עזרה בבחירת עכבר גיימינג - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת עכבר גיימינג

furyanaor

Recommended Posts

היי, עקב תקלה טכנית בעכבר הנוכחי שלי קיבלתי זיכוי מאייבורי. הוא היה לי כבד מידיי ולכן זו הזדמנות מצוינת להחליף!

רק שאני לא יודע איזה לבחור ומאיפה לרכוש.

העכבר הקודם היה level10m הכל היה בו נהדר מלבד הדרייבר שהוא קצת דבילי והמשקל הכבד של העכבר.

נדמה לי שהוא היה לי כבד מידיי ולכן לא הצלחתי לדייק איתו בעיקר במשחקי FPS. אמרתי טוב נתרגל וזה לא קרה.

עכשיו אני מחפש עכבר עם משקל כמו של הלוג'יטקים הפשוטים החוטיים שמגיעים עם המחשב כי איתו אני מדייק פיקס כנראה כי יש לי יד קטנה.

מדגיש שוב - חשוב מאוד שיתאים לFPS .

אז הסתדרתי מצוין עם החוט וגם מהחוויות הקודמות שלי עם העכברים של הלפטופים למיניהם יש INPUTLAG

זה משגע לי את החיים ולכן נדמה לי שעכבר אל חוטי הוא לא אופציה

אבל בכל זאת אני פתוח להצעות אך בתאני שאין צריך להטעין אותו יותר מפעם פעמיים בשבוע.

חובה שיהיו מקשיי ניווט: הבא וקודם, בלי זה לא קונה.

מקשיי מקרו נשמע לי קצת מיותר אבל אם כבר אז לפחות שיצרוב את הפקודות בזיכרון העכבר ולא בתוכנה חיצונית על המחשב.

זה לא הדבר הכי קריטי לי בעולם אך יש לסיפור הזה עדיפות גבוהה כי אם יהיו לי מאקרו אני בטח ימצא מה לעשות איתם אבל אני שונא תוכנות ברקעעע.

זה לעבודה ממושכת בטירוף לכן חשוב מאוד שיהיה איכותי ביותר ושלא יכאיב לי. העכברים של הלפטופים מכאיבים לי מאוד בעיקר כשאני גולל בגלגלת.

כשאני אומר איכותי אני מתכוון למגע ולמרגש שהוא מעניק. יש פלסטיק זול שתופס מלא שמן ויש ציפוי גומי אתום שדוחה זיעה...

האחיזה שלי משתנה מעכבר לעכבר ומשימוש לשימוש כך שאין לי אחת כזו מוגדרת

אבל בגדול אני מתחבר יותר לעכברים עם נפח אף על פי שיש לי יד קטנה. ואני ימני.

תקציב ומקום רכישה: אז זהו שיש ליש זיכוי על סך 329 ש"ח מאייבורי ואני מעדיף לנצל אותו ולא לחרוג בהרבה. עד 150 חריגה זה סביר.

בנוסף יש לי שם גם 10% הנחה ברכישת ציוד מקיף אז נא לשקלל את זה.

אך אין לי שום בעיה לרכוש בEBAY וכו' אם וכאשר הפרש המחירים הוא אסטרונומי כמו למשל במקרה של G502 שכמעט קניתי...

כשאני אומר אסטרונומי זה הפרש של 100ש"ח אחרי ההנחה שלי שם שזה בעצם 33% פאקינג יותר.

אך העדפה היא לרכוש בארץ כי ככה יש אחריות כפולה וגם ההספקה במקום.

מה אומרים ? 502 הוא הבחירה הנכונה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחירה מצויינת!! כמה חודשים טובים איתו ואין לי תלונות כלל. ביחס לG9 הקודם שלי, השיפור הוא משמעותי.

אני מחליף הרבה פעמים משטחי עבודה ולכן אופציית הקליברציה של העכבר למשטח הייתה חשובה לי. באמת שמים לב להבדל.

ממליץ לך לרכוש אותו בEbay, יוצא מאד משתלם ביחס לארץ.

נ.ב הזכרתי את העובדה שהוא נוח בטירוף? :s0927:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מאחר למסיבה, אבל רוב הסופ"ש חרשתי על Witcher 3 עם ה-G502, ואני חייב לציין שהעכבר הזה יותר טוב ממה שנתתי לו קרדיט. אמנם עיקר היתרונות שלו הם דווקא התוכנה שלו, ה- Software, שאפשרה לי לפתור הרבה הצקות במשחק (אחחח,סוף סוף Sticky Mouse Clicks במקום לשבור לעצמי את הכפתורים...ואת האצבע) אבל גם העכבר עצמו שאפשר לי להחליף בין הגלגלת המהירה כדי לעשות זום אין/אאוט במפה ולרוץ על רשימות חפצים ובין הגלגלת האיטית כדי לכוון עשו את העבודה.

אז אם עוד לא עשית את זה, תקנה כבר את העכבר, הוא בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאמנם באיחור על גבי האיחור אבל סוף סוף החלטתי ללכת עליו ובסוף אין אותו. נסעתי רבע מדינה למחסן בסניף אחר ופשוט אין.

הוא אזל מהמלאי ומסתבר שקיבלו הוראה לעצור הספקה לדגם הזה . אני קיבלתי כסף חזרה כך שכרגע אני לא כפוף לאף מקום ואם אני הולך עליו אז בוודאי שבאיביי בכמעט חצי מחיר.

הבעיה היא שנדלקה לי כרגע נורה אדומה.

למה בעצם עצרו שם הספקה? סביר להניח שבעקבות התלונות שהגיעו אליהם בגלל המשטח המתקלף ?

או אולי אנשים לא אהבו אותו בגלל כפתור הסנייפר שממוקם לא נכון ופשוט חזרה כמות רצינית ?

זה עכבר במחיר לא זול בכלל (בארץ) אנשים עושים את הבחירה בכובד ראש. . .

אז בעקבות זאת, עלו בגורל זוג מתחרים נוספים שנראים לי דיי מושלמים:

steelseries rival

cm storm mizar

שניהם עונים על כל הדרישות, הם בעלי סגנון דיי זהה לאחיזת PLAM עם משקל 120G וציפוי מט על כל העכבר +מקשי ניווט שהם גם MACRO, אם כי CM אפילו מציע גם פנימי.

* האם עכבר ללא פנימי מאבד בהפעלה מחדש את ערך הDPI האחרון שהוצב? (יש לי עכבר סיני שזה ככה אצלו וזה פשוט מטמטום טיוואני)

** במילים אחרות האם G502 מתנהג באופן זהה אם וכאשר לא מעלים את התוכנה הייעודית יחד עם המחשב ?

ושוב חזרה ליתרונות הקורצים לי בG502 חרף החיסרון הגדול שאני מזהה בו - לא כל הגוף בציפוי גומי מט כמו הקליקים (תקנו אותי אם אני טועה ??)

נראה שגלגלת חופשית זה הדבר הכי טוב שאני יעשה לעצמי בזמן הגלישה באינטרנט והירידה למטה בפייסבוק ?

וכמובן המשקל הגמיש שזו הסיבה העיקרית לכך שהעכבר הקודם כבר לא איתנו .

מה אומרים !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להתעמק יותר מיד במה שכתוב, עם כבר עכבר GAIMING בתקציב של 350 למה לא לישקול בחיוב + כמות ההמלצות העורכים עליו גבהה

Razer Naga 2014 Expert MMO Laser ?

http://ksp.co.il/?select=.1043..221..1295..1296..309..343.&list=1&sort=3&glist=1&uin=23963&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

מניסיון שלי האישי אני יכול להוסף שחברת רייזר היא חברה הטובה ביותר והאיכותית ביותר לעכברים הפלסטיקה שלה הוא המוביל ביותר בתחום, נוחות ותאימות לכף יד מושלמת . אמינות לחצנים לטווח ארוך גבהה מאוד שלי כבר עובד 5 שנים ויותר, ניראה עד היום כמו חדש.

בתוספת תקציב של עד 150 ש"ח.

אז יש לקחת בחשבון את,

Roccat Tyon 8200DPI All Action Multi-Button

http://ksp.co.il/?select=.1043..221..1295..1296..309..343.&list=1&sort=3&glist=1&uin=23963&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

לבן או שחור תלוי בך.

אם יש לך מיקלדת מחברת לדעתי זה שילוב מנצח.

בהצלחה ותתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רציני, fury...קיבלו הוראה לעצור אספקה ל-G502?! הוא אולי לא העכבר הכי טוב שאי פעם קניתי, אבל הוא באמת שלא עד כדי כך נורא. למען האמת הוא אפילו טוב למדי. אני חושד שהסיבה היא אולי הרווח הנמוך שאייבורי מרוויחים ממנו או אולי הם לא רוצים להתחרות עם KSP עם מתח רווחים נמוך כל כך ופחות עניין טכני של תקלות או החזרות, אבל מי יודע. או שאולי הביקורת הזו רלוונטית לנושא:

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=892426

felixil, ל-fury אין Roccat, אז זה פחות רלוונטי. שקלתי לקנות את ה-Tyon, אבל הוא נראה לי ממש מצועצע מדי. בדיעבד, מזל שלא קניתי, כי לי יש מקלדת Roccat והתוכנה שלה עלובה בהשוואה למוצרים מתחרים.

מה שכן, המליצו לי רבות על ה- Deathadder. עכבר לא חדש, בלי גימיקים אבל לא יקר מדי (כ-200-250 שקל) והבנתי שהוא מדורג גבוה מאוד באיכות חומרים, עמידות ונוחות שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא ניסיתי עכברי MMO, אבל הבנתי שזה גימיק לא מוצלח - בשביל מקשים שונים ומרובים שניתנים להתאמה קיימת המקלדת, אני חושב.

כשמתרגלים להרבה כפתורים בעכבר זה דווקא מאוד נוח. למשחקים במיוחד. כשאתה על ה wasd יש לך כמות מאוד מוגבלת של כפתורים שאתה יכול להגיע אליהם בקלות וכולם בשימוש במשחקים היום.

הבעיה עם עכברים מרובי כפתורים שרוב משחקים לא קולטים מעל ל 5 כפתורים אז צריך לעבור דרך התוכנה שמגיעה עם העכבר. במקרה של Logitech aoftware היא מאוד גמישה בזה. אתה יכול להגדיר מקשים בודדים, רצף מקשים או כמה מקשים במקביל ואפילו תומכת בסקריפטים מקוסטמים לגמרי אם אתה צריך עוד אפשרויות.

אבל לגבי עכברי mmo אתה חייב לנסות אותם קודם ולראות אם נוח לך המיקום של המקשים והעכבר עצמו. יש לך שם טונה של מקשים שצריך להיות לך נוח להגיע לכולם. אם אתה לא הולך להשתמש ב 20+ מקשים אז וותר על עכבר mmo ולך על אחד רגיל עם אקסטרה כפתורים. הרבה עכברים היום מגיעים עם 5 כפתורים לפחות וחלק אפילו עם יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול RAZOR אוהבים לדחוף פלסטיקים וצעצועים תחת המותג 'גיימינג' וזה ממש מקומם

אך בכל זאת הוסיף את הDEATHRAADER כי הוא עונה לדרישות וגם יש עליו ביקורות מטורפות

את הNEGA פסלתי בגלל שהוא MMO ואין לי צורך בכל השטויות האילו וזה מאוד מכוער בעייני

ואם אני מבין נכון אז הBLACK MAMBA הוא למעשה DEATHERAADER

רק אל חוטי עם DPI גבוה יותר, משקל שונה וחיפוי גומי בצדדים(?)

בסך הכל נשמע כמו אופציה טובה לרסק את שאר המתחרים ברשימה ועוד עומדת בכל הדרישות..

רק שלא נעניתי על השאלה - מה בנוגע לזיכרון פנימי וכיצד מתנהג DPI ללא תוכנה במצב כזה?

הםא הגלגלת החופשית של לוג'יטק משנה עולמות בגלישה באינטרנט ?.

ומה אתם אומרים בנוגע למשקל ? לא עדיף לקחת עכבר עם משקולות כדי שאוכל להגיע לרצוי או שזה לא קריטי? פשוט היה לי 140G וזה היה כבד מידיי. ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש לו פנימי עבור הפרופילים או שהם פועלים אך ורק בתנאי שהתכנה הייעודית לכך רצה ברקע ?

במידה ואין פנימי, בתרחיש שבו אתה לא מעלה את התכונה של המחשב, האם מתאפס הDPI או שהוא זוכר את זה שהוגדר לו לאחרונה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אפשר לסכם שרייזר

DEATHRAADER הוא העכבר הכי קרוב למושלם. למי שלא צריך יותר מידי כפתורי פיקוד.

וה NAGA הוא האלטרנטיבה הטובה למי שצריך יותר כפתורי פיקוד ? (כמובן תמיד ביחס לגובהה המחיר).

אם יש המלצות נוספות?

אם משהוא מתנגד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמה שהוריד לי זה מקשי הפלסטיק בצד

בCM הם מצופים בציפוי גומי מט שזה מעניק תחושה מצוינת מניסיון ועל כן כנראה שהוא המועמד שלי.

יחד עם זאת לא נעניתי בנוגע לסוגיית הזיכרון הפנימי שגם בה הCM מוביל בינתיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...