כרטיס מסך לא מתאים ללוח אם - הטעיית הצרכן? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לא מתאים ללוח אם - הטעיית הצרכן?

n00kie

Recommended Posts

אפשר לתת לדיון הזה למות כי כבר מיצינו אותו, אבל אגיב לך רק כי אתה **** צונזר **** את השכל.

א.אני לא אוהב להתלהם ולא אוהב מתלהמים, ולכן אם הבנת נקרא מינימאלית היית מבין שמדובר בכרטיס בן כמעט 3 בגרסת DUAL X בגובה של 35 מ"מ.

כשיש כרטיסים של 45 יותר מ"מ, זה אומר שאני לא יכול לשים את אותו כרטיס בגרסת VAPOR X בלוח הזה.

אם אלה המרווחים שיתקבלו בכל לוח, כנראה שאף לוח לא יעבוד עם רוב כרטיסי הHIGH END בימינו..

ב.קניתי עם הכסף שהיה לי, לא כל אחד יכול לזרוק 5K על מחשב כל שלוש שנים.

מעבר לזה, כמו שכבר ציינתי, לא ציפיתי שתהיה בעיה עם זה (אולי אם זה היה מצוין איפשהו, הייתי יכול לצפות).

ג.לא יודע למה אני טורח להגיב לסעיף הזה, אבל אני שמח לדעת שאני ישראלי יפה.

אני לא קונה מיני למשפחה ברוכת ילדים כי כתובה הקיבולת של רכב מיני.

מצד שני, אם היה לי רכב מיני, לא סביר שהייתי משתמש בו במקום הרכב של החצי מליון שקל שלי, תוך כדי שאני מחייג בטלפון של ה4K (בדיבורית, כמובן).

תגובה מיותרת, גבר.

הסבר לצינזור:

מתוך חוקי הפורום:

יש להשתמש בשפה נאותה בהודעותיכם ולשמור על תרבות דיון גבוהה. חל איסור מוחלט להתלהם, לקלל, לפגוע, להעליב, או להשמיץ כל גורם כזה או אחר מכל סיבה שהיא.
דיונים או הודעות אשר עוברות על חוקים אלו לא מתאימות למסגרת הפורום והן יצונזרו או ימחקו. כמו כן, למשתמש הרלוונטי תתווסף אזהרה!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...