חשיבה מחודש על תפקיד המעבד בעידן הdirectx 12 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשיבה מחודש על תפקיד המעבד בעידן הdirectx 12

gtx980sli

האם בנוסף לגימינג אתה עוסק בעריכות למיניהם ( דברים הדורשים כוח עיבוד רב)?  

7 הצבעות

1. 1. האם בנוסף לגימינג אתה עוסק בעריכות למיניהם ( דברים הדורשים כוח עיבוד רב)?

Recommended Posts

א למה אנשים קונים מעבדי i7 לגיימינג עם המעבד האופטימלי הוא 4690k (לפי האתר של טום. אם אני לא טועה זה הדגם )

ב האם שמשתמש הרבה יותר במעבד יגביר ביצועים באופן משמעותי במעבדי אקסטרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה כותב בסעיף א' עם ובסעיף ב' אם? יש הרבה שאלות שהמדע עדיין לא גילה את התשובה להן.

יש אנשים שבמקביל למשחק גם מריצים תוכנת STREAMING ותוכנת RECORDING. יש אנשים שמשחקים עם המחשב וגם עושים איתו דברים אחרים. יש אנשים שפשוט רוצים שיהיה להם את הכי טוב (קצת כמו כאלה שקוראים לעצמם בפורום gtx980sli ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בקטע של השגיאות כתיב

לא התיחסת לDIRECTX 12 אז הדיון לא פטור

ו מאפשר משחק ב4K וריבוי מסכים בקצב ריענון גבוהה (אתה לא יכול לפטור זאת בOVERKILL או ברצון למחשב הכי טוב. מתורגם לפריימים גם במשחקים ולא רק ב3DMARK)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLI זאת קומבינה כשאין כרטיס חזק בודד חזק לאותה תקופה והמשתמש מוכן לוותר על כסף בשביל עוד טיפה ביצועים

הצורך למערך בשביל להריץ יעלם בתקווה ב2016 + לפי מה שמדובר גם התלות במעבדים חזקים ירד כשיגיע dx12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כפי ש captaincaveman כתב - לכל אחד יש צרכים שונים מהמחשב, והעובדה שמישהו מעוניין לשחק במחשב אין פירושה שהוא רק ישחק במחשב.

2. הדרישות של היישומים בשוק (לא רק משחקים אלא גם דברים כמו אתרי אינטרנט וסרטים) גדלות כל הזמן, והמגוון של התוכנות ש"מרוויחות" ממעבד כמו i7 לעומת i5 רק הולך וגדל. נכון, מעבד i5 אולי "יעשה את העבודה" כשמדובר במשחקים מודרניים, אבל מבחינת משחקים עתידיים - הדרישות כנראה רק יגדלו. בקיצור, המשמעות של מעבד חזק יותר היא בד"כ שהוא יחזיק מעמד לטווח זמן ארוך יותר מבחינת התוכנות שבשוק, והעובדה שבמעבד i7 יש את תכונת ה הופכת HT אותו ליותר אטרקטיבי, גם אם היתרונות שלו לא ממש מורגשים ברוב היישומים כיום.

3. אם התקציב מאפשר זאת, אין סיבה שלא לקנות מעבד במקום מעבד Core i5, במיוחד כשזה לא בא על חשבון רכיב אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול רוב הגימרים שאני מכיר לא נוטים לערוך סרטי ולהפעיל שרת ביתי

שתיים לא נראה לי הגיוני לקנות מעבד יקר על סמך העובדה שבעוג כמה שנים זה יהיה אטרקטיבי

כאשר יהיה לזה שימוש אני יקנה מעבד וירויח מחיר נורמלי וטכנולוגיה יותר חדישה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר למה שאתה מכיר?

אני . חוץ מזה אני גם מהנדס תוכנה.

המחשב שלי הוא בהמה עם 8 ליבות (16 threads), כמה כרטיסי מסך, 32 ג׳יגה ובגודל של מקרר.

מכל זה הדבר היחיד שקשור לגיימינג אלה הם כרטיסי המסך, וזה כי, ושב לפני שאתה ממשיך לקרוא, אנשים שאתה לא מכיר, עושים עוד דברים עם המחשב חוץ מלשחק... ויש לי עוד חדשה בשבילך, יש בעולם הרבה יותר שאתה לא מכיר מכאלה שכן.

d5a9e5d26f6f14303e9680c969a37de7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי 4 ליבות I5 מודרנים בקטגוריית הHIGH END מאוד קרובים לI7 בביצועיהם.

ההבדל המשמעותי היחידי הוא הHT, ועוד כמה פונקציות של שאני אפילו לא יודע בדיוק מה הסיפור שלהם.

כשמחפשים איזון COST EFFECTIVE לגיימינג או שימושים כלליים מעבד I7 פשוט מיותר.

אבל אם זה עושה לך טוב והצלחת להכניס את כל מה שרצית לתקציב, אז סבבה לקחת I7.

לעומת זאת אם יש לך שימושים נוספים בהם לI7 תהיה נוכחות, כמו תוכנות מקצועיות למוזיקה/גראפיקה וסביבת הכוללת כמה VM רצים במקביל, אז I7 היא השקעה הגיונית גם אם היא באה קצת על חשבון גראפיקה.

אם שואלים את השאלות הנכונות, ויוצרים טבלאת שיקולים על פי חשיבות, אפשר למצוא את הנוסחה המושלמת לניצול התקציב בהתאם לצרכים/שימושים/העדפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי על מה להסתמך אבל אני מניח שיש אחוז גבוהה של אנשים בעלי רצון לגיימינג בלבד שקונים מחשב בעל כרטיס אחד ובכול זאת קונים i7 אקסטרים כי זה טרנדי

אתה חייב להודות שרוב אנשי הגימינג משתמשים במחשב רק למשחקים ולא לעריכות ודומיהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...