dual boot - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dual boot

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי מחשב נייד של לנובו i7 די חזק ומותקן עליו כרגע מערכת הפעלה 8.

לצורכי לימודים אני צריך מחשב עם מערכת הפעלה ושמעתי שיש דרך להתקין שתי מערכות הפעלה באותו מחשב, ז"א כאשר אני אדליק את המחשב הוא ייתן לי שתי אופציות, windows or .

כרגע פיצלתי את ההארד דיסק שלי לכונן נוסף בגודל 50 GB:

54ebbefb6259e.jpg

איך אני מתקין עכשיו בצורה כזאת שאני אעלה את המחשב הוא ישאל אותי באיזה לבחור ובנוסף לא לאבד את כל המידע שיש לי בווינדוס בזמן ההתקנה.

תודה רבה לעוזרים!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מכל מה שנאמר, יש בעיה פוטנציאלית נוספת בהתקנת אטובונטו "על החומרה" במחשבים ניידים שמגיעים אם וינדוס :

בהרבה מחשבים ניידים יש "שחזור של מערכת ההפעלה" (על ידי הקשת מקש בהפעלה של המחשב וכו') שהוא בעצמו סוג של dual boot, בין הוינדוס ומערכת השחזור. התקנת ה dual boot של יכולה לבטל את האפשרות שלך להיכנס לאותו "שחזור", כלומר שעכשו ה dual boot הוא בין ווינדוס אבל אין לך כניסה לשחזור אם קורה משהוא לוינדוס

גם לדעתי, אם לא הולכת _להחליף_ את וינדוס בשבילך, תתקין אותה על VM ולא על החומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

לזה שמעליי. אתה סתם טרול. אתה לא יודע כלום ונדחף לכל דיון כדי להעלות את הדירוג. כל פעם שאני שואל משהו אתה תוקע איזה משפט חסר משמעות - אז לך חפש לך חיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצפן, אני לא סתם טרול, אני טרול עם מטרה, ללמד אנשים מה הבעיה. למשל פה, אם לא יודעים מה עושים (כמוך) אז לא כשמתקינים על VM הביצועים חרא כי לא מגדרים נכון את ה 3D ACCLERATION ואז בוכים פה בפורום. ואוו, דירוג, מעניין לי את ה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו את הויכוח האישי הזה

ב VM אולי לא יהיו את כל הביצועים של חומרה אמיתית, אין לי שמץ עד כמה בדיוק. אבל נניח שה 3D באמת לא עובד, באמת האנימציה של ההחלפת דסקטופים כזאת קריטית שבלי זה המערכת לא שמישה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבדוק

אני בכללי נגד דברים בלינוקס שמחייבים את המשתמש להתקנה מסויימת - "אנחנו רוצים שהדבר הזה יעבוד אם 3D אז הוא יעבוד אם 3D, ואנחנו לא נתכנן בכלל אפשרות להפעיל אותן ללא 3D". למשל, יכולות להיות המוני סיבות גם ללא מכונה וירטואלית למה שארצה לבטל האצת 3D - החל מכך שאני מריץ את המערכת על חומרה לא נתמכת, באגים בדרייברים, ועד למצבים שאני יכול להריץ 3D ללא בעיה אבל לא רוצה (וזה לא מעניינם של מפתחי Unity למה)

לאחרונה גם KDE עיצבנו אותי אם ה desktop search, אבל אם בתוכנות שמתחילות ב K אלה מקרים רחוקים ומבודדים, בתוכנות שמתחילות ב G זאת דרך חיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...