macbook pro 15 retina . מומלץ לשימושי לימודים? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

macbook pro 15 retina . מומלץ לשימושי לימודים?

raviv1989

Recommended Posts

התחלתי ללמוד השנה, ואני רוצה לקנות מחשב. יש לציין שלמחשב אין שימושים כמעט בלימודים עצמם ויישאר בבית רוב הזמן.

אני מעוניין במחשב שקט, מהיר ואמין, לכן אני פוזל לכיוון המקבוק אף על פי שמחירו יקר. עוד לא היה לי ניסיון עם מקבוק אבל כבר מתחיל להימאס לי מהווינדוס.

האם זו תהיה בחירה נבונה? יש לציין שאני כנראה יצטרך להשתמש באופיס בתדירות יותר גבוהה מעכשיו. (אני לומד הנדסת תעשייה וניהול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עדיין פתרון מושלם לאופיס על מק. אמנם מאז שהיישומים המשרדיים של אפל תומכים בעברית המצב טוב בהרבה, אבל אם אתה מתכוון לעבוד על מייקרוסופט דע שהוא שונה מהגרסה לווינדוס, ולא תומך בעברית.

בנוסף, לדעתי אין צורך במק פרו, לפי הצרכים שתארת זה נראה בזבוז כסף טהור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת - אפשר להסתדר לדעתי. אני ממיר את כל המסמכים ל "Docs" של גוגל. ההמרה שלהם מצויינת ועד כה הסתדרתי יפה מאוד (הסמסטר הזה הוא הראשון שבו ניסיתי את זה).

(לצורך העניין, אני עם ווינדוס. פשוט לא רוצה להתקין "פרוץ")

בלי קשר לזה, אני חושב שלקנות מק שכזה זה מעשה מטופש. בטח ובטח אם הסיבה היא "נמאס מווינדוס".

נ"ב

אופיס זה שטויות. במהלך התואר אתה בוודאות די גבוהה תתקל בתוכנות שפשוט אין להן חלופה לא-ווינדוסית (לדוגמה, ארנה). אז נכון במקרה כזה אפשר "להסתדר" ולהשתמש במחשב במוסד בלימודים וכולי. אבל בשביל מה להכנס לסיפור הזה? היא מעולה. אני חושב שלקנות "בשביל הקטע" זה חסר טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך https://www.office.com/start/default.aspx , זה 365 בחינם דרך הדפדפן, שומר לך את הקבצים על שרת של ואפשר להוריד עותק למחשב.

תיקון קטן, זה Online שעובד מצויין עריכה: אחרי שראיתי את התגובה של עידו נזכרתי באופן מפתיע בבעיות שאני נתקלתי באופיס אונליין, לכן אני אתקן את עצמי - הוא לא מצויין :cwm3:

Office 365 הינו מוצר אחר, שנותן את האופיס מקומיות, וישנו תשלום חודשי עבור השירותים

לפותח הדיון, אם אתה פוזל לכיוון התפוח רק בגלל איך שהמחשב נראה בלי כוונה לעבוד בסביבת OSX, פשוט רד מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Office Online זה דרעק לא נורמלי. במיוחד עם עברית. באופן הזוי למדי, התמיכה של גוגל בהמרה מ- ואל Docx היא טובה בהרבה. את זה אני אומר באחריות, לאחר ניסיון לא מועט וגם בתור חובב מיקרוסופט.

נכון לכיום, ישנם אך ורק שני תחליפי מיקרוסופט אופיס שאני הייתי מחשיב כברי שימוש:

1. Libre Office

2. Docs

גם ב Docs לא הייתי ממליץ להשתמש בשביל עבודה מאוד רצינית וגדולה, כי יש לו את המגבלות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחסוך את הכסף אם אין לך שום כוונה לעבוד ב OS X. יש מספיק מחשבים ניידים "סקסיים" ועדיף לך לבדוק אותם (zenbook של למשל). כוחו של בא מהאופטימיזציה של OS X לחומרה עליה היא רצה. אם אתה קונה בשביל להריץ עליו או בצורה קבועה -> זרקת כסף לפח.

אם אתה מתכוון לעבוד ב OSX, אישית הייתי הולך על 13", אבל זו העדפה אישית (אתה תצטרך לסחוב את זה על הגב יום יום).

הפתרון הכי טוב לאופיס אגב יהיה כנראה להפעיל אותו עם Parallels וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...