מה הקטע שאין אורות בכביש אחרי חיפה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הקטע שאין אורות בכביש אחרי חיפה

oneq

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הקטע שאין כמעט מילקי אקסטרה קצפת על המדפים בסופר??

המילקי הרגיל מעפן ובקושי יש בו פירור מסריח של קצפת, האקסרה-קצפת (לשעבר "פי-2 קצפת") זאת הכמות שהיתה צריכה להיות הסטנדרט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שם עמודי חשמל בכלל. מצד שני, גם אין שם הרבה תנועה. אז זה לא כזה נורא. סה"כ לא קיבלתי רושם שזה קטע כביש מועד לתאונות. אבל אולי אני טועה, לא חיפשתי סטטיסטיקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורה חשובה בצמתים. סתם כך לאורך כביש ביןעירוני שאין בו כלום והדבר היחיד שעושים בו הוא נסיעה ישר, היא בזבוז חשמל ובזבוז כסף שהיה ניתן להשקיע בדברים מועילים יותר : גדרות הפרדה, פס הפרדה "קופצני" נגד הירדמות נהגים, תמרורים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של כמה קילומטרים מדרום לחיפה נועד גם לשמש כשדה תעופה חירום בזמן מלחמה לחיל האויר.

אולי זאת הסיבה שאין עמודי תאורה וגם אין מעקי בטחון בקטע הכביש הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"קטע" הוא שלרשת כל קטע כביש שקיים בתאורה עולה כסף (הקמה, תחזוקה, עלות אנרגיה). אם אין צורך מהותי, לא צריך לבזבז על זה כסף. אם זהו סתם כביש ישר שאין בו עומס גבוה - אין צורך שכזה. אורות הרכב מספיקים (זוהי עובדה- מסתדרים יפה מאוד).

לא מסובך במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו. שמי קבע שאין צורך? ואם אני צריך כי זה מפריע לי ולבני משפחתי בנהיגה ואנחנו בטוחים שזה עלול לסכן אותנו?

לא מבין למה לחסוך בכסף איפה שאפשר להציל חיים. שיחסכו כסף במקומות אחרים.

ולמה אתה אומר שזאת עובדה? אתה יודע מה זאת עובדה בכלל?

זאת בהחלט דעה. לך זה מספיק. לי ולהרבה אנשים לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באירופה וארה"ב כבישים רבים באמת אינם מוארים. אבל בכבישים שם יש פסים לבנים/צהובים מתוחזקים היטב וזוהרים, יש מחזירי אור, יש תימרור טוב. כאשר זה המצב באמת אין צורך בתאורה, למעט בצמתים.

הבעיה היא שבארץ במקרים רבים גם אין תאורה וגם הכביש עצמו לא מתוחזק כהלכה - הפסים דהויים ומקשים לראות את הנתיב בחושך, מחזירי האור נעקרו מזמן ממקומם ולא הוחלפו וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו. שמי קבע שאין צורך? ואם אני צריך כי זה מפריע לי ולבני משפחתי בנהיגה ואנחנו בטוחים שזה עלול לסכן אותנו?

לא מבין למה לחסוך בכסף איפה שאפשר להציל חיים. שיחסכו כסף במקומות אחרים.

אוי, איזו דמגוגיה בגרוש.

:t2819:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...