ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים

SilentBob

Recommended Posts

החזקנו אצבעות חזק וזה קרה: בת\'סדה חשפה משחק חדשה בסדרת Fallout, שיקח אתכם אל בוסטון החרבה וגם יעניק לכם חבר על ארבע שילווה אתכם לאורך ההרפתקה החדשה

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%91%d7%90%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%95%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%9f-fallout-4-%d7%a0%d7%97%d7%a9%d7%a3-%d7%95%d7%94%d7%95%d7%90-%d7%a0%d7%a8%d7%90%d7%94/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מפוקסל? מראה 64 ביט??

א׳ מראה 16 ביט אם כבר אבל גם לא

ב׳ מפוקסל = רואים את הפיקסלים, אז כן מפוקסל. הטקסטורה שלו בנויה כך במיוחד כדי שייראה מפוקסל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מפוקסל? מראה 64 ביט??

א׳ מראה 16 ביט אם כבר אבל גם לא

ב׳ מפוקסל = רואים את הפיקסלים, אז כן מפוקסל. הטקסטורה שלו בנויה כך במיוחד כדי שייראה מפוקסל

א' אני לא מתמצא בעידן הbit הדו סיפרתי,

ב' אני יודע מה המשמעות של מפוקסל,

ג' ניתן להפוך את הבלוקים עצמם למפורטים יותר ע"י שימוש בחבילות טקסטורה מפותחות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעתם למסקנה שזה יהיה בבוסטון?

דווקא האיזורים שהראו בטריילר די הזכירו לי את האיזורים בFO3...

ועכשיו הגראפיקה נראית לא יותר מידי. מקווה שהם לא "יתנו למודרים לעשות את העבודה שלהם" יותר מידי, למרות שאם יש חברה שאפשר לסמוך עליה עם משחקים ברמה זאת בת'סדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי די כבר להיות זונות גרפיקה? זה פאקינג פולאאוט. כל האינטרנט המטומטם הזה בוכה על הגרפיקה כמו ילדים עשירים מפונקים שמביאים להם פרארי והם בוכים שזה לא למבורגיני. המשחק הרגע הוכרז, נמאס כבר לקרוא את זה בכל חור. תשמרו את זה לעצמכם כבר.

בכל מקרה, Pre-Ordered.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gmg התחילו למכור את המשחק בהזמנה מוקדמת

http://www.greenmangaming.com/s/il/en/pc/games/action/fallout-4/

ועוד הנחה עם הקופון 23PERC-ENTOFF-48HOUR

אילן האתר הזה בטוח? אף פעם לא קניתי מהם.

רשום שהם שולחים קוד לסטים כשהמשחק ישוחרר. אז איך הם מוכרים כזה זול?

את FO3 קניתי בגרסאת הGOTY עם כל ההרחבות (שהיו ממש מגניבות לטעמי). אבל אם כל הרחבה היתה עולה כסף לא נראה לי שהייתי קונה. אז עם כמה שאני מתלהב מהמשחק ואוהב את הסדרה (ואת בת'סדה בכלל) נראה לי שאני אחכה לגרסאת GOTY, אולי לקראת BF או עונת החגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...