עזרה בבחירת עכבר גיימינג - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת עכבר גיימינג

furyanaor

Recommended Posts

טוב לשמוע דעות נוספות, אני אוהב פלורליזם =]

ידוע שאנחנו לא ב 95 שנתקע אחרי חצי שנה בגלל הזבל

על אחת כמה וכמה על עניין הפחת ביצועים מצטמצם כאן לממדים שלא ניתנים להרגשה כשהמערכת נמצאת על גבי .

יחד עם זאת, אתה חייב לראות את הדסקטופ שלי =] לא יודע אם OCD אבל בהחלט מינימליסטי ואיך לא שלטובת ביצועים אופטימלים ....

בגדול אהבתי את הקונספט של הנימוק שלך . .. אם וכאשר התכונה הזו של פרופיל פר משחק משמשת אותך בצורה מלאה אז באמת אין סיבה הגיונית לזיכרון פנימי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אגיד לך לגבי הRival ,אז לא הוא לא מאפס את הDPI אם הוא עובד ללא התוכנה, יצא לי הרבה פעמים לפרט את המחשב ולא לשים לב בכלל שלא התקנתי את הDriver אחרי זה , מה שכן אם אתה מגדיר תאורה משתנה אז הוא "נתקע" על הצבע האחרון ,אבל את הDPI לא שמתי שהוא שינה אף פעם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע נוח בטירוף ,כנראה שבשלב הזה אני כבר רגיל , והעכבר מצופה כולו במן ציפוי מט כזה, שנשארים עליו קצת סימנים , ובצדדים יש ציפוי גומי (שלומר את האמת אצלי כבר רואים עליו בלאי מרוב שימוש) ,אתה יכול לקרוא יותר על זה באינטרנט למה זה לא נושא חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי על הNAOS 7000, נפלה לי הזדמנות פה במחיר לא יקר.

בינתיים נראה נחמד רק שהוא מתחמם בטירוף (או שהוא סתם גורם ליד שלי להתחמם בטירוף) שם בחלק התחתון של כף היד.

* אפילו כיביתי את הלד אמרתי אותי זה קשור !!

מאוד אהבתי את האחיזה שלו שהוא מאפשר לשים מקום לזרת והוא בנוי ל2 אצבעות בלבד על הטופ. מינוס אחד שזה קצת מקשה לתפעל את הגלגלת.

רק הרשו לי לציין שהציפוי שלו ממש לא מגיע לרמה של הגומי שהיה לי בTT LEVEL10M זה היה ציפוי פשוט מושלם . אפילו סימנים הוא לא השאיר. ..

ומינוס אחרון, המקשים BACK & FORWARD לא ממוקמים מספיק טוב ביחס לעכברים אחרים שניסיתי.

יש סיכוי שאני ממשיך בחיפושים לכיוון הG502 כי אני מבין שהCM והRIVALS דומים מאוד לNAOS

כך שאני באמת כבר מיואש ולא יודע מה לעשות עם עצמי . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מתאר לעצמי . . אני לא מכיר שיש לי איזו בעיית התחממות מיוחדת, זה העכבר הראשון שזה קורה לי איתו.

בנוסף זה קורה אך ורק כשאני משחק FPS שקוע פול טיים במשחק, כשאני עורך זה לא קורה למרות שהשימוש ממושך גם כן אף על פי שהחדר ממוזג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ה NAOS הזה מתחמם לי ביד כמו בן זונה וכולי מטפטף מים כשאני משחק כאילו רצחתי את האויב במו ידיי. ..

במהלך פזיז זרקתי מטבע ויצא עץ אז קניתי G502 חדש מאיביי יגיע בהמשך.

ולכל המודאגים בקשר למלאי של איבורי אז הוא התחדש.

אם יהיו תלונות כנראה שהבא בתור הוא BLACK MAMBA או הגירסה החוטית שלו הDATHATTER הזה.

שרק יהיה לנו בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה מבזבז את הזמן שלך ויותר מזה את הכסף שלך.... רק DATHATTER

מדברים על לבזבז את הכסף...

נתקלתי הרגע בהתכתבות באיזה פורום לא מוכר מחו"ל, מסתבר שהזיופים הסינים של יותר טובים מהמוצר המקורי, מחזיקים יותר זמן

ועולים חצי מחיר.

אני לא אפרסם לינק כי זה פורום.

עכשיו אני מתלבט אם ללכת על איזה עכבר סיני וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקישור הסיני באייבי של ה39 שקלים יחד וכשבדקתי היו תלונות שהמוצר מעולם לא הגיע...

יותר מזה הפחד שלי הוא שהתחושה של החומר הגומי תהיה כמו של הציפויים הזולים האילו שהופכים להיות דביקים בשמש.

מה אתם אומרים בסוף ?!

אגב לא הזמנתי את הG502 כי החלפתי אשראי ופייפיל עושה לי בעיות X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כנ"ל

לא יודע מה לעשות, אין מספיק מבחר והחסרונות רבים

עריכה:

אני עובר במקרה על עכברים לגיימינג באייבורי, ויש פה כמה שבכלל לא עלו כאן ובמבט ראשון נראים לא רע

https://www.ivory.co.il/catalog.php?orderBy=priceLow&act=cat&id=2641&filters%5B2205%5D%5B%5D=2208

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...