עזרה בבחירת עכבר גיימינג - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת עכבר גיימינג

furyanaor

Recommended Posts

האם יש לו פנימי עבור הפרופילים או שהם פועלים אך ורק בתנאי שהתכנה הייעודית לכך רצה ברקע ?

במידה ואין פנימי, בתרחיש שבו אתה לא מעלה את התכונה של המחשב, האם מתאפס הDPI או שהוא זוכר את זה שהוגדר לו לאחרונה ?

לגבי הרייזרים אני לא יודע, אבל בלוגיטק התוכנה שומרת את כל ההגדרות וברגע שאתה מפעיל אותה העכבר מסתנכרן מולה וטוען את הגדרות השמורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ ידוע.

אך אם אתה לא מעלה את התוכנה, הDPI מתאפס. פשוט חלום רע.

מילא לא להשתמש בפרופילים אלה רק כשאתה צריך אתה מריץ את התוכנה (לא סובלללל תוכניות ברקע)

אבל הDPI מתאפס. לכן נגמרו כאן האופציות . . .

כנראה שאני חייב מעבד פנימי לצרכים שלי .

שוב CM זו בטח תהיה הבחירה שלי מאחורי הדלפק =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיחור משמעותי, אבל קודם כל אני רוצה להגיד שטוב מאוד שלא קנית את הG502. מהקריאה של הפוסט הראשון הבנתי שהG502 ממש לא יתאים לך. כנ"ל להרבה עכברים אחרים שהציעו לך, כגון הMMO והrival.

עכשיו~ אני מציע לך למיין את העכבר שאתה מחפש על פי הנתונים הבסיסים שלו.

מטרת השימוש היא משחקי יריות?

אז אתה מחפש חיישן אופטי טוב, שממוקם במרכז העכבר, חוטי, ובעל משקל קל.

האם אתה רגיל לאחיזת PALM? רוב העכברים האלה הם עכברים כבדים. ומה גם, שרוב העכברים הטובים ביותר למשחקי יריות הם , כגון mionix avior 7000 וroccat kone pure.

העכבר שהייתי מציע הוא הmionix naos 7000, אם הצורה מדברת אליך.

אבל מכיוון שאנחנו מדברים רק על ivory, אנחנו בבעיה.

מידע לגבי rival:

Steelseries Rival

-Sensor: Avago ADNS 3310

-Weight: 129 grams (without the cord)

-Shape: Ergonomic (right-handed)

-Coating: Rubberized coating on the top, rubber grips on the sides

-Buttons: 7

-Switches used for LMB and RMB: Not entirely certain. It is rumored they are not omron switches and they feel different (TTC switches?). Actuation force remains light, but the feedback is not as crisp or clicky. Some describe them as slightly more mushy than the standard Omron D2FC-F-7N.

-Quality/ Design issues: On some of the Rivals, LMB and RMB touch when pressed at the same time. Many people report that the mouse-wheel rattles with rapid movements.

בנוסף, יש אנשים שמתלוננים על אי נוחות בכלל העיצוב של העכבר. אותם אנשים אומרים שהDeathAdder של רייזר נוח להם יותר. אבל קח בחשבון שגרסאות הDA החדשות של רייזר הן די זבל ביחס לחיישן בהשוואה לגרסות הישנות יותר. הורידו ביצועים בשביל יותר DPI.

בכל מקרה עדיף להימנע מרייזר בכל מוצר חוץ מהDA הישנים, האביסוס (לא גרסת הglossy) ועכבר הMMO שלהם, גרסת 2014 בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים שהוא לא מושלם ,אבל הוא עכבר ממש לא רע , ונוחות זה עניין סובייקטיבי ,הייתי שנתיים עם הG500 ויחסית התרגלתי אליו ,אבל בשניה שלקחתי את הRival ביד הבנתי כמה לא נוח הG500 היה ..

- - - תגובה אוחדה: - - -

מסכים שהוא לא מושלם ,אבל הוא עכבר ממש לא רע , ונוחות זה עניין סובייקטיבי ,הייתי שנתיים עם הG500 ויחסית התרגלתי אליו ,אבל בשניה שלקחתי את הRival ביד הבנתי כמה לא נוח הG500 היה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תודה רבה על התגובה המפורטת זה לא מובן מאילו ..

אך ציינתי שכבר קיבלתי את הכסף חזרה מאייבורי כי הG502 ירד מהמדפים (אז הסכימו לבטל את העסקה על העכבר הקודם, כך שאני כבר לא כפוף אליהם יותר).

בנוגע לrival הוא מאוד נראה לי רק שפסלתי אותו כי אין לו פנימי. CM STORM MIZAR מציע בדיוק את אותו הדבר רק עם פנימי וחיישן .

(האם זה באמת משנה?? הקודם שלי היה ולא הסתדרתי איתו מבחינת דיוק אך הנחתי שזה נבע מהמשקל הכבד: 140g ולא מהחיישן)

כרגע נדמה שהוא הבחירה שלי. אם וכאשר מוסיפים לשקלול את העובדה שהוא זמין באייבורי לקחת ללכת ב229 שקלים + יש לי 10% הנחה, כנראה שזה מה שיקרה .

ובכל זאת, הצעת את Nanos 7000 שנראה מדהים מכל הבחינות ואפילו מציע מקום לזרת שתמיד משוטטת לי באוויר או משהו,

ומנגד הוא מחוסר גריפ לאגודל. האם באמת שווה להשקיע עוד 150שח, להמתין להזמנה מאיביי לכבוד התענוג לזרת ועוד לוותר על הגריפ של הMIZAR! ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון פנימי- זאת אומרת, אתה צריך עכבר ששומר פרופילים?

אני מציע לך לקרוא את המאמר/מדריך הזה:

https://geekhack.org/index.php?topic=56240.0

כדי לדעת למה חיישן אופטי ולא . המידע לגבי עכברי הגיימינג עצמם לא מעודכן וכבר נוספו עכברים נוספים חדשים.

אגב, מבחינת גודל העכבר, הmizar נחשב סוג של מיני palm. זאת אומרת, palm לידיים קטנות. כנ"ל לגרסת הalcor.

אני, אישית, ממליץ לך לחשב בדיוק את תכונות העכבר שאתה מחפש על פי דירוגים של חשיבות, ואז לחפש את העכבר הזה.

1. נוחות. (צורת העכבר, גודל העכבר, משקל העכבר, ציפוי העכבר, סוג הקליק שאתה מחפש, כמה הוא דומה לעכבר הקודם שלך, וכמה נוח העכבר הקודם היה)

2. חיישן. (סוג החיישן על פי מודל, ביצועי החיישן עם התמיכה הטכנית (על פי תגובות גולשים, עדיף מפורומים מקצועיים יותר), מיקום החיישן, ביצועי החיישן על הפד שאני משתמש בו)

3. עמידות העכבר (מאיזה חומרים הוא בנוי, בעיות ותלונות של משתמשים אחרים. עכברי גיימינג יקרים אמורים להיות מחומרים שלא נמסים מחומצת הזיעה אחרי שנה, ולא כאלה שמתפרקים ונשברים משימוש רב)

4. תוספים אחרים (זיכרון פנימי, תוספת כפתורי מקרו, לד וצבע, תוספת משקולות ועוד)

מחוסר גריפ לאגודל? אתה מתכוון לעוגן כמו לG502? בכל שאר העכברים, האגודל נשען על תחתית העכבר מצד שמאל, אם אתה ימני. זאת לא בעיה, ובטח שעוגן לא יגרום לאגודל שלך "לנוח".

אני חושב שאפשר להשיג את העכבר בהנחה מדי פעם, כשיש או יום שישי השחור, אם אתה מוכן לחכות עד אז ;)

אני לא יכול להמליץ על קנייה מאי ביי כי אני לא מכיר את טיב המוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון פנימי - בדיוק . ללא פנימי סביר שאמצע את עצמי לא משתמש בפרופילים כלל.

אך לא זו הבעיה האמתית, אני חושש שיקרה לי מה שקורה עם העכבר הסיני שלי - הוא מאפס את הDPI בכל הפעלה מחדש של המחשב.. טימטום..

זו למעשה הסיבה ששללתי את RIVALS. אלה אם מישהו יגיד אחרת !

סוג חיישן - לא יצא לקרוא את המאמר הזה, ארוך ומסורבל אולי בהזדמנות... בינתיים אאלץ להסתפק בתשובתיהם של חברי הפורום בנושא,

להלן השאלה - למה אופטי ולא ?!

גודל הMIZAR, אף על פי ששמתי לב טוב שאתה אומר שהוא קצת קטנטן זה הוא אולי שיקול חכם כדי לפסול אותו . .. .

מחוסר גריפ - לא, לא התכוונתי לעוגן אלה למשטח אחיזה מחוספס שכזה לאגודל כמו של הMIZAR (אגב בניגוד ל ALCOR)

אני רואה כבר שאיך זה מפריע לי שאין איזה משהו לנעוץ בו את האגודל ....

איביי - לא דואג לעניין המוכר, המערכת להגנת לקוחות של איביי מתפקדת מעל למצופה וזה לא מה שמטריד אותי.

העניין הוא האם כדי לחכות חודש עד שזה יגיע כשאני יכול כבר לקנות את הMIZAR כאן מעבר לפינה במחיר זול יותר משמעותית (150 שקל הפרש !!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סבור בהחלט שהG502 מאפס DPI אם וכאשר לא מפעילים את התוכנה יחד עם המחשב . .

מישהו יכול לאשש את הטענה ??

עריכה: יצאתי חומוס.

צודק לגמרי - כשמאתחלים בלי התוכנה הוא מאפס הגדרות DPI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהדיאגנוזה שלי דווקא לא הגיע משום מקום אלה מהיכרות עם המוצרים של לוג'יטק.

קניתי את המקלדת G710+ והסיפור שם דומה

רק שללא הדרייבר הוא כן זוכר את הגדרות התאורה רק שהיה באג בדרייבר שאם וכאשר מתקינים אותו הוא לא זוכר !

משמע כן יש למקלדת פנימי אך מהתמיכה נאמר שאין פיזית פנימי. מדברים שם שטויות . . .. ..

הנחתי שאם אין לעכבר אז למה שהוא יזכור DPI? אך מסתמן שדווקא כן יש לו פנימי...

רק שמישהו שם חסך ולא דאג שיהיו לו עוד כמה קילובייטים לשמור עליו פרופיל מסכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבהגדרות התוכנה יש שני מצבים לעכבר - מצב פנימי ומצב תוכנה. אני במצב תוכנה כי אז אני מרוויח פרופילים שעולים אוטומטית לפי משחק, אקסטרה אפשרויות כפתורים ומאקרואים מתקדמים יותר וכו'. יכול להיות שאם אני אעבור למצב פנימי ואעלה בלי התוכנה זה לא יקרה, אבל בלי קשר - עם המחשב עולים לי כל מיני דברים שלא יעבדו כמו שצריך אחרת, זה פשוט חלק מהעניין. אתה עובר מחשבים עם העכבר כל שעתיים שזה כל כך מפריע לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה רק רגע, נדמה לי שטעיתי

או שהסתכלתי על G402 בבדיקות שעשיתי

לא זכרתי שהעכבר מכיל פנימי.

אך ידוע לי שהוא צורב את הפעולות גם וגם כך שגם אם אתה לא מפעיל את התוכנה ברקע, הוא מושך את הDPI מהזיכרון הפנימי.

כלומר אין זה נכון לשאר העכברים שאינם מכילים פנימי כלל, בין אם סינים ובין אם לא. כמו למשל RIVALS שעד כה לא ידוע לי על קיום פנימי בו .

לשאלתך האם זה מפריע לי כי אני עובר כל שנייה מחשב?

אז בתאכלס לא. מידיי פעם אני עושה שימוש בעכבר במחשב אחר אבל זה לא העניין

סתם מעצבן אותי שהפרופיל לא מוגדר במקום שבוא הוא אמור להיות אלה על המחשב עצמו.

זה גורם לסרבול של הרצת תוכנית רקע שהיא למעשה מיותרת יחד עם הפעלת המחשב,

דבר שאני שומר עליו נקי מכל משמר. אני משתדל שלא להריץ כלום חוץ מהMUSTים.

ציינת לחיוב את העבודה שאפשר להגדיר פרופיל לכל משחק באוטומט,

לי באופן אישי זה לא קריטי אך אין ספק שזה פלוס לא רע, אבל למה על חשבון הזיכרון הפנימי ?!

דבר נוסף ואחרון זה פרמוטים, אני נוטה לפרמט פעם בלא הרבה זמן ואני משתדל שלא לסחוב איתי כלום.

זה עוד דבר שאני צריך לסחוב איתי לתהליך. זה דבר שאמור להיות כאן איתנו ביקום הפיזי במקום על ההארדיסק במחשב. . . אז למה ?

זה לא החורץ גורלות אבל אם כבר יש MACRO אז למה שלא יישמר במקום שהוא אמור להישמר ?

אם יש אלטרנטיבה טובה אז אעדיף להימנע מעכבר נטול פנימי.

וכמובן הכווייה מהעכבר הסיני שלא שומר DPI, פשוט טמטום.

בטח ובטח שזה יקרה גם בעכברים נטולי זיכרון פנימי אם וכאשר לא מריצים את התוכנה שלהם יחד עם עליית המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, רגע, בוא לא נתבלבל, אני לא אמרתי שום דבר על סינים (שזה, אגב, מתחיל להתהפך - הסינים מדביקים את הפער עם המערב מבחינת איכות, ומהר.)

אני לא אגיד לך איך להתנהל עם המחשבים שלך, אבל אני חושב שלפי מה שאתה מתאר אתה מגזים. נתחיל מזה שמערכת הפעלה כיום לא צריכה פרמוט כמעט בכלל. למעט תקלות חמורות במיוחד או וירוסים הרסניים, נשארתי עם אותה מערכת הפעלה שהתקנתי עם קניית המחשב שנים אחורה. כבר לא מדובר ב- 95/98 שאספו זבל ב-Registry שלהם ברמה שהם לא יכול לתפקד אחרי חצי שנה. רד מזה.

דבר שני, הדרייברים הקטנטנים האלה שעולים עם המחשב לא משפיעים על הביצועים שלו ולרוב לא מעמיסים עליו בכלל כשמדובר במערכת מודרנית ולא משהו בן 7 שנים. צריך רק להזהר מה מתקינים ולהציץ פעם בכמה זמן בדברים שעולים ב-startup ולבטל דברים לא רלוונטיים, שזה משהו שקל מאוד לעשות כיום ב- 8.1, וזה הכל.

אני מבין מאיפה אתה מגיע, גם אני אוהב מחשב מסודר ומאורגן, אבל צריך לזכור שהמחשב צריך לשרת אותך ולא אתה אותו.

בכלל כל הגימיק של פנימי הוא מיותר, לדעתי. פונקצייה שאולי תשתמש בה מספר חד-ספרתי של פעמים, במקרה הטוב, במידה ואתה לא מפרמט את המחשב שלך כל יומיים כמו חולה נקיון OCD, ז'תומרת :)

מבחינתי, רק פרופילי המשחקים שעולים ויורדים באופן אוטומטי היו שווים את המחיר של העכבר הזה. אפשר להגיד הרבה דברים על לוג'יטק, ובעבר זה באמת לא עבד כל כך טוב אצלם, אבל כרגע זה פשוט משפר לי את כל החוויה כשאני מפעיל משחק ויורד בלי להפריע כשאני לא צריך את זה. לא יכולתי לבקש יותר טוב מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...