sli 970 או 980ti ברזולוציית fhd לרמת fps שמתאימה ל 144hz - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sli 970 או 980ti ברזולוציית fhd לרמת fps שמתאימה ל 144hz

naki

Recommended Posts

תודה על ההודעה.. ובכל זאת חושב שבהקשר של הפילטרים, זה לא רק בעיית . 4 ג'יגה ראם אמור להספיק, המשחקים לא באמת מנצלים את זה, אז גם אם יהיה 7 זה לא נראה לי יריץ חלק txaa.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ברור לי למה כל כך חשוב לך למקסם את ה-144hz, הרי יש לך שמבטל את כל הגמגומים שנגרמו מ-fps השונה מקצב רענון או מחציתו.

אתה רוצה לומר שעם אתה לא מרוצה מ 90fps למשל ? אם אתה מתכנן להנעל על 100fps ומעלה, כבר יהיה עדיף לך להפעיל ULMB מאשר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחי אין לי מושג מה ההבדלים בין ulmb לgsync. לא חושב שארגיש הבדל בין 90 ל120.. אבל כן מרגיש בין 60 למעל 100. לכן רוצה כרטיס אן מערך שעל אולטרה בשקט עובר לי בכל המשחקים החדשים 90 fps

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית מסך gsync ולא חקרת קצת בנושא ? :)

במצב gsync קצב הרענון של המסך משתנה בהתאם ל-fps בכל רגע נתון. מצב זה משמר אנימציה חלקה כאשר ה-fps נופל מקצב הרענון שבחרת.

מצב ulmb עובד רק בקצב רענון קבוע (במסך שלך נתמך ב- 85hz/100hz/120hz ויש לך כפתור שמפעיל\מכבה אותו בהנחה שבחרת אחד מהשלושה).

מצב זה נותן תמונה חדה יותר בתנועה - מונע motion blur / ghosting (ע"י backlight strobing). שווה להשתמש בו כאשר ה-fps לא נופל מקצב הרענון שבחרת.

חסרון שלו הוא בהירות נמוכה, אם כי הבנתי שהמסך בהיר מדי עבורך אז אולי זה יתרון (?).

תשתמש בבדיקה הזאת (ואחרות באותו קישור) כאשר אתה מפעיל ומכבה ulmb מהכפתור במסך ע"מ לאמוד את ההבדלים: http://www.testufo.com/#test=photo&photo=quebec.jpg&pps=960&pursuit=0&height=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני לא גיימר מקצועי, אבל לגמרי מרגיש אם המשחק מגמגם. הבנתי שgsync אמור להחליק את העניין אז הלכתי על זה. האמת שבgta היו לי בהתחלה בעיה עם נפילות fps מ 80 ל40 אז הרגשתי הבדל עצום גם כשgsync פועל עד שהבנתי מה מוריד לי את הfps. בכל מקרה לגבי הכרטיס, אמתין לביקורות של הכרטיס בגרסת windforce של . אם הביצועים שלו יתנו לי מעל 90 fps על הגדרות אולטרה בכל המשחקים החדשים, עדיף לי מללכת על . ואני מאלה שמוכן למכור בזול, העיקר למכור לאדם שמבין ולא יסבך אותי אחרכך עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

תודה רבה לכל העוזרים, התחדשתי אתמול ב 980ti דגם gigabite g1...

מבחינת ביצועים במשחקים ממש טוב, בgta v הכל על ultra כולל advanced graphics. סביבות 90 -60 fps לא יורד מזה..

קניתי בtms אז קיבלתי קוד של wicher מתנה. (הציעו לי קוד של באטמן, יש לי כבר...)

הבעיה היחידה היא תוצאות מבחני . כשאני מריץ fire strike יש תוצאות טובות,

אבל כשאני מריץ skydiver התוצאות זהות לתוצאות שהיו לו על ה970. חוץ מהפעם הראשונה שהריצו לי בtms.. אני זוכר גם כשקניתי את ה970 הבדיקה הראשונה הייתה עם תוצאה טובה יותר.. יש הסבר הגיוני לזה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

ושוב יש לציין את השירות המעולה של tms. חוויית קניה מושלמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העוזרים, התחדשתי אתמול ב 980ti דגם gigabite g1...

מבחינת ביצועים במשחקים ממש טוב, בgta v הכל על ultra כולל advanced graphics. סביבות 90 -60 fps לא יורד מזה..

קניתי בtms אז קיבלתי קוד של wicher מתנה. (הציעו לי קוד של באטמן, יש לי כבר...)

הבעיה היחידה היא תוצאות מבחני . כשאני מריץ fire strike יש תוצאות טובות,

אבל כשאני מריץ skydiver התוצאות זהות לתוצאות שהיו לו על ה970. חוץ מהפעם הראשונה שהריצו לי בtms.. אני זוכר גם כשקניתי את ה970 הבדיקה הראשונה הייתה עם תוצאה טובה יותר.. יש הסבר הגיוני לזה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

ושוב יש לציין את השירות המעולה של tms. חוויית קניה מושלמת

תתחדש כרטיס מעולה!!

איפה ה 970 מכרת כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...