ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Greenmangaming הוא אתר מכובד ואיכותי, אין סכנה לקנות מהם. אתה מקבל מהם קוד שאתה מפעיל בסטים, שזה בדיוק כמו לקנות ישירות דרך סטים. גם שירות הלקוחות שלהם מעולה ולא פעם הם עזרו לי כשביקשתי מהם עזרה באופן מנומס. מסטים קיבלתי בעיקר תשובות אוטומטיות שלא עזרו בשום צורה כמעט אף פעם.

קשה לדעת איך הם משיגים את ההנחה הזאת, כנראה שהם קונים ממדינות אחרות בזול או שהם מארגנים הנחות בקנייה מאסיבית, אבל נראה שהם עושים את זה באופן לגיטימי לחלוטין ותמיד כשקניתי מהם קיבלתי את הקוד שלי בזמן ולפני צאת המשחק.

לגבי ה-GOTY, מסכים בהחלט שעדיף לקנות את הגרסה המוגמרת, עם כל העדכונים וההרחבות ובלי לאסוף ולשלם על כל תוספת. השאלה היא - האם אתה חזק מספיק לעמוד בהמתנה לגרסה הזו בזמן שאני אפרק לי סופר-מוטנטים עם מיניגאן להנאתי? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי מהם רבות, תמיד נראו אתר רשמי ומכובד שגם מפנים אליו מאתרים אחרים. לפני זמן מה המפתח של Witcher טען שלא ברור להם המקור של הקודים של האתר והם ממליצים למשתמשים לא לקנות מהם. אולם גם את הקוד הזה קיבלתי בלי שום בעיה יום לפני יציאת המשחק אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ריסלר מורשה של סטים ועל כל משחק הם יוצרים קשר עם המפיצה כדי לקבל את המפתחות כמה שיותר מהר.

לגבי ה- witcher CDPR לא רצו לשלוח להם את המפתחות ולא ענו להם לפניות או משהו כזה, אז GMG החליטו על דעת עצמם לרכוש את המשחק ממקורות ריטייל ולמכור את המפתחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Greenmangaming

לגבי ה-GOTY, מסכים בהחלט שעדיף לקנות את הגרסה המוגמרת, עם כל העדכונים וההרחבות ובלי לאסוף ולשלם על כל תוספת. השאלה היא - האם אתה חזק מספיק לעמוד בהמתנה לגרסה הזו בזמן שאני אפרק לי סופר-מוטנטים עם מיניגאן להנאתי? :)

נראה לי שאני אחזיק מעמד.

יש לי מספיק משחקים שיעסיקו אותי. מאחל לכם שעות של הנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש לך עצבים מברזל. או פשוט סדר עדיפויות שונה משלי. מבחינתי, לא חשוב במה אני משחק כרגע וכמה עמוק אני בתוך משחק מסויים, ברגע שמגיע משחק של בת'סדה, בין אם זה Fallout או משחק ההמשך בסדרה אחרי , הכל עף מהשולחן באופן מיידי. מיד אחרי אישה, עבודה, אוכל ומים. לא בהכרח בסדר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין על הנקודה אבל לצערי אין לי הרבה זמן פנוי למשחקים. וגם יש לי את סקיירים שעצרתי באמצע ואת

בכל מקרה FO הוא לא משחק אונליין אז הוא לא יברח לי. להפך, הוא רק ישתבח עם הזמן במודים נפלאים (בFO3 היו כאלו שפשוט הפכו את המשחק למשהו אחר לגמרי ונתנו לו מימד חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GOTY = Game of the Year

מהדורה שכוללת את כל העדכונים, כל ההרחבות וכל התוספות שיצאו אחרי יציאת המשחק. היא לרוב יציבה יותר, מעודכנת יותר, שלמה יותר וזולה יותר מלקנות את המשחק עם היציאה שלו.

החסרון הוא שהיא דורשת סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לחכות עם הPO,אתם לא יודעים עדיין מה הבונוסים או אם יש בכלל,אין תאריך יציאה,בקושי יש מידע על המשחק,אפילו לא דרישות.

יכול להיות אפילו שמחירי הPO ירדו.

בקיצור,לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם דרך NUUVEM ששאחרי שהמחשק יצא לא היה אפשר לקנות.

ועם באטלפרונט שEA הציעו עליו הנחה לפני כמה שבועות (אחוזים קטנים עדיין,אבל עדיין המחיר ירד).

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב,ממליץ לקרוא את ההדלפה הזאת:https://www.reddit.com/r/Fallout/comments/28v2dn/i_played_fallout_4/

בינתיים קלעה בול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...