מחפש מפרט לעבודה משרדית לאחי. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט לעבודה משרדית לאחי.

raviv1989

Recommended Posts

באותו מחיר(789ש"ח) של הDS4 עם הספק בתקן 80+ Gold של SeaSonic יש לך אצל TMS באנדל(ב790ש"ח) של DS2 שגם מגיע עם 3 מאוורים והוא Mid Tower עם ספק של FSP Raider 750W בתקן 80+ Silver וגם עם 5 שנות אחריות שזה אמנם מוגזם אבל גם משתלם ועם הR4 יש גם באנדל עם הספק של FSP Raider 650W ב825ש"ח אבל זה ייצא יקר יותר רק אם תיקח בנפרד מארז וספק ובבאנדל לא תמיד מקבלים את הספק שרוצים למרות שהוא כן מעולה ושקט עם הספק גדול יותר רק תקן Silver מה שאומר שהנצילות שלו מעט נמוכה יותר אז הוא יהיה קצת פחות חסכוני בחשמל.

בשביל לעשות קצת סדר הDS1 ו2 וR4 הם Mid Tower הDS4 הוא Mini Tower ויש שהם באמת גדולים והם Full Tower, כמובן יש עוד סוגים אבל זה לא ממש משנה כרגע.

בכל מקרה לגבי הגדלים אולי הסרטונים הבאים יעזרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רוני ידידי, אתה מציע לו ספק בתקן נמוך יותר, פחות שקט, אך עם הספק של 650/750 שמיועד לאוברקלוקינג + כרטיס מסך רציני מאוד או ל-SLI/CF? השימוש הוא לעבודה משרדית וצפייה בסרטים. זה מחשב שבקושי יצרוך 100W.

מה גם יעזור לו מארז גדול יותר?

ואגב, DS2 ממש לא משתלם כי בעוד תוספת לא גדולה במחיר אפשר לרכוש את הDS1 שהוא עדיף מכל הבחינות. ל-DS1 יש ארובה שניתנת לסגירה בלחיצת כפתור (יותר שקט, כי הDS2 הוא עם ארובה פתוחה תמיד) וכלובי דיסקים שניתנים לשליפה ואפשר לשנות את מיקומם. ויש עוד הבדלים שאני לא זוכר, אבל אתה יכול לקרוא ביקורות ולהשוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שנסחף זה אתה עם הi5 מלכתחילה פשוט אמרתי לו שזה משתלם יותר במקרה שהוא רוצה לקחת מארז של Mid Tower כשזה באנדל וגם חזרנו שוב לסיפור הדרישות המשוערות שלך לשימושים לעתיד שלו למרות השאלון לכן אם הוא כבר רוצה מארז גדול ושישאר באותו מחיר ושוב לגבי הספק כתבתי מוגזם אבל זה הבאנדל(גם כתבתי) וציינתי את העניין שלא מקבלים את הספק שרוצים למרות שגם הFSP Raider מעולה ושקט ואתה סתם מגזים לפעמים, כי איך שזה נראה המחשב הזה הופך להיות מחשב משחקים וכמו שאמרתי קודם לך תדע אולי הוא יזדקק לi7 ועוד כמה תגובות אולי הוא ייסגר על זה ושוב יסגור פינה כי מי יודע מה יהיה בעתיד, והDS2 כן משתלם בבאנדל בנפרד זה ייצא יקר יותר ואמנם אין לו כלוב קשיחים נשלף אבל הוא מקבל באורך של עד 345מ"מ ובלי העגינה למאוררים עד 370מ"מ ככה שזה לא באמת יהיה בעיה ואין צורך לשלוף אף דיסק, לDS2 החלק של המאווררים העליונים מוברג עם שכבה של בידוד אקוסטי, בכל מקרה הDS1 טוב אבל לא בהרבה ומי שרוצה כמה שיותר שקט לא נראה לי יפתח את הארובה כשממילא יש מספיק מאוורים וקראתי כבר ביקורות זה לא שהמארזים האלו יצאו עכשיו לDS2 יש אפילו ביקורת פה באתר, ולהבא נסה לקרוא קצת יותר בעיון את מה שכתבתי כי כשאתה כותב משהו אני גם טורח וקורא פשוט בתגובה הזאת לרוב דיי חזרתי על עצמי ואת השאלה שלך שלא הבנתי למה אתה שואל ובנוסף מציין יתרונות של מארז שהוא גדול יותר מצד שני תפנה אל פותח הדיון זה יהיה הגיוני יותר מאחר והוא זה חושב על מארז "גדול" יותר .

אני רק הצעתי אפשרויות במחיר דומה לקיים שלא נופל יותר מידי מבחינת הספק שמגיע בבאנדל גם אם הוא מוגזם פשוט משתלם זה הכל.

אגב אם ממילא המחשב לא ייצרוך הרבה ואני מניח שגם לא יהיה פועל 24/7 אז לא באמת חייב ספק בתקן Gold אבל כבר מתחילת הדיון שבאים בלי תקציב זה מה שקורה מצד אחד הוא "לא מתכוון לחסוך" מצד שני "לא צריך סתם לזרוק כסף" .

DS4 + S12G 450W ב789ש"ח

DS2 + FSP R 750W ב790ש"ח

R4 + FSP R 650W ב825ש"ח

DS2 + S12G 450W ב942ש"ח

R4 + S12G 450W ב949

DS1 + S12G 450W ב1048ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפתיחת הדיון הוא כתב "חובה i5" + תקציב לא מוגבל וכולנו יודעים שi5 זה מיינסטרים ולא משהו מוקצן.

אח"כ הוא שאל לגבי דעתי על הi5 וכתבתי שאם המטרה היא שהמחשב ימשוך כמה שיותר שנים, אז i5 יוכל להיות רלוונטי ליותר זמן מאשר i3. העניין לשיקולו כמובן והבהרתי ש-i3 בהחלט יספיק לצרכים בשנים הקרובות.

הוא גם ביקש רמת שקט גבוהה ומארז יחסית קטן, וקיבל זאת עם מארז שהוא הכי שקט שיש ללוחות מיקרוATX, וספק מאוד שקט ועדיין במחיר סביר ועם יתרונות רבים מעבר לתקן גולד.

מה יעזור לו עכשיו מארז יותר גדול או ספק עם הספק יותר גבוה? הוא הרי כתב שאינו מתכוון לשדרג את המחשב. רק בגלל שיש באנדל משתלם שווה לקחת אותו? זה הרי לא מהווה שום שדרוג עבורו, ואפילו זה הופך לחיסרון מבחינת הגודל של המארז והיחס בין הצריכה להספק המקסימלי שהופך לכמעט חצי ממה שהיה (מכ-20-30% ל-10-15%) וכבר מתחת לתקן הנצילות.

בכל מקרה, אין טעם להכנס לויכוחים. עכשיו הוא גם יודע על שאר האופציות של המארזים הגדולים והבאנדלים ויוכל להחליט בעצמו כראות עיניו כשכל האינפורמציה כבר בידיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון לא ידע בעצמו מה הוא רוצה וכשהוא כתב i5 היה הגיוני שיגידו לו שאין באמת צורך כי אפשר לראות שהוא סתם רצה וגם לא ענה הכי טוב על השאלון ובדיון למחשב משרדי שהתארך עד ל4 עמודים ואולי 5 אחרי ההודעה הזאת זה אומר הכל, ושוב אתה מפנה את השאלה אליי כשאמרתי לך כשרק הצעתי לו משהו בתקציב דומה כשהמארז הוא Mid Tower(על השאר אני לא אחזור) וכמובן שGold עדיף על Silver זה ברור אבל זאת לא הייתה הנקודה בדיוק כמו שPlatinum עדיף על Gold אבל זה לא משנה מה אני יכתוב כי אני רואה שזה יכנס מאוזן אחת וייצא מהשנייה כי בדיוק כמו שלא יעזור לו מארז גדול יותר וספק עם הספק גדול יותר ככה גם לא יעזור לו i5 כשכל זה זה רק השערה על שימוש עתידי כשיש שאלון עם תשובות, בכל מקרה אני סיימתי מאחר וזה סתם יהיה מיותר להמשיך ולהאריך את הדיון הזה, שיהיה יום טוב לכולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני היקר, אני קורא כל מילה והבנתי מדוע כתבת על הבאנדלים. השאלות שלי היו רטוריות. הבעיה העיקרית היא לא בתקן סילבר של הספק אלא בהספק הגבוה שלו שבקושי ינוצל ב-10% במקרה הכי קיצוני. זה מהווה חיסרון, כי הנצילות באחוז צריכה שכזה תמיד תהיה הכי נמוכה, בכל תקן.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי קודם כל ממש תודה לשניכם על העזרה המדהימה!

דבר שני, רציתי לדעת אם יש אופציה לוותר על . הרמקולים לרוב סתם תופסים מקום וזה מעצבן, יש איזה אופציה אחרת שאפשר לשמוע ממנה? (מסך?)

ומה אתם חושבים על זה? האם זה כדאי או שעדיף לשים רגילים? (יש לציין שיש לי ממש טובים שהם לא בשימוש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לוותר עליהם האפשרות הכי טובה חוץ מטלויזיה שבה צפיפות הפיקסלים נמוכה יותר זה מחשב שהוא גם מסך מחשב וגם מסך טלויזיה שכנראה גם יהיה פחות טוב מבחינות מסוימות(נמצא יותר אם נתעמק בעניין) לעומת מסך שהוא רק מסך מחשב ועוד אחד שהוא נורא מומלץ כמו הP2314H אבל אולי יהיה עדיף להתייעץ בעניין הזה בפורום מסכי מחשב למרות שלדעתי זה לא צריך להיות כזה סיפור לשים איזה 2.1 כמו הLogitech S220 2.1(עולים 135ש"ח אצל TMS) ואם אתה ממש לא רוצה סאב וופר ושיהיו כמה שיותר קטנים אז הינה 2 רמקולים ממש קטנים(רוחב וגובה 8.7ס"מ, והעומק 6.7ס"מ) בחיבור USB שכמעט ולא יתפסו לך מקום על השולחן כמו הMicroLab B16(עולים 56ש"ח אצל TMS) בנוסף הדרך היחידה לשלוט על העוצמה שלהם זה רק דרך המחשב עצמו וכנראה לא יתנו אותה החוויה מבחינת שמיעת מרמקולים כמו 2.1 או בכלל 5.1/7.1 אבל יהיו מספקים לשימוש משרדי, אגב מה דגם הרמקולים שיש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אוקי זה נראה טוב וכנראה שזה הפתרון המושלם בשבילו, אבל האם הוא באמת יהיה עדיף על רמקולים פשוטים מחברה טובה כמו הלוג'יטק בפחות כסף, משום מה נראה לי שלא אבל במקרה הזה ולאור מה שהוא מבקש זה המוצר המנצח P:

אגב פותח הדיון אתה מעוניין בביקורות יש לך בקישור הבא

http://www.amazon.com/Dell-NCW95-MN008-Computer-Soundbar/dp/B00DEJXRAE

וזה עמוד המוצר באתר של דל

http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=gen&sku=318-2885

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כן, הגדרת זאת נכון. היתרון כאן שזה לא תופס מקום ולא מפריע ועל זה משלמים מחיר גבוה יותר. זה לא שהסאונד יהיה טוב יותר מרמקולים שעולים פחות. קניתי אחד כזה בעבר למסך של אבא שלי וזה מאוד נוח. איכות הסאונד סבירה+, לא הכי טובה ולא הכי גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים כמה זמן לוקח לtms לשלוח את המחשב? אם אני עושה הזמנה ביום ראשון זה יגיע עד חמישי?

שני התלבטויות נשארו לי:

אם לקחת i3 או i5 (וכך אני חוסך גם עוד כמה גרושים על הקירור)

מסך - החלטתי שאני לוקח את המסך של , אבל ניראלי שאקנה אותו במקום אחר בגודל של 22 אינץ' (אני יודע שאשלם טיפה יותר) אבל אני לא רוצה לקחת מסך גדול מדי, כמו שאמרתי אני עכשיו עם 22 וזה טוב מאוד.

מה אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת מסך 22 אינצ' ועוד לשלם על זה יותר, זו טעות. המינימום שהייתי ממליץ לרוב הצרכים זה 23" וגדול מדי זה בטח לא. זה פשוט יהיה יותר נוח לעבודה משרדית/לימודים או לכל עבודת מחשב אחרת ויאמץ פחות את העיניים. מבחינה פיזית זה לא שהמסך הרבה יותר גדול, אם זה השיקול שלך... ההבדל אמור להיות כס"מ יותר באורך וברוחב. מקום שיכנס בו מסך 22", יכנס גם 23". גם יכול להיות שמסך 22" יהיה פיזית גדול יותר ממסך אחר של 23" (יכולים להיות הבדלים ברוחב השוליים בין הדגמים השונים).

לגבי הtms, אין לי מושג, תשאל אותם מחר על הבוקר.

אם אתה בקטע של לחסוך, קח את הi3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוקח i3 אז שים לב שיש עכשיו את הArctic Cooling Alpine 11 Rev. 2 ב44ש"ח בקניית מחשב חדש, בכל מקרה לגבי המסך אני חייב להסכים עם זורו כי למה לשלם יותר על מסך קטן יותר כשאתה יכול ללכת על הדגמים הגדולים יותר במחיר זול יותר בגלל שאתה רוכש מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אזמין, אלך על ה23 אינץ' מקווה שזה לא גדול מדי.

יש אפשרות לשחק עם המפרטים ששמתם לי או שאני צריך לבנות אחד חדש? אלך על הi3 עם הקירור שבמבצע.

חסר לי רק מקלדת ועכבר וסיימתי. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...