ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים

SilentBob

Recommended Posts

תאמת אני לא מבין למה שווה לקנות את FO4 בPO?

הרי הם לא נותנים שום הנחה, שום תוכן מיוחד, אין עדיין מועד השקה, אין כלום.

ואני לא מדבר כרגע על ההנחה שGOG נותנים. זה כן משתלם כי מקבלים 23% הנחה.

אבל ללפי מה שאני רואה רק הם מציעים הנחה. בסטים אין כלום.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב,ממליץ לקרוא את ההדלפה הזאת:https://www.reddit.com/r/Fallout/comments/28v2dn/i_played_fallout_4/

בינתיים קלעה בול.

אז מסתבר שמה שהיא אמרה שם מדוייק.

מצחיק שכולם צחקו עליה שהיא מעשנה ושהיא לא מבינה מהחיים שלה.... והנה שנה לאחר מכן, עד עכשיו הנתונים מתבררים כנכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואם כולם היו חושבים כמוך היו לנו רק משחקים טיפשיים עתורי גרפיקה בלבד. יש יותר בגיימינג מאשר גרפיקה נטו, בייחוד משחקים כאלה.

ולגבי ה-Pre-Order, מה זאת אומרת 'למה שווה'? אתה צריך איזה freebie, איזה אקדח מיוחד בשביל לקנות? איזה גזר מתנדנד מול האף כמו ילד קטן? מה לגבי העובדה שאני בטוח הולך לשחק אותו ולקנות אותו וה-Pre-Order פשוט מבטיח לי שזה יקרה מוקדם מאשר במאוחר? שווה כי מקבלים את המשחק, מה צריך יותר?

EA ודומותיה הרגילו אותנו לשטויות חסרי חשיבות במקום לעיקר - המשחק עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כולם היו חושבים כמוך היו לנו רק משחקים טיפשיים עתורי גרפיקה בלבד. יש יותר בגיימינג מאשר גרפיקה נטו, בייחוד משחקים כאלה.

ולגבי ה-Pre-Order, מה זאת אומרת 'למה שווה'? אתה צריך איזה freebie, איזה אקדח מיוחד בשביל לקנות? איזה גזר מתנדנד מול האף כמו ילד קטן? מה לגבי העובדה שאני בטוח הולך לשחק אותו ולקנות אותו וה-Pre-Order פשוט מבטיח לי שזה יקרה מוקדם מאשר במאוחר? שווה כי מקבלים את המשחק, מה צריך יותר?

EA ודומותיה הרגילו אותנו לשטויות חסרי חשיבות במקום לעיקר - המשחק עצמו.

מה???

אולי אתה שוכח שכבר אין דבר כזה "סטוק". המשחק לא יגמר מהמדפים. היום הכל דיגיטלי כבר.

אם אתה לא מקבל שום דבר אקסטרה, למה שתיתן את הכסף שלך עוד לפני שיש בכלל פיסת מידע הכי בסיסית??

מה יוצא לך מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני אקנה את המשחק הזה ואהנה ממנו גם אם איזה אידיוט מגיימספוט ייתן לו 0.5 מתוך 10, אז מה זה משנה לי? אני לא רוצה גם לקבל אותו בהנחה. זה בת'סדה, אני מעריך את העבודה שלהם ורוצה לתגמל אותם בחזרה.

לא מבין את הבעייתיות כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בראש של Megalodon. אני בכל מקרה אקנה אותו, הנחה או לא הנחה ביום הראשון שהמשחק יצא. אז אני קונה אותו כמה חודשים מוקדם יותר... לא אכפת לי לקבל או אפילו לא לקבל איזה "בונוס" (אני לא מזמין אותו בהזמנה מוקדמת בשביל איזה "בונוס"), לא אכפת לי שאין כרגע הרבה מידע על המשחק, אני בכל מקרה קונה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה זאת החלטה שלך.

אבל עצם העובדה שאתה משלם על אוויר (כי מה לעשות אתה יכול להווכח עד מחר, בנתיים הכל פה אוויר) אצלי זה לא מקובל.

אם אני לא מקבל שום ערך מוסף מרכישת "אוויר" אז אני יכול להמתין עד למועד ההשקה של המשחק ולקנות אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מזמין כרטיס לסרט לעוד שבוע, אתה מצפה לפופקורן מתנה אחרת אתה לא מזמין? או שגם אז אתה משלם על 'אוויר'? ומה לגבי טיסה לחו"ל? או כל דבר שאתה מזמין מראש?

אל תיפול לגימיקים שיווקיים של חברות שמתייחסות אלינו כמו אל ילדים מפגרים שצריכים סוכרייה תוספת כדי לשכנע אותנו לקנות. אני מאוד נגד הגישה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מזמין כרטיס לסרט לעוד שבוע, אתה מצפה לפופקורן מתנה אחרת אתה לא מזמין? או שגם אז אתה משלם על 'אוויר'? ומה לגבי טיסה לחו"ל? או כל דבר שאתה מזמין מראש?

אל תיפול לגימיקים שיווקיים של חברות שמתייחסות אלינו כמו אל ילדים מפגרים שצריכים סוכרייה תוספת כדי לשכנע אותנו לקנות. אני מאוד נגד הגישה הזו.

אתה לא רציני נכון??

אתה משווה תפוחים לאגסים....

אם כבר תשווה את זה ל"לקנות כרטיס לסרט שאתה בכלל לא יודע מתי הוא יצא"

אתה מתחיל להשמע קצת ילדותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להתעצבן זה בסך הכל דיון וכל אחד רשאי להביע את דעתו.

ולעניין, לדעתי אין פסול בלפתות לקוחות להזמין משחק בPO עם הטבות כאלה ואחרות, כמו כן אין פסול גם בלהתפתות אם גם ככה אתה הולך להזמין את המשחק.

לגבי עניין האוויר, אם לא יצא המשחק או שיש עיכוב שלא לרוחך תדרוש ותקבל את הכסף בחזרה מה ההיסטריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...