כמה שווה GTX 980 ACX 2.0? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שווה GTX 980 ACX 2.0?

yoel12

Recommended Posts

לא מבין למה אתה קונה 980 בדיוק כשיוצא 980ti אם יש לך את היצר הכי קטן לקנות את ה980ti. כשאתה קונה משהו, מגפרור ועד הכי חשוב שתהיה בטוח שזה מה שאתה צריך כדי שלא תצטער שנייה אחרכך. עכשיו אתה רוצה לשלם 2000 ש"ח ולהתעסק עם מכירה של כרטיס (שלפעמים זה הרבה התעסקות, לך תדע על מי תיפול.. זה כמו שני קיפודים שמנסים להתנשק) כדי לקבל עוד 15 fps כשאתה מפעיל msaa x8 במקום fxaa. בשתי מילים, מיותר לחלוטין. תמתין לשנה הבאה שתהיה קפיצה טכנולוגית, גם תרגיש הבדל ניכר בביצועים, וגם תמכור במחיר סביר, ולא שבועיים אחרי שקנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, קראתי שוב את ההודעה הראשונה שלו באמת יש לו אופציה לstep up ..

למה לטרוח בכלל למכור O_O, באמת תמוה משהו.

אלא אם כן זה שכתבת עקב שדרוג, זה כמו שאנשים מוכרים עקב נסיעה לחו"ל (ברור!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה 780ti.

תנסה לתפוס את המוכר.

אני יותר משבועיים מנסה לתפוס את המוכר ואין סימן חיים ממנו.

יש פה הרבה מודעות פקטיביות.

אין שום סיבה למכור בפחות מ 2000 שקל לדעתי.

ב 1800 צריך לחטוף כרטיס כמו שמוכר פותח הדיון!

**נראה לי שאתה מחפש לעצמך איזה 980 ,בגלל זה אתה מנסה "לגרור" את פותח הדיון לרדת למחיר זנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שירדו המחירים בארץ ואז אקבל אחריות בארץ אשלם רק 500 ש"ח תוספת הכוונה לשלם 3000 ולמכור ב2500 זו הייתה התוכנית המקורית חוץ מזה זה די ירד מהפרק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

980ti לא ירד ל3000 בזמן הקרוב, וכשהוא ירד אצה כנראה תרצה כרטיס אחר.. למכור ב2500 לא תצליח בכל מקרה. מה שכן זה שתבין מה שיש לך ביד.. 980 למסך 1080p קצב רענון 60hz זה אוברקיל ברמה שמעל זה אין שום משמעות... תהנה ממה שיש לך ביד, (שזה הרבה מאוד) עד שיצא דור הבא.

לשם השוואה, תראה מפרטים של מומחים פה בפורום שמשחקים, לרוב המוחלט יש כרטיסים חלשים בהרבה משלך והם חיים עם זה יפה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה 780ti.

אני יודע אבל לדבריך שיש 800 ש''ח הפרש במחירים ברור שזה עדיף.

תנסה לתפוס את המוכר.

אני יותר משבועיים מנסה לתפוס את המוכר ואין סימן חיים ממנו.

יש פה הרבה מודעות פקטיביות.

אין שום סיבה למכור בפחות מ 2000 שקל לדעתי.

ב 1800 צריך לחטוף כרטיס כמו שמוכר פותח הדיון!

יש כאן מליון מודעות של 2000-1800 וחלקם הם מודעות שמריצים אותם שוב ושוב. ההוא לא עונה לך כנראה כי הוא מכר מייד ואין לו כח וצורך להחזיר הודעות.

ברור שמדובר על מחיר משתלם. אבל הוא קיים . זה מה שנקרא 'מציאה' ולמי שיש סבלנות- יש כאלו

סתם דוגמא, אני בזמנו קניתי את ה780 ביד שניה ומכרתי את ה7970 שלפניו ביותר ממה ששילמתי על ה780

*נראה לי שאתה מחפש לעצמך איזה 980 ,בגלל זה אתה מנסה "לגרור" את פותח הדיון לרדת למחיר זנות.

לא אני לא.

חושב יותר על מעבר לקווארדו אם כבר מדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

980ti לא ירד ל3000 בזמן הקרוב, וכשהוא ירד אצה כנראה תרצה כרטיס אחר.. למכור ב2500 לא תצליח בכל מקרה. מה שכן זה שתבין מה שיש לך ביד.. 980 למסך 1080p קצב רענון 60hz זה אוברקיל ברמה שמעל זה אין שום משמעות... תהנה ממה שיש לך ביד, (שזה הרבה מאוד) עד שיצא דור הבא.

לשם השוואה, תראה מפרטים של מומחים פה בפורום שמשחקים, לרוב המוחלט יש כרטיסים חלשים בהרבה משלך והם חיים עם זה יפה מאוד

אוקיי תודה רבה :) לכן אמרתי שזה ירד מהפרק אני מאושר סתם חשבתי להחליף בגלל כל הפורטים הנוראיים אבל מי שעושה פורט נורא לא ראוי לכך שאשחק במשחק שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...