דיווח מעניין- כל סדרת 3XX מחודשת, הכרטיס מבוסס HBM אינו 390X - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיווח מעניין- כל סדרת 3XX מחודשת, הכרטיס מבוסס HBM אינו 390X

omertgm

Recommended Posts

הדבר האחרון שמעניין זה איך הוא נראה. אסתטיקה לא משנה ביצועים ותכונות בגרוש. מי שזה שיקול גבוה אצלו- ילדותי.

הרבה יותר מעניין\מטריד זה 2*8PIN לחשמל. אחד מהתכונות של HBM הוא ירידה בצריכת חשמל. וגם אחרי זה הם שוברים שיאים של חוסר יעילות טרמלית שמחייבת מים (כמובן תלוי ביצועים אבל זה לא נראה טוב...)

כשאתה מרכיב מחשב עם חלון שישב לידך, וכמעט כל הזמן אתה תראה מה הולך שם, זה בסופו של דבר כן ישנה לך.

ולא, זה לא ילדותי.

ואפשר לצחוק עליו כי הוא לא באמת יחדש משהו, חוץ מאותה צריכת חשמל של הקודם, וקצת שיפורי ביצועים.

HBM לא יהיה בו, ראית את ההדלפות.

הוא לא דבר מיוחד שצריך לתת לו חשיבות כמו קודם, שאמרו "יהיה לו HBM, מטורף" לא, אין לו, והוא כרטיס אכזבה.

מה שאני כן מציע זה לקנות ניבדיה לפני שהיא תשתלט על השוק ותשתגע עם המחירים שלך תוך כדי שAMD קורסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי הכרטס בתמונה הוא זה עם HBM. ההסבר לכך הוא גודלו\אורכו (או בעצם קוטנו) ביחס לכל כרטיס דגל אחר עד היום. HBM אמור לאפשר חיסכון במקום- עורמים צ'יפים של במקום לפזר אותם במקביל.

אף אחד לא אמר לאיזה דגם התמונה שייכת.

מסכים שאסתטיקה היא שיקול כשיש חלון במארז, אבל בשום מצב לא על השיקול הזה צריכה לקום וליפול בחירה בכרטיס כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב לראות את ATI ז"ל שוקעת עם . אם לא היו קונים אותם אי שם לפני הרבה שנים, הם היו פושטים את הרגל מזמן. עושה רושם שהרווחים של החטיבה הגרפית שלהם זה הדבר היחיד שמחזיק אותם מעל המים. אם ATI הייתה נשארת חברה עצמאית ולא הייתה צריכה לכסות את המינוס של אני בטוח ללא כל ספק שהיום היינו רואים שוק אכזרי הרבה יותר בתחום הגרפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט הפכו את ה-HBM ל-Fury שיהיה מקביל לטיטאן עם מחיר פסיכי.

ובכך חופרים עמוק יותר את הקבר של עצמם. הייתה להם הזדמנות לכבוש את השוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה390X שלא יהיה מבוסס HBM, יציג ביצועים שווים או קצת עדיפים על gtx980 ויתומחר במחיר נמוך ממנו, אני לא חושב שזה יהיה נורא כל כך.

ואולי קצת קדימה הם יוציאו כרטיסים מבוססי HBM יותר זולים.

ייתכן שמה שיש להם ביד כרגע עם ה390X מספיק בשביל לתת פייט לNVIDIA לזמן הקרוב, ואת התותחים הכבדים ישמרו לאחר כך.

אבל תכלס צריך לחכות כי אני רק זורק ספקולציות לאוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...