השמאל הישן חי ובועט: מנהלת בי"ס הודיעה כי תמנע הנחות מהורים שבחרו בליכוד - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמאל הישן חי ובועט: מנהלת בי"ס הודיעה כי תמנע הנחות מהורים שבחרו בליכוד

vic07

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קוקי, זה שאתה לא קורא חדשות בעולם זה לא בעיה שלי. אני לא הולך להביא לך כתבות על מה שקורה באירופה. נתנו לך כיוון, עכשיו תחפש בעצמך.

הנה אני אביא לך דוגמא "אמיתית".

עבד איתי בעבודה אזרח ממדינה אירופאית. הוא אמר שבחורות אירופאיות מכוערות מוצאות שידוך עם תורכים מוסלמים, מתחתנות איתם ואז הם מקבלים אזרחות. אחר כך הם מביאים את שאר המשפחה ושאר הנשים שלהם. אם זה לא ניצול ציני של חוקי הגירה והשתלטות על המערב מה זה?

עוד דוגמא? אותו בחור עמד בתור לקנות כרטיסים ברכבת באירופה. אישה ממוצא אפריקאי אמרה שאין לה מספיק כסף לכרטיס אז היא תתן מה שיש לה. הכרטיסן אמר לה שהיא לא יכולה לקבל כרטיס אם אין לה מספיק כסף אז היא התחילה לצעוק שהוא גזען לפני כולם.

אלו רק דוגמאות אז תגיד לי זה מקרה קצה לא מייצג. אז אם זה לא מספיק בשבילך תחקור בעצמך, כל מי שקרא חדשות בעולם יודע שהמהגרים הלא חוקיים גם מאפריקה וגם מהמזרח התיכון לא ממש משתלבים באכולוסיה המקומית.

עוד שאלה של "אבל אוליי זה לא נכון?" זה פשוט עצלנות שלך.

לגביי מדינת כל אזרחייה. מה אתה לא מבין? אם אתה לא קולט שמדינת כל אזרחייה זה רע ליהודים אז אתה או ממש לא ימני או שפשוט אתה בכלל לא מתמצא בפוליטיקה הישראלית מתוך עצלנות.

במדינת כל אזרחייה ומרצ בהנהגתה יכנסו לארץ 20 אלף מסתננים בשנה. במדינת כל אזרחיי ומרצ בהנהגתה יש יותר סיכויים שהפלסטינים יקבלו את זכות השיבה. הריי מי אתה בתור יהודי שתגיד שלפלסטינים לא מגיע פיצוי? הריי לאמר שיש בעיה דמוגרפית זה מן היסוד גיזעני ושולל את הרעיון של מדינת כל אזרחייה?

מה זאת אומרת היהודים לא ייפגעו? אני בטוח שיש הרבה יהודים שיעדיפו לחיות עם הערבים מאשר היהודים(אבל אני גם בתוך שהם גרים באזורים שאין בהם הרבה ערבים והם אוהבים ערבים מרחוק כי הם ממש לא מכירים את התרבות והתנהגות של הערבים).

בא גם לא נשכח שיש גורמים מחוץ לישראל שישמחו למחוק אותנו ומדינת כל אזרחייה מחליש את כוחם של הלאום היהודי.

אם אתה לא מבין את זה וממשיך עם הנמוקים שלך של "ואולי לא? אי אפשר לדעת בוודאות" אז אתה פשוט מנותק מהמציאות שבה אתה חיי. תצא יותר מהבית, תקרא חדשות. תדבר לא רק עם החברים והמשפחה שלך אלא גם עם זרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוקי, זה שאתה לא קורא חדשות בעולם זה לא בעיה שלי. אני לא הולך להביא לך כתבות על מה שקורה באירופה. נתנו לך כיוון, עכשיו תחפש בעצמך.

נהדר אתה. עכשיו לידע כללי, בדיון, חובת ההוכחה היא על הטוען ולא להפך. אם אתה רושם דברים תגבה אותם, אחרת זה ישאר בגדר תהייה\מחשבה.

שוב, כמו שרשמתי, ביצעתי חיפוש. חלק מהדברים מצאתי ולא שאלתי, ומה שלא, ביקשתי ממך, הטוען. אם אינך רוצה לספק אותם, זה כבר עניין אחר, אך אל תפיל את זה על מישהו אחר- זו האחריות שלך.

(אגב צר לי שאיני מאורה בפוליטיקה כלל עולמית כמוך, גאון שלי, בגלל זה שאלתי אתכם בתמימות על מה אתם מדברים, כדי להבין, אבל בחרתם לבלבל את המוח במשך 2 עמודים שלמים במקום לענות לעניין).

הנה אני אביא לך דוגמא "אמיתית".

עבד איתי בעבודה אזרח ממדינה אירופאית. הוא אמר שבחורות אירופאיות מכוערות מוצאות שידוך עם תורכים מוסלמים, מתחתנות איתם ואז הם מקבלים אזרחות. אחר כך הם מביאים את שאר המשפחה ושאר הנשים שלהם. אם זה לא ניצול ציני של חוקי הגירה והשתלטות על המערב מה זה?

עוד דוגמא? אותו בחור עמד בתור לקנות כרטיסים ברכבת באירופה. אישה ממוצא אפריקאי אמרה שאין לה מספיק כסף לכרטיס אז היא תתן מה שיש לה. הכרטיסן אמר לה שהיא לא יכולה לקבל כרטיס אם אין לה מספיק כסף אז היא התחילה לצעוק שהוא גזען לפני כולם.

אלו רק דוגמאות אז תגיד לי זה מקרה קצה לא מייצג. אז אם זה לא מספיק בשבילך תחקור בעצמך, כל מי שקרא חדשות בעולם יודע שהמהגרים הלא חוקיים גם מאפריקה וגם מהמזרח התיכון לא ממש משתלבים באכולוסיה המקומית.

עוד שאלה של "אבל אוליי זה לא נכון?" זה פשוט עצלנות שלך..

אני קורא שוב ושוב את תגובתי, ומנסה להבין איך לעזאזל הבנת שביקשתי דוגמה כזו. אני לא חי בבועה, כמו שאתה חושב, זה ידוע לכולם ומוכח סוציולוגית שמהגרים, במיוחד אם הם לא חוקיים, מתקשים להשתלב בחברה.

הדוגמה שביקשתי, היא לאותם "פוליטיקאים אירופאיים אמיצים במיוחד כבר הכריזו בפה מלא שהרב-תרבותיות נכשלה: לא ניתן להתקיים כמדינה כשבותכך קיימת אוכלוסיה מוסלמית משמעותית שחותרת תחת כל מה שאותה מדינה מייצגת" (אמנם את זה חברך רשם, והרי אתם לא תאומים סיאמיים, שהאחד אחראי למעשי חברו. לפיכך, אתם כותבים דוגמאות רק למה שאתם מדברים עליו, לא מה שהשני מדבר, כמו שבבירור ניתן לשים לב בדיון זה).

אגב, דוגמה לפוליטיקאים אירופיים שאומרים שהרב תרבותיות נכשלה מצאתי, אבל לא כשהם יוצאים נגד סקטור המוסלמים בטענה שהם "חותרים תחת מדינתם". <- זו כוונתי, במידה וזה לא הובן עד כה.

ובוא לא נשכח את מה שאתה אמרת, לא מצאתי גם לזה הוכחה ברשת. "רק תראה מה קורה באירופה, הם מתכוננים להצהיר שהם לא מסוגלים לקבל יותר מהגרים לא חוקיים ורוצים להשמיד את הספינות של המבריחים. אירופה זה תחזית של מה שיקרה בישראל אם השמאל יהיה בשלטון."

לגביי מדינת כל אזרחייה. מה אתה לא מבין? אם אתה לא קולט שמדינת כל אזרחייה זה רע ליהודים אז אתה או ממש לא ימני או שפשוט אתה בכלל לא מתמצא בפוליטיקה הישראלית מתוך עצלנות.

במדינת כל אזרחייה ומרצ בהנהגתה יכנסו לארץ 20 אלף מסתננים בשנה. במדינת כל אזרחיי ומרצ בהנהגתה יש יותר סיכויים שהפלסטינים יקבלו את זכות השיבה. הריי מי אתה בתור יהודי שתגיד שלפלסטינים לא מגיע פיצוי? הריי לאמר שיש בעיה דמוגרפית זה מן היסוד גיזעני ושולל את הרעיון של מדינת כל אזרחייה?

והנה אחרי כל כך הרבה זמן וזיוני מוח, היה קצת קשה, אבל קיבלתי תשובה. תודה רבה. וכמובן בליווי של כמה עקיצות וירידות..נפלא.

מדהים לראות אתכם נכנסים למגננה ברגע שחשבתם שמישהו מערער על קביעותיכם. במקום להבין שהחיים הם לא שחור או לבן, ויש אנשים שגם רוצים ללמוד ולהבין דעות של אחרים, לווא דווקא לסתור אותם בגסות, כפי שנעשה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרגון, חבל על זמנך. בניגוד לדבריו, אוראו לא הגיע לכאן כדי להבין דעה כלשהי - אנשים שבאו להבין דעה לא משקרים לגבי מי ומה שהם, לא משקרים לגבי זמינותו או אי-זמינותו של מידע כלשהו ברשת (צעד נפוץ במיוחד בקרב אנשים מסויימים על מנת לכלות אז זמנו ולהעלות את סף העצבים של הצד השני - בעניין האחרון של הטבעת ספינות המהגרים, למשל, אזכור ההצהרה המדוברת הוא התוצאה הראשונה בגוגל כשמחפשים את הביטוי "אירופה תטביע ספינות מהגרים"), לא מתחפרים בעמדותיהם כמו פרדות, לא חוזרים על אותן מנטרות שוב ושוב ושוב בתגובה לאותה דעה שהם כביכול באו להבין, לא מקללים, לא דורשים הוכחות לכל פסיק (הלא זו דעה שהם באו להבין?), ולא מאשימים את דוברי הצד השני בכך שהם "נכנסים למגננה" אחרי אותה הדרישה. לא, חברי - אנשים כמו אוראו באו להעביר מסר, ונראה שהמסר שלו הוא שהשמאל מלא באנשים נפלאים שיקדמו פה גן עדן, והטענה הימנית שלא כך הדבר היא בעצם ספקולציה משוללת כל יסוד. בנוסף, כמובן, אותו גן עדן שהשמאל יקדם חייב לכלול זכויות לאומיות שוות לערבים על , וגם כאן זו בסה"כ ספקולציה להניח שזה רע לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית מצטיין כיתתי בתיכון אה? מערכת הסקת המסקנות שלך ו\או הבנת הנקרא שלך פשוט גרועה.

אם אתה חושב שאני משקר, שיבושם לך, אני לא מהאפסים שעושים סלפי בקלפי עם פתק של ביבי\ליברמן או מתנגחים עם שמאלנים, יהודים, יש שיגידו, אחים - וקורא להם אויבים כדי להוכיח לאנשי הפורום מי אני. פאתט.

לא אמרתי שאין מידע כזה, אמרתי שלא מצאתי אותו. אם אתה כ"כ פוץ חסר סבלנות אתה לא צריך להגיב לכל דבר, אתה יודע.. 12 אלף תגובות לא באות ברגל, אה?

לא הייתי צריך לחזור על אותן בקשות שוב ושוב אם היית מבין את בקשתי כבר בפעם הראשונה.

לא מקללים :smiley1: גדול.

אני לא דורש שום דבר. אף אחד לא יכול לדרוש פה כלום חוץ מהמנהלים. ביקשתי קישור לכתבה שממנה הבנתם דברים כמו רצון לפיצוץ ספינות מהגרים, ופוליטיקאים שאומרים שהמוסלמים המהגרים חותרים תחת ארצם. זה דבר לגיטימי לגמרי, צר לי שאטום כמו ויק לא מבין זאת, מקווה שאתה כן, סרגון.

והנה שוב אותה מסקנה מוטעית, אתה ממשיך לגבב שטויות פעם אחר פעם. מצטיין כיתתי כבר אמרתי?

סרגון, מקווה שלא תיפול בפח שניסה לטמון לך הליצן, הסברתי את דבריי באופן הכי טוב שאני יכול, האחד כשל להבינם, איתך, אני מקווה, זה יהיה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה בסה"כ נוהג כמוני - מה שמוכיח את הנקודה שלי: אני לא באתי לכאן בטענה של לנסות ולהבין את הדעה שלך. הדעה שלך ושכמותך מוכרת לי היטב. גם לא באתי לכאן עם כוונה לשנות את דעתך - זה בלתי אפשרי. הסיבה היחידה להתערבותי בדיונים מהסוג הזה (או לכך שאני נוהג לפתוח אותם מלכתחילה) היא נסיוני למנוע מאלו שעוד לא גיבשו דעה מוצקה ומבוססת ליפול בפח של מוכרי כזבים כמוך, אם הם במקרה קוראים את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוקי הסבירו לך איך לחפש ולמצוא את המידע בעזרת חיפוש פשוט בGOOGLE. אתה עד כדי כך מתעצל לעשות את הפעולה שזה פשוט מכעיס.

הנה, תנסה לחפש בGOOGLE את זה "אירופה מתכננת להטביע ספינות מהגרים" תראה מה יוצא לך.

אם אתה צריך סרטון הדרכה איך מחפשים בGOOGLE... אז לצערי אני חושב שלא תצליח למצוא את זה... אז כנראה שתצטרך להמשיך להתווכח ולהתנצח איתנו מכיוון שאין לך את היכולת לבצע חיפוש פשוט בGOOGLE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...