כמה שווה GTX 980 ACX 2.0? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שווה GTX 980 ACX 2.0?

yoel12

Recommended Posts

שלום אשמח לדעת בכמה אוכל למכור את הEVGA ACX 2.0 שלי הכרטיס היה בשימוש כ20 יום ללא OC ועם שלוש שנות אחריות מפלונטר וחמש שנות אחריות בין לאומית עם אפשרות לstep up מוכר עקב שדרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעייתי, כי מצד אחד הכרטיס שלך ממש חדש, ואם תוריד מעט במחיר אנשים תמיד יעדיפו לקנות חדש.

מצד שני, אם תוריד הרבה אתה מאבד מערך הכרטיס בתוך פחות מחודש סכום גדול ולא כל כך בצדק .

לצערי ולעניות דעתי תצטרך להשלים עם האפשרות השנייה, ולהוריד משהו כמו 500 שקל מהמחיר, וגם אז זה לא יהיה כזה קל למכור.

למה אתה חושב לשדרג? (ה 'ל' גם עם סגול וגם קמץ, ז"א lema וlama שתי שאלות :)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע, אנחנו מדברים על מסך FHD שמגיע למקסימום של 1920x1200? הרי גם 980 יהיה אוברקיל בשביל זה.

בכל מקרה,

אם אתה מנסה למכור את הכרטיס ברוגע אז כמו שאמרו מעליי תצטרך להוריד לפחות 500 ש"ח מהמחיר וזה במינימום.

ברגע שפתחת את הקופסה הערך התחיל לרדת באופן הדרגתי, וזה לא משנה אם יש לך אותו כולה חודש.

אבל קח בחשבון שאם אתה רוצה למכור עכשיו, ברגע זה, אז תצטרך לרדת הרבה יותר מזה. לצערי ככה השוק עובד, מי שרוצה למכור מהר צריך לרדת יותר, מי שרוצה למכור אבל לא בדחיפות יכול להתאזן בהורדת המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו מסך FHD ומשום מה כואב לו עם ה-980 והוא חייב 980ti

לא "כואב לי", רכשתי את הכרטיס בכ2500 ש"ח (הכרטיס הייה במקור OPEN BOX נמכרו חמישה כאלה שנרכשו ביחד והוחזרו עקב אי תאימות עם פרויקט וספק אם נפתחו), אז ייצא שבתוספת של כ500 - 600 אוכל לקבל 980TI או בקיצור X, שזה יהיה אוברקיל רציני אך תמיד נחמד להפעיל פילטרים עד המקסימום. בנוסף אם אמכור את ה980 בעתיד זה לא ייתן את אותה התמורה הכספית כמו 980TI בייחס למחיר הראשוני.

למישהו יש מושג מתי המחירים יירדו ובכמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בהשקה של (ב16 ביוני ) בעקבות חשיפת המיתוג החדש לכרטיסים מהדור הקודם (295X2\X290) צפויה הורדת מחירים ניכרת גם מצד המתחרה הירוקה.

בנוסף השקות של כרטיסי דגל תמיד גוררות אחריהם הצעות למכירת כרטיס הדגל בדימוס כך שהמבול של ה980 רק ילך ויגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

^קצת לא מובן מה זה 'פחחחחחחחחח' אבל בהנחה שאתה מתכוון לומר שהמחיר הזה זול מידי, לידיעתך ה980 בגרסה רגילה הוצע כמה פעמים בטריידזון ב1200-1100 ש''ח.

כך ש1500 זה מחיר סביר וראלי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף לעשות ממנו מדורה ולשמח את הילדים בשכונה, ולא למכור ב1200.

מה קרה ? הכרטיס גנוב? תנסה תמכור למכור ב500 -600 פחות מקסימום.

כרטיס עם 3 שנות אחריות מבחינתי הוא כרטיס חדש לכל דבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...