ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים

SilentBob

Recommended Posts

^^ע"פ isthereanydeal זה המחיר הכי זול.

אם כך האתר הנ"ל לא מעודכן, הקוד שנתתי (במידה ועדיין תקף - זה לזמן מוגבל) הוריד את המחיר ל 46 דולר באתר GGG שאפילו מצויין בלינק שנתת - ללא המבצע המדובר משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 4 שבועות מאוחר יותר...
איך לשחק? המשחק משוחרר רק מחר. היחידים שראיתי שמשחקים זה מי שיש לו review copy (ה- NDA הוסר היום)

באוסטרליה שוחרר לפני מספר שעות, התחברתי בעזרת אוסטרלי והפעלתי את המשחק ב-steam

איך הביצועים על הPC? יש תלונות על גרסת הPS4. אני בינתיים מסיים את ההרחבות של NV.

הביצועים מעולים, כל ההגדרות על ultra, רץ חלק, אבל עדיין לא יצאתי אל העולם הפתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזלללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל!

תקוללו נטויז'ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דווקא עכשיו (לפני שבוע) הם התחילו לעשות בעיות שגרמו לי לקום ולהתנתק מהם, ועד היום אין לי עדיין כי החיבור מחדש לוקח המון זמן משום מה (בזק+חברה אחרת).

אני מרגיש שאנחנו חיים בשנות ה90 שוב, עם השירות החלזוני והביזיוני הזה..

אין לי איך להוריד את המשחק למרות שהוא מחכה לי בsteam כבר חודשים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד״כ ממליצים לשחק בלי מודים ורק בפעם השנייה לשחק עם

אני חושב לשחק עם מודים קטנים - שיפור ui, שיפור גרפיקה אבל לא שום דבר שמשנה את המכניקות של המשחק (סתם דוגמה frostfall לסקיירים) שגם ככה לא יצאו בזמן הקרוב. ככה שיחקתי את witcher 3 וזה עבד לא רע.

כמובן נשחק קצת בלי כלום כדי לראות מי נגד מי ואז להתקין את המודים בהתאם לצורך שיצאו בימים הקרובים. כמעט בטוח יהיה ihud בקרוב וזה כמעט בטוח נכנס למשחק שלי כשיגיע (ראה ihud לסקיירים אם לא מוכר השם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...