הצרות באות בצרורות(או האם אלו הסימנים של מודם שרוף?) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצרות באות בצרורות(או האם אלו הסימנים של מודם שרוף?)

MishaK

Recommended Posts

מה שלמוכם ידידי? שלומי דרעק יותר מתמיד! :bash:

למה? כי כנראה נשרף לי המודם :AR15:

איך? זה סיפור מעניין....

לפני יומיים ישבתי לי בסביבות השעה 23:30 מול מחשבי האהוב, בחוץ השתוללה סערת ברקים ורעמים, ופתאום <<בום<>> , מה קרה? הפסקת חשמל של שתי שניות, כול החדר שלי בבלאק אוט, אני מגשש באפלה ובקושי מצליח למצוא את המתג של האור, כאשר אני סוף סוף כן מוצא אותו, אני מגלה שהכול כרגיל, לא עולה עשן מהמערכת סטריאו שלי או מהמחשב, חשבתי לעצמי, דרעק, אם זה ימשיך ככה אני לעולם לא יצליח לסיים להוריד ת'-ATi מולטימדיה סנטר....

anyway, כאשר אני מדליק את המחשב, הכול עולה בהצלחה, אני מנסה להתחבר לאינטרנט, שיט נתקע המחשב, באיזה שלב? בשלב שאני מנסה להתחבר לאינטרנט והוא כותב "פותח פורט" או משהו כזה, אני עושה ריסטרט, מוחק את המודם מה-Device Manager ועושה חיפוש חומרה חדשה, הוא מוצא את המודם, הכול טוב ויפה, אני מצליח לעשות את המין "התקשרות פנימית" הזאת שלו עם עצמו (שחכתי איך קוראים לזה...), הכול טוב ויפה, אני לוחץ לי פעמים על החייגן לאינטרנט, כותב "מתקשר", ואז הנבלה כותב לי שאין קו, בנקודה הזאת אני מתעצבן מאוד מאוד, אני מוחק את החייגן, מתקין מחדש, מנסה שוב להתחבר, לא מתחבר, אני מוחק ת'מודם ואת החייגן ביחד, מחפש מודם, מוצא, מתקשר איתו פנימית יפה, מתקין את החייגן מחדש, מנסה להתחבר, כלום, אותו דבר!

בנקודה הזאת אני כבר מתחיל לקלל את האימא של המודם וכול דבר שקשור אליו...

ניסיתי להעביר את המודם סולטים, ניסיתי כול סולט אפשרי, וכלום, הכול אותו דבר, הבן יונה לא מוכן להתחבר! אפילו לא עושה צליל חיוג!

האם המודם מת?

תנסו לענות לי לפי הפרטים הבאים:

-אין התנגשויות עם חומרה אחרת

-המערכת הפעלה מזהה את המודם בלי חצי בעיה

-יש "התקשרות פנימית" של המודם עם עצמו

האם המודם בכול זאת נשרף עקב ההפקסת חשמל לחצי שנייה שהייתה לפני יומים?!

המודם הוא מתוצרת חברת BTC הקברית, והוא מובסס על צ'יפ PCtel PCT789T.

בנתיים הוא שוכב אצלי פה על השולחן ללא מעשה, ואני ממש מנסה לשלוט על כעסי ולא לצאת איתו החוצה ולזרוק אותו על המדרכה......

במה אני כותב עכשיו? בלאפטופ-דרעק שלי שזאת הפעם השנייה שהוא מציל אותי ממוות בגלל שיעמום! אני אוהב אותו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מודם שעולה 60 שקל? get real

לא, בשביל מחשב שעלה לך בטח כמה אלפי שקלים. אם אכן המודם שלך התפגר מפגיעת ברק היה לך מזל לא נורמלי שזה כל הנזק ולא נצלה לך כל הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה מזל לא נורמלי שלא נצלה לו לוח האם, אני דווקא חושב שמי שכן נצלה לו לוח האם פשוט סבל ממזל ביש.

לי נשרף ככה מודם פעמיים, ולא קרה כלום לרכיבים האחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי יישמע טיפשי, אבל אני מציע שתנסה להריח את המודם,

בפעם האחרונה(והיחידה! טפו טפו טפו...) שנשרף לי המודם, המערכת בכלל לא עלתה ושהוצאתי אותו מהחריץ היא עלתה,

הרחתי את המודם, והיה לו מן ריח שרוף כזה, מה שאני מציע לך זה לנסות להריח אותו ולנסות למצוא ריח כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...