טוב נמאס לי לפרמט - מה האנטיוירוס הטוב כיום ובמחיר שפוי? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב נמאס לי לפרמט - מה האנטיוירוס הטוב כיום ובמחיר שפוי?

Zeev86

Recommended Posts

אהלן. אני אוהב לפרמט מחשב, אבל לא אחרי שהתקנתי אותו על . יוצא שכל כמה חודשים המחשב שלי שוב מלא והפינגים שלי קופצים במשחקי והFPS יורד, עד הפירמוט הבא.

מצאתי 3 מחשבים לשנה של Bitdefender 2015 plus ב26 דולר. האם יש עסקה יותר טובה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הוא ללמוד להשתמש במחשב בלי להידבק בוירוסים. משהו מאוד מאוד דפוק באופן השימוש שלך אם אתה מגיע למצב הזה ועוד אחת לכמה חודשים.

אתה בטוח בכלל שוירוסים הם הגורם לבעיות שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MalwareBytes.

הגירסא החינמית שלו מעולה, רק תריץ בדיקה פעם בשבוע, אם אתה עצלן, הגירסא המלאה עובדת 24/7 ברקע ללא שום השפעה על ביצועי המחשב.

רישיון לכל החיים ב25 דולר*. אני משתמש במחשב בזהירות, אך גם אם אני "מפספס" קצת, זה עדיין ההגנה הכי טובה שיכולה להיות למחשב, כמובן בכפוף לCommon sense.

* לפעמים יש והמחיר יורד עד 12 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MalwareBytes.

הגירסא החינמית שלו מעולה, רק תריץ בדיקה פעם בשבוע, אם אתה עצלן, הגירסא המלאה עובדת 24/7 ברקע ללא שום השפעה על ביצועי המחשב.

רישיון לכל החיים ב25 דולר*. אני משתמש במחשב בזהירות, אך גם אם אני "מפספס" קצת, זה עדיין ההגנה הכי טובה שיכולה להיות למחשב, כמובן בכפוף לCommon sense.

* לפעמים יש והמחיר יורד עד 12 דולר.

תודה רבה!

התוכנה חסמה לי איזה malware וחוסמת לי באופן תמידי פורטים במנהל הורדות, שיכול להיות שהוא זה שעשה לי את הבעיות.

מאז הפינגים שלי הסתדרו.

עריכה: לא. עדיין יש שרתים שהפינג ממש קופץ והשרת מחזיר את השחקן שלי כמה מטרים אחורה.

יש למישהו עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הוא ללמוד להשתמש במחשב בלי להידבק בוירוסים. משהו מאוד מאוד דפוק באופן השימוש שלך אם אתה מגיע למצב הזה ועוד אחת לכמה חודשים.

אתה בטוח בכלל שוירוסים הם הגורם לבעיות שלך?

מסכים לגמרי ...

אני שנים ללא אנטי וירוס ... במצב שלך אתה כבר צריך לדעת מה אתה עושה לא נכון ולהפסיק לעשות את זה

פירמוט תמיד צריך להיות הפיתרון האחרון

כנראה יש לך בעיה אחרת שגורמת לך לחשוב שזה וירוס או תוכנה אתה פשוט צריך לעלות עליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אני יודע שזה וירוס? כי היה לי כבר כורה שהאט את הFPS במשחקים (עד 1-4 פריים לשניה), ונפתרתי ממנו בדרך ידנית (כי האנטיוירוס העציץ שלי AVG2015 סתם יושב ליופי במחשב) ומסתבר שנשארו ממנו שאריות? או אחרים?

בכל מקרה. התקנתי נקיה על כונן אחר (לא SSD) כדי לבדוק אם זו באמת בעיה בוירוסים, ואכן הפינגים שלי יציבים ולא קופצים. ביצעתי את הבדיקה במערכת הפעלה הישנה (הבעייתית) מאותו שרת, קיבלתי לאגים מטורפים שהחזירו את השחקן שלי כמה מטרים אחורה כל חצי דקה בערך, ואז עברתי במהירות לאותו השרת, לאותה המפה במערכת הפעלה שונה. הפעם המשחק עבד חלק.

מצאתי איזה שלושה מפתחות לBITDEFENDER 2015 בG2A בשבע דולר (עם מעמ SHIELD וכו) - נראה איך זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיקנה בכיף, הוא עדיין יהיה פראייר... :)

יש המון אנטיוירוסים מצויינים שמופצים חינם (כולל אחד של שמגיע אפילו מובנה במערכת ההפעלה Win8 ומעלה), לשלם כסף על משהו שקיים בחינם זה להיות פראייר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם האנטיוירוס הכי טוב שיש, אם הרגלי הגלישה שלך דפוקים - אתה תצליח לדפוק את המערכת.

יש לי חברים ששמתי להם Avast + Malawarebytes ואמרתי להם להריץ פעם בשבוע, ולמרות זאת כל פעם שהייתי מבקר אצלם הייתי מוצא מחשב "הרוס" מבחינת תוכנתית.

כל מיני אתרי הורדות ישראליים מפוקפקים, תוספים, תוכנות bloat שהתקינו את עצמן ביחד עם משהו, טולברים מה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...