שאלה בנוגע לתהליך התקנת כוננים - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לתהליך התקנת כוננים

dog

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי, תודה.

נראה שאלך על הסיגייט 7200.

היות ואני לא רואה הבדל מאוד מהותי בין הרלבנטיים עבורי, לשנת האחראיות הנוספת שנותנים עליו יהיה את משקל ההכרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

זה נכון גם לגבי אמינות.

חפרתי קצת ברשת ועל כל דגם של דיסק תמצא מצד אחד תשבחות ובמקביל אזהרות לא להתקרב.

כך שזה הרבה עניין של מזל ולכן , כאמור, מה שהכריע אצלי את הכף היה שנת האחראיות הנוספת.

אם אצטרך לסיוע בעת ההתקנות, אשמח לקבל מכם עזרה.

תודה מראש.

אגב, למי זה רלבנטי וחשוב, הדיסקים מסוג ברקודה בנפח 3 טרה של מיוצרים רק בפלטות של 1 טרה כל אחת

בדקתי בפירוט באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג למה קטלו את הסוגייה של מנוע שנכבה, אבל אם מישהו כבר הזכיר את סקודה, אז בוא ניקח את זה כדוגמא לתחום שוב. היה להם המון תקלות בגיר בשנים האחרונות וכתוצאה מזה החליטו להגדיל את האחריות משנתיים לשלוש, שים לב...

אני אישית דווקא זוכר שרוב הדיסקים שהלכו לי היה מסוג הברקודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג למה קטלו את הסוגייה של מנוע שנכבה, אבל אם מישהו כבר הזכיר את סקודה, אז בוא ניקח את זה כדוגמא לתחום שוב. היה להם המון תקלות בגיר בשנים האחרונות וכתוצאה מזה החליטו להגדיל את האחריות משנתיים לשלוש, שים לב...

אני אישית דווקא זוכר שרוב הדיסקים שהלכו לי היה מסוג הברקודה :)

אני רואה את זה בדיוק כמו KAKADU999.

מכל מה שקראתי, על אותו דיסק יש שיגידו שהיה להם ניסיון רע עם האמינות שלו ויש שיגידו להיפך.

זה נכון לגבי כל החברות המייצרות .

אפילו רק בדיון הזה, שים לב, אתה אומר ניסיון רע עם ברקודה, בתגובה מס 9 מישהו אומר:

"אני עברתי ל- בכל הכוננים שלי אחרי תקלות חוזרות בכונני WD. עד היום טפו טפו.... אין תלונות" .

כך שזה הרבה מזל, רולטה כפי שאמרו כאן.

אז אם זה המצב, וההסתברות לתקלות היא עניין לא צפוי בשום דיסק ,אני מעדיף לגבות (ויש לי היכן) ולדעת שאני זכאי במשך 3 שנים לקבל דיסק חליפי במקרה ו...

אגב, סתם עולה לי שאלה אם מישה התנסה.

נניח שלאחר שנתיים הולך דיסק שבאחראיות 3 שנים ואתה מקבל דיסק חדש.

האם פרק הזמן של האחראיות על הדיסק החדש הוא רק יתרת הזמן שנותר לדיסק המקורי ? כלומר שנה במקרה הזה?

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אומרים קצת הגזמתי בדרישות , אה ? :(

הסיגייט אגב הוזמן כבר.

ברשותכם שאלה נוספת חשובה.

עומד כנראה להתקין בסוף השבוע את ה ssd עם 8.1 עליו ( כרגע יש לי בדיסק הקיים את 7).

כפי שציינתי, אני עומד לשמור את הדיסק המכני הקיים , עם מע' ההפעלה שלו, בצד מחוץ למחשב, לגיבוי ושימוש חירום במע' ההפעלה במידת הצורך.

בינתיים לבת שלי יש עליו משחקים שהיא כזה באמצע ורוצה לסיים בהמשך.

היות ואני לא רוצה לפרמט ולמחוק את הוינ. 7 שעליו, מה קורה אם אני מתקין את הדיסק הזה לפרק זמן מסוים כדיסק נוסף?

המחשב יראה 2 מע' הפעלה ? תהיה התנגשות? או שבהגדרות נכונות אפשר לעבוד במצב הזה ולהפעיל את המשחקים שבדיסק הישן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, תודה.

אגב, מה שנראה לך פתרון של 4 שורות, לאחרים, שלא חיים את זה יום יום, זה יכול להיות מורכב יותר.

לשם כך נוצרו בין היתר פורומים, לא ?

ועם זאת שוב תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז ברשותך 'ספין' נוסף.

זה חשוב לי שלא אעשה איזו טעות ואדפוק משהו, אז אשמח על עזרה.

אם בכל זאת אנסה להפעיל את המשחקים מהכונן שבו יושבת מע' ההפעלה שלא פעילה ( וינ. 7) , האם זה עלול לדפוק משהו במערך של המחשב?

המשחקים יושבים שם במחיצה c, בה נמצאת גם מע' ההפעלה הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנות שלא באמת כותבות משהוא לתוך הוינדוס. בתוכנות כאלה בהחלט ניתן להעביר את תיקיית ה program files ממקום למקום ואפילו להעביר אותה למחשב אחר ולהריץ את התוכנה מהתיקיה (ללא התקנה)

יש תוכנות שכותבות דברים לתוך הוינדוס (ה registry, תיקיות המערכת או המשתמש וכו) תוכנות כאלה "יישברו" כשתעביר את התיקיה

גם משחקים יש ויש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...