודעות שלך, הקבוצות שהכי מעניינות אותך, את כל הסטטוסים שלך.

וככה זה כל שירות באינטרנט כמעט. אם אתה כזה פרנאויד אתה מוזמן לחיות במנהרה מתחת לאדמה בלי כמו החמאס, שם יהיה לך את כל הפרטיות שאתה מעוניין בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.theguardian.com/technology/2015/jun/23/google-eavesdropping-tool-installed-computers-without-permission

ממליץ לכולם, להשתמש בגוגל רק לדבר אחד (גימייל, או חיפוש או דפדפן). מכולם, לדעתי, עדיף כשרות חיפוש בדפדפן שנותן לך להיות עלום שם (ולא, הכוונה לא לשרות INCOGNITO של כרום).

ממליץ לך על פסיכולוג. לפי דעתי הלא מלומדת אתה סובל מסכיזופרניה ו/או פרנויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב, יש הבדל גדול מאד אם כל האינפורמציה עליך שמורה במקום אחד, לבין אם היא מחולקת בין מספר מקומות מתחרים.

לכן, צריך להשתמש במספר מערכות, למשל נייד של , גלישה עם פיירפוקס או ספארי, שרות מייל שאינו של , שרות ענן שאינו או onedrive, טלפון עם מערכת חלונות, שרות חיפוש אנונימי כמו DUCKDUCKGO. פייסבוק? בחיים לא פרסמתי ולא אפרסם שם מידע אישי, רק עסקי ופרסומי.

אולי זאת הסיבה שאני לא מקבל ג'אנק אימייל, לא מקבל סמסים לדירות בכרכור, לא מוטרד בטלפון.

כל השרותים של מטרתם אחת: להפוך את גוגול למונופול של מידע, וזה דבר מאד מאד מאד מסוכן.

לדעתי, לא ירחק היום שאירופה תחייב אותם להתפצל לחברות שונות, נפרדות ומתחרות, וכל זה כדי למנוע את המונופול, אח"כ זה יקרה גם בארה"ב.

ובישראל? הצרכן הישראלי מפגר שניתן לקנות בשקל. בשביל 1% של הנחה בחנות הוא מוכן למסור את הפרטים האישיים שלו כמו שם, כתובת, טלפון, אימייל ואת ההרשאה לקבל דיוור ישיר. כל זה נכנס למאגרי מידע.

בפעם הבאה שתקבל הודעה לקנות אדמה בכרכור תשאל את עצמך למי נתתי את הנייד שלי, ומה קיבלתי בתמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אולי זאת הסיבה שאני לא מקבל ג'אנק אימייל, לא מקבל סמסים לדירות בכרכור, לא מוטרד בטלפון."

אז לי יש את האפשרות לתבוע בבית המשפט לתביעות קטנות ולהרוויח עוד כמה אלפים לכיס, מה שלך לא...

לי אישית בחיים לא שלחו שום דבר כזה לפלאפון, רק התקשרו אליי בעבר מהקברי צדיקים שגם אותם אפשר להסיר מהרשימת תפוצה, לעומת זאת אבא שלי שבקושי יודע להשתמש בפלאפון ורק מחלק את המספר לחבר'ה מהעבודה שלו - שולחים לו ים סמסים כמו שאתה מדבר אז תפסיק לדבר שטויות.

אם אתה הולך בגישה הזאת של לרכז את המידע במס' מערכות אז תלך עם זה עד הסוף, תעשה גם כמה חשבונות בנקים כי למה שבנק אחד ידע את כל המצב הכלכלי שלך, תפצל את הכסף בכמה סניפי בנק שונים של חברות שונות.

ממליץ לך להקשיב לעצתו של Milford Cubicle.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב, זה בדיוק מה שאני עושה, ומעבר לכך בבנקים במדינות שונות!

בעיני כל האחרים שמים את כל הביצים שלהם בסל אחד. ואז אחת מ-2 אפשרויות: יש להם מעט ביצים או שהם תמימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...