מתעניין במשקפי מציאות מדומה - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתעניין במשקפי מציאות מדומה

Rockstatement10

Recommended Posts

אני משוחד לאוקולוס מכל מיני סיבות

לטובתם אני יכול להגיד שהם עדיין לא הראו מוצר מוגמר והכל בנתיים רק גרסאות מפתחים... נצטרך לחכות ולראות ... 2016 תהיה מעניינת בפן הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשה לי ממש חשק..

בעתיד הקרוב אני חושב שזה כן יהיה שווה קנייה, הלא כן?

מקווה שהמוצר לפלאפונים מדגים את זה בצורה טובה.

אגב, האם זה שווה להשתמש בזה ללא אוזניות? כי לא שומעים... וגם לא כל הגוף שלך בתוך המציאות הזו... ככה שאתה לא יכול להרגיש מזג אוויר ודברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלאוקולוס ריפט יש יותר סלבריטיז(ג'ון קארמק) וסיפור יותר מעניין לא אומר שהם יותר טובים מהתחרות. זה רק אומר שהם יותר קולניים.

אם אני לא טועה ראיתי איפשהו שגוגל הכריזה על הגירסה השניה של הVR קרטון שלה בכנס I/O.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אלו שניסו.

האם כשהרכבתם את המשקפיים, ראו מסגרת שחורה שלהם? או שראיתם את המציאות המדומה על כל העין ולא היה שחור מסביב?

מקווה שהבנתם..

ואם כן היה אז מה הרכבתם בדיוק? את הקרטון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? ואוקולוס היא זו שהתחילה את כל המהפכה הזו, לא?

בכל מקרה זה לא ממש רלוונטי כי לרכוש מכשיר כזה יעלה באיזור ה-2000 שקל.

למה זה הופך את זה ללא רלוונטי? אנשים קונים היום ב-3000, דבר כזה שהוא ראשון מסוגו ב-2000 אמנם יקר, אבל רלוונטי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני לא מתכנן לקנות משהו במחיר כזה עכשיו, אני גם מתגייס אוטוטו.. וגם זו לא הגרסה המלאה אז אין מה לדבר כל כך.

וכנראה שייצאו גרסאות חדשות לאוקולוס כל כמה שנים, זה לא נגמר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה לאוקיולוס הזה יותר מ - 20 שנה.

כשהייתי בבית ספר יסודי, היה באשדוד מישהו עם עמדה של משקפי מציאות מדומה, ג'ויסטיק וחגורת בטן שרוטטת כשיורים בך.

המשחק היה הראשון וזה היה פשוט אדיר!

בינתיים אני עם Cardboard וזה פשוט מעולה, ואין שום סיבה להשוות בין זה לבין האוקיולוס כאשר זה עולה 50 ש"ח והאוקיולוס עדיין לא יצא לשוק.

עם הזמן התפתחו עוד משחקי VR לפלאפונים וזה יהיה שווה יותר.

כל מי שנתתי לו לנסות התלהב.

ממליץ בחום על cardboard לבינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה לא גימיק ולשם הולכת התעשיה

חס וחלילה. אתה רוצה לשחק עם זה חצי שעה ואז לא לגעת במשחקים למשך יום (במקרה הטוב)?

מספיק שהעיניים מתעייפות ממסכי מחשב רגילים. וזאת עובדה שהמשקפיים האלה מעייפות את העיניים (וגרוע מזה) לאחר זמן קצר.

זה ישאר גימיק מחוסר ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם על טלוויזיות ומסכי מחשב אמרו פעם שזה מעייף את העיניים וגורם לסחרחורות. מאז אנשים התרגלו ולא מפריע להם לשבת מול המחשב 18 שעות ביום.

זה תלוי:

1. תאורה

2. קונפיגורציה של בהירות\ניגודיות ושלל פרמטרים אחרים (במדריך של XBOX ONE יש לך tutorial שלב אחרי שלב איך להתאים את המסך שלך לגיימינג, וזה עוזר).

3. משקפי הגנה כמו Gunnar (גם עוזר).

במשקפי אני לא בטוח אם אחד מהסעיפים אפשריים לשינוי.

כמו גם יש לך לא מעט Youtubers שהתנסו בזה ובסרטונים שלהם מתלוננים כמה זה מעייף את העיניים, אחרי ישיבה אחת.

בסופו של דבר, מניסיון אישי שלי, אתה יכול להפחית את הנזק, לשחק עם שלושת הסעיפים כך שהעיניים שלך "ינוחו" לזמן מסויים, אבל להתרגל לזה, אחרי שכבר פגעת בעיניים במשך שנים, אי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי מאיביי ב-50 שקל לפני שבוע וחצי שבועיים.. עדיין מחכה שיגיע.

אגב היום דיברו על האוקולוס בגרסת הצרכן.. נראה מטורף.

לדעתכם עם הזמן כל כמה שנים יוציאו גרסא חדשה של מכשיר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...