מה לקנות אייפון 6 פלוס או גאלקסי 6 אג' - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לקנות אייפון 6 פלוס או גאלקסי 6 אג'

9055

Recommended Posts

אני צפוי לקנות טלפון חדש בשבוע הקרוב בדיוטי פריי

המחירים :

אייפון 6 פלוס 64Gנפח 1029 דולר

גלאקסי 6 אג' 64G נפח 1000 דולר

גלאקסי 6 64G נפח 859 דולר

הבעיה היא כזאת

גלאקסי מראה ביצועים יותר טובים , אבל מניסיון שלי עם גאלקסי כשעובר הזמן הוא נהיה יותר ויותר חלש ומאכזב.

המצלמה של גאלקסי יותר טובה ,אל אני לא איזה צלם גדול אבלל זה דבר יפה וחשוב.

אני אוהב יותר את הפשטות באייפון , לדוגמא גאלקסי תמיד מגיע עם איזה 50 מובנות במכשיר ורובם סתם , וזה הורס את היופי והנוחות.

אני מבאס לקנות מכשיר שקיים 9 חודשים ועוד 3 4 חודשים יצא מתקדם ממנו , ובאותו כסף אפשר לקנות מכשיר זיצא לפני חודש.

האייפון נראה יותר טוב וזה גם חשוב.

וזהו בעיקרון , אם כסף לא היה משנה לכם בנושא הזה מההייתם קונים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה לי

הפעילות שלי בטלפון זה

יוטוב

שיחות

וואטסאפ

מצלמה

סרטונים דרך mako ו YesGo

2 המערכות מספקות אותי 100 אחוז

ממש לא מעניין אותי מערכת פתוחה או סגורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לבצע החלטה חד משמעית פה. הבחירה מסתמכת הרבה על טעם אישי.

אין ספק ששני המכשירים יעשו כל מה שתדרוש מהם בצורה מצויינת, ההבדל יהיה בכל מיני דקויות.

באופן כללי הדיווחים אומרים שכל ממשק הטאצ'ויז של סאמסונג שופר הרבה והאטה שהורגשה בעבר כבר הרבה פחות משמעותית ומורגשת.

בנוסף הבנתי שגם אפלקציות הזבל צומצמו במידה מסויימת.

האם המכשיר יתחיל להאט לאחר זמן מה אין לי מושג.

האיפון לרוב נותן חוויה מלוטשת יותר ופשוטה יותר לטוב או לרע.

לדעתי מכשיר בגדול של איפון 6 פלוס זה מוגזם, אבל גם אם נניח את זה בצד, הגלקסי מכשיר די מרשים לדעתי.

עד לא מזמן הייתי עם איפון ואני חושב שזה מכשיר מצויין. אני עדיין ממליץ עליו לכל מי שהוא לא משתמש מתקדם.

לעצמי אישית הייתי לוקח את הגלקסי, יותר מתאים לי, והגקלסי הזה באמת מצטיין אולי אפילו יותר מהאיפון בדברים כמו מסך ומצלמה.

מצד שני, גם היום אני עדיין נתקל בבאגים מעצבנים פה ושם באנדרואיד, דבר שהיה מאוד נדיר באיפון, לפחות מהנסיון שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ממש לא.

הקטע של הפיצ'ר שהEDGE מציע הוא שטותי וזניח בתמורה לתוספת המחיר.

בכל מקרה בסופו של עניין הכל מגיע להחלטה שקשורה למערכת עצמה עם אתה מעדיף אז ברור שאייפון אם אתה מעדיף אז שניהם מכשירים מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את דברי ברק לגבי כך שה EDGE הוא גימיק בלבד, יחד עם זאת זמן התצוגה נמוך יותר ביחס לS6 מה שמהווה חסרון נוסף.

"לדוגמא גאלקסי תמיד מגיע עם איזה 50 מובנות במכשיר ורובם סתם , וזה הורס את היופי והנוחות." אחד הדברים שדיברו הרבה עליהם זה שסמסונג הורידה באופן משמעותי bloatware.

"אם אתה מעדיף אז גלאקסי" big no no :) אלא אם אמרת כך בגלל שהוא ציין מהצד הירוק רק את הגלאקסי. גם הG4 הוא אופציה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה הגיוני שאף אחד פה לא חובב אייפון?

אני מנסה לשכנע את עצמי ללכת עם מכשיר חדש כמו אבל לא מצליח להיות שלם עם ההחלטה.

וגם מצד שני לא שלם לקנות כרגע מכשיר שיצא לפני 9 חודשים , וגם המצלמה שלו והמסך פחות טובים, אבל מצד שני הוא קליל , ענקי, אמין , ופשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בא לך 6 פלוס אז לך עליו אף אחד לא יגיד לך לא. המכשיר מצוין (אל תספר לאף אחד שאמרתי את זה :)) רק ממליץ בחום לבדוק שהמכשיר מתאים לך הוא גדול מאוד ולא מתאים לכולם.

השאלה אתה יודע אם שווה ללכת על מכשיר שיצא לפני 9 חודשים , עם פחות טובה (נכון אני לא מצלם כל 8 דק תמונה , אבל עדיין..), וגם המחיר שלו הכי יקר מבין שלושתם.

או שאתה ממליץ לי לקחת את הסיכון ולנסות משהו חדש עם .

ואז נשאר לנו אם להוסיף את 140$ או לא .

(ומאוד חשוב לי היופי של המכשיר , מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אתה יודע אם שווה ללכת על מכשיר שיצא לפני 9 חודשים , עם מצלמה פחות טובה (נכון אני לא מצלם כל 8 דק תמונה , אבל עדיין..), וגם המחיר שלו הכי יקר מבין שלושתם.

אם אתה מחפש סיבה ללכת על מכשיר שיצא לפני 9 חודשים ולא הרגע אז יש.

בהרבה מקרים, בהתחלה מתגלות כל מיני תקלות חומרה/תוכנה במכשיר שמתקנים אותן בהמשך. כלומר תקבל מכשיר בשל יותר מבחינת חומרה/תוכנה.

אבל זה לא סופר משמעותי כנראה. המחשבה שמכשיר בן 9 חודש הוא ישן היא שגויה לטעמי.

הרי גם ביום שהוא יוצא אתה לא ממש יכול להשיג אותו, הוא מגיע לארץ אחרי חודש+ וגם אז אתה נתקל במחירי השקה לא זולים ולוקח לו עוד זמן להתייצב על מחיר טוב. כמובן שבארהב המצב קצת שונה אבל גם שם ניתן למצוא אחרי זמן מסויים.

ובכל מקרה, קצב ההתקדמות הואט קצת, המצב לא כמו פעם שכל דגם חדש היה נותן שיפור משמעותי לעומת קודמו, אז 9 חודשים זה לא ממש נורא.

אמרת שאף אחד פה לא חובב איפון, אני כן חובב איפון אבל באופן כללי אתה בפורום מחשבים שבו המשתמשים הם משתמשים מתקדמים שאנדרואיד יותר מתאים להם.

אם תעשה משאל בחוץ תקבל תוצאה אחרת לדעתי.

אני אישית כמעט לא פגשתי אנשים שלא מרוצים מהאיפון ולעומת זאת פגשתי המון אנשים שמאוד לא מרוצים מהאנדרואיד שלהם, אבל זה גם מצטמצם מדור לדור. באופן כללי אנשים שקנו גלקסי3-4 היו עיקר הלא מרוצים אבל יש גם אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...