סוף סוף מסך GSYNC בארץ - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף מסך GSYNC בארץ

ew89

Recommended Posts

הזמנתי את המסך הזה מאמאזון בתמיכת החברה פה. יש לי אותו חודש, ואני מאוד מרוצה, חוץ מזה שהוא מאוד בהיר. אעשה סקירה בקרוב בע"ה.

2400 ש"ח כולל מיסים ומשלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנמיך עוד ? אולי תשחק עם ה-Contrast או מצבי ה-Gamma. מקסימום תלבש משקפי שמש :P או שתנמיך בהירות מלוח הבקרה של ...

אלו ההגדרות של Tomshardware לאחר קליברציה:

If you don’t have the desire or means to calibrate, Warm mode with the Gamma 2 preset delivers a pretty accurate image.

To take things a little further, feel free to try our settings below.

AOC G2460PG Calibration Settings

Contrast: 50

Brightness: 56

Gamma: 2

User Color: Red 57, Green 60, Blue 61

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

meir, גם בEBAY מוכרים אזניות ב10 דולר שמתאימות "לגיימרים תחרותיים", אני חושב שכדאי לבחון את המוצר עצמו ולא את הכינויים שמדביקים לו (לא אומר שלא עשית זאת).

אגב, אני ממש לא מזלזל בAOC ולא חושב שיש סיבה לכך, היה לי פעם מסך שלהם (CRT), היה סביר וזול, זה פשוט עניין של העדפה, ומה לעשות ודומיו יותר נגישים בארץ.

אני אישית מאוד מרוצה מסמסונג וכנראה שגם המסך הבא שלי יהיה מאותה החברה, אבל אני בטוח שגם להם היו וגם יהיו דגמים לא מוצלחים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי את הבעיה עם AOC? אני משתמש במסכים שלהם בעבודה, ואני יודע שזה אמין. ויש להם מסכים טובים שגם מתאימים לגיימרים תחרותיים.

מה הקטע עם dell וsamsung שעכשיו מזלזלים בכל החברות האחרות?

אין שום בעיה עם . מי שמזלזל פשוט לא מכיר / לא מבין.

הייתה תקופה שלAOC היה מסך מעניין גם לאוהבי הIPS - הi2353, שגם תומחר תחרותית (באותה נקודת זמן עלה בין 900 ל1000 שקלים - זול יותר מהDELLים המקבילים, וכמעט לא היו IPSים אחרים בקטגוריה הזו), וגם היה ייחודי בצבע הכסוף שלו, בעוד ששאר המסכים היו תמיד בשחור. כמו כן יש לו רמקולים מובנים, שתי כניסות (באותו זמן גם אחת הייתה משהו נדיר במחיר הזה), וכניסת אודיו, שאפשרה להעביר אודיו במקביל לVGA. חבל שלא הייתה יציאת אודיו, והרמקולים עצמם, כמו בכל מסך, היו די מעאפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...