בעיה בהרכבת מחשב חדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהרכבת מחשב חדש

Usagi

Recommended Posts

אוקי - חיברתי את כל החוטים מהספק ללוח ולרכיבים שצריך וחיברתי את המאווררים שצריך ללוח אם...

וחיברתי הכל כמו שצריך לפי הספר של לוח האם ולפי ההוראות של המארז עם ה-קבל כוח ללחצנים וכו`.

אבל שאני באה לחבר את הארז לחשמל - המארז לא רוצה להדלק בכלל ולא מגחב ללחץ ההדלקה שלו- וגם יש רעש קטן כזה של צליל גבוה (שחשמל מגיע למארז אבל המארז לא נדלק בכלל - המארז מנותק מהחשמל כרגע)...

מה לעשות?

יש לי לוח של P4P800S-SE ושני כונני CD ודיסק קשיח אחד...

מישהו פה בקרבת העיר רמלה יוכל לעזור לי שמבין בהרכבת מחשב (פלא: 058-207481)

אני פשוט חייבת ללמוד את הנושא הזה - אני גם הרכבתי הכל טוב (לא מבינה למה לא נדלק)... בבקשה אשמח אם תעזרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברת את החוטים מהמארז ללוח אם אחד לאחד כמו שכתוב בספר??? את החוטים של המנורות בקרה, חוטים ששיכים לכפתור של הדלקת המחשב ובלה בלה בלה? רגע, אם הבנתי נכון (קראתי בריפרוף) המחשב לא נידלק בכלל וחיברת הכל כמו שצריך? אין אפילו איזה "זץ" קטן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברת את החוטים מהמארז ללוח אם אחד לאחד כמו שכתוב בספר??? את החוטים של המנורות בקרה, חוטים ששיכים לכפתור של הדלקת המחשב ובלה בלה בלה? רגע, אם הבנתי נכון (קראתי בריפרוף) המחשב לא נידלק בכלל וחיברת הכל כמו שצריך? אין אפילו איזה "זץ" קטן?

כן חיברתי הכל גם את החוטים ששיכים להדלקת המחשב...

והמארז בכלל לא נדלק...

הנה סקיצה איך חיברתי את החוטים של מנורות הבקרה ושל ההדלקה

ForumMessageImage_374941.jpg

וגם תמונה של הספק מאחור - הספק היה מההתחלה על 230V האם זה נורמלי? או שלשנות ל-220V?

ForumMessageFile_374943.jpg

אני ממש צריכה עזרה וזה חייב להיות היום - אני מוכנה לשלם 100 שקל רק שמישהו יבוא לעזור בבקשה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהרכבת את הלוח במארז ווידאת שאת שמה ברגי חיזוק אך ורק במקומות הנחוצים ?

יש את הרגליות מתכת האלו שמחזיקות את הלוח, אם יש רגליב מתחת ללוח במקום שאין חור מתאים בלוח (גם אם יש חור במארז) אז הרגלית מקצרת את הלוח.

מה המפרט שלך ואיזה ספק זה ?

ולפני שממשיכים לחפש בעיות, תוציאי את כל כרטיסי ה PCI ותנתקי את כל כבלי ה IDE מהלוח. לפעמים אחד ההתקנים האלו מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי - חיברתי את כל החוטים מהספק ללוח ולרכיבים שצריך וחיברתי את המאווררים שצריך ללוח אם...

וחיברתי הכל כמו שצריך לפי הספר של לוח האם ולפי ההוראות של המארז עם ה-קבל כוח ללחצנים וכו`.

אבל שאני באה לחבר את הארז לחשמל - המארז לא רוצה להדלק בכלל ולא מגחב ללחץ ההדלקה שלו- וגם יש רעש קטן כזה של צליל גבוה (שחשמל מגיע למארז אבל המארז לא נדלק בכלל - המארז מנותק מהחשמל כרגע)...

מה לעשות?

יש לי לוח של P4P800S-SE ושני כונני CD ודיסק קשיח אחד...

מישהו פה בקרבת העיר רמלה יוכל לעזור לי שמבין בהרכבת מחשב (פלא: 058-207481)

אני פשוט חייבת ללמוד את הנושא הזה - אני גם הרכבתי הכל טוב (לא מבינה למה לא נדלק)... בבקשה אשמח אם תעזרו

יש לך איפשהו קצר!!! אם את לא יודעת מה לעשות בעצמך. ממומלץ מאוד להביא משהו שיכול לפתור את התקלה ולא להתעסק בעצמך כי בסוף תגמרי עם מחשב חדש שרוף.

יש שיני מקרים עקריים לבעיית הקצר:

א. או ש באמת כמו שאמרו הלוח אם נוגע במארז במקום שאסור לו לדעת. ב. או שלחצני ונורות של המארז לא חיברת נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי תראי קודם כל אם הבעיה בספק

תוציאי את הספק מהמארז לגמרי לגמרי תנתקי אותו מהכל

תקצרי בין החור הירוק לשחור בקונקטור הארוך של הלוח

ככה הספק יהיה פעיל

תחברי לחשמל ולאחד החיבורי מולקס (4 חורים שמתחברים לCD הרדיסק וכו)

תחברי מאורר או משהו

אם לא הסברתי את עצמי כמו שצריך אני יסביר שוב..

ככה תוכלי לדעת האם הבעיה בספק עצמו

כמו שאמרו כאן אם יש מגעים מקצרים במחשב הספק פשוט לא ידלק

(כמו שחיברתי פעם בקר שההלחמות שלו נגעו בברזל של המארז, המחשב פשוט לא נדלק עד שהפרדתי בינהם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להודות :-* ;Dלכולם על התגובות והעזרה...

אני אתמול שחכתי לעדכן אתכם... אז הבעיה נפתרה... (כי לא שמתי את הברגים שמעמידים את הלוח על הפלטה במארז - מה לעשות אני אהבלה ;D- אבל אני שמחה שאכן חיברתי את הכל טוב)...

הכל טוב ועובד טפו טפו...

רציתי לשאול אתכם - כדאי להמיר את הדיסק קשיח לFAT 32 או להשאיר אותו בפורמט NTFS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין, הברגת את הלוח ישירות למארז ?

אם כן יש לך מזל גדול שהוא לא נשרף.

לפחות מה שבטוח זה שעל טעויות כאלו לא חוזרים פעמים (ואם כן אז הגיע הזמן לפרוש).

השאלה שלך נענתה הרבה פעמים בפורום , לא חסרות שם תשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...