טוב נמאס לי לפרמט - מה האנטיוירוס הטוב כיום ובמחיר שפוי? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב נמאס לי לפרמט - מה האנטיוירוס הטוב כיום ובמחיר שפוי?

Zeev86

Recommended Posts

אני יודע שעבר כבר חודש בערך מאז ההודעה האחרונה בדיון, אבל רוב העונים כאן טוענים שאין להם אנטיוירוס על המחשב, ומסקרן אותי לדעת איך הם שומרים עליו נקי.

אז איך אתם שומרים עליו נקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהשאלה צריכה להיות יותר איפה אתם מוצאים להדביק בהם את המחשב. אני כבר שנים עם אנטיוירוס, ועוד לא נתקלתי בסיטואציה שבה הוא הגן (או היה צריך בכלל להגן) מוירוס אמיתי כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי אליי למחשב בדר"כ לא מגיעים ווירוסים, אני משתדל להוריד רק ממקומות שנראים אמינים, הבעיות הם:

א. אתרים שא"א לדעת אם הם אמינים, (לדוגמא עכשיו חיפשתי אנימציה, בתחום הזה אני לא מבין כלום, ברור שלא מה הם המקורות האמינים, איך אני יכול לדעת מאיזה אתר להוריד ומאיזה לא?)

ב. dokים שמגיעים ממחשבים אחרים, ומכילים ווירוסים (לדוגמא הווירוס שמעלים תיקיות), איך מתגוננים מזה בלי אנטי ווירוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בד"כ, למי שיש לו מספיק ניסיון, דברים "לא לגיטימיים" זועקים לשמיים. זה גם תלוי מה אתה מוריד. אם אתה מוריד קובץ תמונה / - הוא לא יכול להכיל וירוס. לעומת זאת אם אתה מוריד קובץ התקנה - אז תוודא שאתה מוריד רק מאתר שאתה באמת סומך עליו. ואם אתה לוחץ על קישור שהוא כביכול להורדת , ומנסים לדחוף לך קובץ הפעלה, הרי זה בדיוק אותו דבר לא לגיטימי שזועק לשמיים.

2. מבטלים לחלוטין autorun במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...