מאוכזב מ-dell inspirion, מחפש מחשב חדש - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזב מ-dell inspirion, מחפש מחשב חדש

חלאדין

Recommended Posts

היי. יש לי מחשב inspirion 5000, עם מעבד i7 ו8GB ראם. אני מתכוון למכור אותו ולהביא מחשב חדש.

הדרישות:

* מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, עריכה גרפית (דו מימדית, סרטים, או תלת מימד?) סטודנט; לפעמים אצטרך להשתמש במאטלב. הרבה אינטרנט ואופיס. צפייה בסרטים באיכות גבוהה. לא מתכוון לשחק בשום משחק מעבר לסוליטר.

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט? 13.3 - 15.6 אינטש.

* רזולוציית המסך? (במחשבים מודרניים נעה בין HD 1366x768 לבין FHD 1920x1080, ולעיתים רחוקות מעבר לכך). ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך יש יותר שטח עבודה, אך העצמים בתצוגה (טקטס, אייקונים קטנים יותר)

FHD

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? (לדוגמה, מקלדת הכוללת numpad, עכבר trackpoint בנוסף לtouchpad)? גם נאמפד וגם trackpoint - חובה

* משקל רצוי לא קריטי.

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם) לא קריטי.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (eSATA, HDMI, VGA, ExpressCard...) דרושה אפשרות לחיבור לטלוויזיה לצורך שימוש במסך חיצוני גדול - זה HDMI ?

* Bluetooth? כן

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, SSD, או שילוב - דורש mSata)\

שיהיה SSD למערכת הפעלה, ועוד אחד. לא צריך נפח מטורף.

* כונן אופטי?

לא צריך (יש לי כונן חיצוני כבר)

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית?

לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ?

לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה?

לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי?

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...) מסך מט שהוא גם מסך מגע - יש דבר כזה?

בנוסף, מסך שיכול להיפתח 180 מעלות (כמו ספר) - עדיף.

באופן כללי אני רוצה שזה יהיה מחשב שנוח לעבוד איתו - שיהיה מהיר ולא יקרטע גם עם עשרות טאבים פתוחים. כרגע אני עם בן פחות משנה ואני די מתאכזב ממנו; משטח המגע על המקלדת לא עובד מספיק טוב, המחשב מקרטע בסרטוני 2K ביוטיוב, המסך מבריק מדי ואני לא יכול להשתמש בו באוניברסיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין, אתה מאוכזב מi7 ו 8GB RAM כי המחשב מקרטע בסרטוני 2K וחושב לקנות מחשב חזק ממנו שלא יקרטע?...

אתה מבין שהסרטון פי 2 מרזולוציית המסך שלך ולא תראה הבדל בין FHD ל2K?

בכל מקרה, אין מחשב חזק ממנו שלא יקרטע בסיטואציה הזו בפחות מ850$, והוא עומד בסתירה לשאר הדרישות שלך, כדלהלן.

אין מסך מגע שהוא גם מט, ובכלל מסך מגע וטראקפוינט יש כמדומני לכמה דגמים בלבד של latitude יקרים וחלשים ממה שיש לך, או ללנובו קרבון X1 שגם הוא יקר מאוד ובטח בדגמים שבערך חזקים כמו מה שיש לך. לשניהם אין NumPad, ובכלל קשה למצוא מחשבים עם Numpad מתחת ל "15.6.

המחשב היחיד שמצאתי ואיכשהו עונה על מרבית הדרישות, כולל פתיחה של 180 מעלות, הוא T550, שגם כך יקר מאוד (בטח בקונפיגורציה שאתה מעוניין בה) וגם לא יהיה חזק מהרבה ממה שיש לך כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שקירטוע ביוטיוב זאת לא הסיבה העיקרית. יש עניין של נוחות, ניידות, שימושיות. מבחינת ביצועים אין יותר מדי מה להתלונן; פשוט חסר .

לא הייתה הגבלת תקציב כי אני פתוח למגוון רעיונות.

אני מכיר את סדרת ה-latitude וזה גם באמת הכיוון.

שוב, הדגש הוא פחות על ביצועים אלא על שאר הפרמטרים שציינתי. חשוב לי נוחות ושימושיות, ושלא יהיה יותר מדי כבד כי הליכה בקמפוס עם המחשב שיש לי כרגע זה קצת מבאס כשיש עוד מלא מחברות וספרים בתיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את המחשב הזה ששקלתי לקנות בעצמי, לדעתי מעולה, אם כי קצת יקר. עונה על כל רשימת הדרישות שלך מלבד זה שהוא לא מתקפל ואין לו מסך מגע (שאלו היו הדרישות שלי, וככה מצאתי אותו)

[h=1]Dell Latitude 14 E5450[/h]יש לו שלל גרסאות בארץ, תחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...