מה לקנות אייפון 6 פלוס או גאלקסי 6 אג' - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לקנות אייפון 6 פלוס או גאלקסי 6 אג'

9055

Recommended Posts

אני ממליץ לך על האייפון 6 פלוס. אייפון: עיצוב יותר יוקרתי, עם כל הכבוד לשיפור בעיצוב של האס6 ולמרות שזה יכול להיות גם העדפה אישית, ציינת , סירטונים - מסך גדול יותר, אתה גם מעדיף כמה שיותר נקיה ואת כל שאר הדברים שציינת האייפון עושה נהדר, הוא לא גדול מידי יחסית לפאבלטים. ניסיתי את האדג' והרגיל בחנות. האדג' זה גימיק חסר תועלת וגם קצת פחות נוח לאחיזה. אם בכל זאת אתה הולך על הגלאקסי אז הרגיל, לא אדג', תחסוך קצת כסף. במקום תוספת לאדג' תקנה נרתיק איכותי, וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש תודה על הביקורות ,

אני ממש רוצה ללכת על אייפון 6 +

פשוט מרגיש לי "פריאר" שיצא מכשיר יותר מתקדם לפני חודש .

אפל זה גן סגור, אנדרואיד זן גן פתוח מכל המשתמע מכך...

לגבי יופי: טעם אישי לדעתי G4 המכשיר היפה ביותר, אבל למי אכפת.

אגב, 6 הפבוריט של הערסיות והשחורדיניות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9055 אתה מחפש אישור מאיתנו לכל שהאייפון 6+ הוא הבחירה הנכונה... אני לא רואה ערך לת'רד לטחון מים על גן פתוח וסגור לא יעזור לאף אחד. במיוחד שלפותח הפוסט לא אכפת אי לכך אני יוצא מהת'רד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר לחכות ולפי מה שציינת (כסף זה לא שיקול והעדפות) אז הייתי מחכה לאייפון הבא או בגיזרת האנדרואיד למכשירי הדגל הבאים של סוני שיוכרזו ב בספטמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את דברי ברק לגבי כך שה EDGE הוא גימיק בלבד, יחד עם זאת זמן התצוגה נמוך יותר ביחס לS6 מה שמהווה חסרון נוסף.

"לדוגמא גאלקסי תמיד מגיע עם איזה 50 מובנות במכשיר ורובם סתם , וזה הורס את היופי והנוחות." אחד הדברים שדיברו הרבה עליהם זה שסמסונג הורידה באופן משמעותי bloatware.

"אם אתה מעדיף אז גלאקסי" big no no :) אלא אם אמרת כך בגלל שהוא ציין מהצד הירוק רק את הגלאקסי. גם הG4 הוא אופציה טובה.

אני באופן אישי מהחווית שהיו לי עם סדרת גאלקסי עוד מהשני לא אוהב את הסדרה הזו יותר בכלל אבל הוא ציין בין גאלקסי לאייפון כמובן שיש מכשירי שמתעלים בהרבה מהגלקסי אז אני בהחלט מסכים איתך.

ולגבי פותח הדיון תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...