ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים

SilentBob

Recommended Posts

אני גם לא רואה בעיה להזמין משחק מחברה מוכרת ולא לשמצה, במיוחד כאשר יש סוכריה בדמות 23 אחוז הנחה.

הא? הכוונה שלי היא ל'בונוסים' והטבות ב-Pre-Order, כמו מה ש-EA עושה עם Dragon Age וכו' - תזמין מסטים תקבל חרב אש "מיוחדת", תזמין מ-GOG תקבל מטאטא, תזמין מ- תקבל חתולה שתלך לידך ותעשה מיאו כל שלוש דקות.

אוקיי, תודה BarM, עכשיו מובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת בת'סדה, לא ג'ון רומרו. הם פאנאטים לגבי איכות המשחקים שלהם והם יודעים ליצור משחק או שניים. לא רואה בעיה.

BarM, אני מאמין לגמרי להדלפה הזאת:

אבל היא לא קלעה בול: לא תהיה גרסה של 360 ו-PS3. מי יודע אילו עוד שינויים בת'סדה הכניסו מאז שיתוף הפרטים האלה (אגב, מניאקים שהם פיטרו אותה על זה, אבל ידוע שהם פאנאטים, כאמור. מקום רע לעבוד בו, אבל משחקים טובים לשחק כתוצאה מכך.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קרה יותר מפעם אחת שמפתחת עם מוניטין וסדרת משחקים מוצלחת הוציאה פתאום משחק שלא עמד בציפיות :

Tomb Raider Angel of Darkness, Ultima 9, Master of Orion 3, Deus Ex IW

מענין מה היה קורה אם John Romero היה מחליט היום לבקש pre order על Daikatana ....

מוסיף ככה בשלופ:

הירוס 4.

C&C ג'נרלס (או שזה היה זירו?)

לפי מה שהיא טענה שם, הם לא פיטרו אותה על ההדלפה הזאת אלה על מידע שהיא הדליפה (בטעות, ככה היא טוענת) במקרה אחר ובעצם בגלל זה היא מדליפה בכוונה את המידע הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אני כועס שפיטרו אותה על דליפה שלא באשמתה. על הדלפה בסדר גודל של ההודעה הזאת הייתי מצדיק לגמרי את בת'סדה על פיטורים.

אגב, הירוס 4 לא לגמרי נחשב, 3DO היו בהתמוטטות מוחלטת כשהם הוציאו את המשחק.

C&C Generals דווקא עמד בציפיות לפי מה שאני זוכר, לא? עד היום נחשב משחק די איכותי בתחום ה-RTS.

אבל בוא לא נשנה נושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(לא יודע איך עושים ציטוט) ..

Megalodon 04/06/2015 15:30

כי אני אקנה את המשחק הזה ואהנה ממנו גם אם איזה אידיוט מגיימספוט ייתן לו 0.5 מתוך 10, אז מה זה משנה לי? אני לא רוצה גם לקבל אותו בהנחה. זה בת'סדה, אני מעריך את העבודה שלהם ורוצה לתגמל אותם בחזרה.

לא מבין את הבעייתיות כאן.

Megalodon - מאוד מסכים איתך.

הם עשו משחק קרוב ל5 שנים או יותר של עבודה, ואני שחקתי במשחקים שלהם, קרוב לפעמיים (לי זה מאוד קשה מחוסר זמן).

העובדה שהם יוצרים משחקים כל כך מושקעים ואיכותיים, ולא מדובר על הגרפיקה, שהיא לבדה עושה מספיק ויותר..

התוכן והעלילה, האפשרויות, העומק, המורכבות.. אין במשחקים אחרים, למרות שישנם ניסיונות כל כך גדולים.. אבל מה לעשות..FO זה רק FO.

ועל כך, בדיוק כמו Megalodon , גם אני רוצה לתגמל את העבודה הסופר קשה, שמביאה איתה הנאה שאין כמוה.

כפי שנרשם קודם, פשוט תודה לבט'סדה, הם חברה מסוג אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזה משהו.

מצד שני, לא ולמרות געיות המעריצים הנלהבים, בהחלט לא Witcher 3, מתקרבים לקסם של בת'סדה. לפחות מבחינתי.

למעריץ Fallout ו-Elder Scrolls (לא אונליין) ממוצע, הדגש הוא ממש לא על גרפיקה. היא צריכה לכל הפחות להיות מתקבלת על הדעת (והיא כן!), אבל Hairworks, HBAO ושאר קשקושים פשוט לא רלוונטיים כאן בכלל. להפך, הם אפילו מפריעים. זה הטפל, לא העיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...