מתעניין במשקפי מציאות מדומה - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתעניין במשקפי מציאות מדומה

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז קיבלתי...

בהתחלה התלהבתי, אחרי יום כבר לא משהו מיוחד בכלל.

המשחקים מטושטשים מעט ועושה קצת סחרחורת, אותי אישית הרכבת הרים לא הפחידה בכלל.

אולי אני לא משתמש נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש כמו כולם. זה סתם גימיק פסיכי. במקור זה נועד להמחיש על ידי גוגל שמשקפי זו לא כזו טכנולוגיה מטורפת, ואפשר לבצע את העיקרון עם כל סמארטפון.

זה אולי יצא להם די מוצלח, אבל לחשוב שמוצר שלא תוכנן לזה מראש באמת יכול להחליף משקפי מתוכננות היטב זו בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי את ה'תקוה הגדולה' וההייפ סביב הקטגוריה. גם בצורה הטובה ביותר אני לא מדמיין אנשים משתמשים בזה יותר מאביזר משחק ביזארי. זה לא יכול להיות משהו שימושי באמת, ואני לא רואה סיבה שאנשים ירצו להשתמש בזה על בסיס קבוע למעט התנסות חד פעמית או חווייה מידי פעם.

העתיד בתחום צפוי אולי למציאות רבודה בסגנון הולו לנס, מה שלדעתי יהיה קצת מוגזם כשלכל אחד יהיה כזה ומרוב הולוגרמות לכולנו יהיו הלונציות.

אולי בעתיד לו תחום המציאות הרבודה יעבור לתוככי המוח האנושי עם אמצעי תקשורת לשאר המוחות בסביבה יהיה על מה לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי אותו הדבר. לא שיחקתי מספיק בשביל כאבי ראש, רק ניסיתי קצת וזה הספיק לי בשביל להבין את הנקודה. תעיין בדיון לעיל, כתבתי מיד שזה נחמד ותו לא. בתור רעיון בכלל ובפרט המימוש הספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיות ראיה שמצריכות שימוש במשקפיים.

אבל לגבי הקטע עם הצבע... זה נראה כאילו צופים במסך דרך משקפי שמש.

אני לא צריך משקפי שמש כדי שהעיניים לא יכאבו, רק צריך להפחית את התאורה.

ואולי לעבור לTHEME שחור באתר HWZONE.... cough.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

סליחה על הילדותיות, אבל תשחקו Minecraft עם הגוגל קארדבורד ותראו שזה ממש לא טיפשי

זה פשוט אדיר!

כל יום יש אפליקציות חדשות ועם הזמן יהיה כבר מבחר ומשחקים איכותיים, וכמובן שצריך לרכוש שלט כדי לשחק כמו בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...