האם אתר הפיראטים הגדול בעולם הושבת לתמיד? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתר הפיראטים הגדול בעולם הושבת לתמיד?

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בזמנו הייתי מגלה עם סולסיק טונות של חדשה. אפשר היה להכנס לתוך התיקיות שהיו בשיתוף אצל מישהו ואם היה לו טעם טוב... וואי וואי וואי :party0007:

איזה כיף זה היה. בגלל השיטה המבוזרת כבר אי אפשר לראות מה חולקים אנשים ספציפים.

אני חושב שהיום הדרך היחידה להשיג שירים בודדים היא דרך ביטפורט, אייטיונס וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כזה בטח שיש בכלל עתיד לפיראטיות.

אנחנו רואים בשנים האחרונות השתלטות של ממשלות, ארגוני אופל וחברות ענק על האינטרנט ועל התשתיות.

באיזשהו שלב ימצאו גם מודל כלכלי טוב ומשתלם למכירת התוכן ברשת וגם איך סוגרים את הברז להעברת כמויות אדירות של מידע על התשתיות לכל דורש. (בעיית דעת קהל ולא בעיה טכנית)

כאילו, תמיד ירוץ תוכן "גנוב" ברשת אבל זה לא יהיה פשוט או משתלם להשיג אותו.

שוב, זו דעתי בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה נחמד לחפש שירים בSOULSEEK אצל אנשים עם טעם טוב.

אבל היום המצב מבחינת מוזיקה הרבה יותר טוב.

רק החשיבה צריכה להשתנות.

צריך לעבוד בקנה מידה גדול.

להוריד אוספים שלמים, דיסקוגרפיות מלאות.

כל פישר יכול למלא טרהבייטים ברגע ע"י חיפוש על פי גודל טורנט בקטגורייית מוזיקה בכל אתר טורנטים טוב.

וכמובן להקשיב לערוצי מוזיקה ביוטוב או במקומות אחרים, ולאתר מוזיקה מעניינת שעוד לא עלתה על הרדאר שלכם.

כי כמעט כל דבר שקיים אפשר למצוא לו טורנט.

ואני אומר כמעט, כי יש דברים שקשה למצוא.

את זה למשל לא מצאתי בכלל באינטרנט עד לפני כמה שנים, שהעלו את זה ליוטוב.

ועדיין לא יודע אם זה קיים בטורנט שלא כחלק מפסטיבל אינדי נדיר.

כשמחפשים BALTHAZAR מוצאים איזה DJ מחורבן בעיקר.

https://www.youtube.com/watch?v=ZtFr3lCEBrs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאין לך מושג כמה האנונימיות היא נדבך חשוב באינטרנט.

יש לי מושג מצוין ולכן אין לי ואין לי גוגל+ וטרחתי לעבור על כל ההגדרות שיש לגוגל כדי לצמצם את כמות העקיבה אחרי, אני לא מסתובב באינטרנט כשאני מחובר לג'ימייל שלי ובחיים לא נותן פרטים אמיתיים בהתחברות לאתרים וכל פעם שאני נכנס ליוטיוב ומקבל הצעות לראות את הסרטונים החמים של Arab Idol אני מחייך לעצמי בסיפוק.

ובכל זאת.

אין פרטיות בשיט באינטרנט ושוטה מי שחושב שיש. גם אם תצליח להתחמק מחיפוש השם שלך בגוגל ותצליח להמנע כמעט לחלוטין מספאם באימייל, בשניה שמישהו בעל ידע אמיתי (חוקר פרטי נגיד) יחפש עליך מידע הוא ימצא הרים וגם את כל המידע הרגיש, זה שהממשלה שלך שומרת ולפעמים גם זורקת בפחי זבל. מידע רפואי, תשלומי מיסים, כתובות, משפחה וכו'

אתה רוצה פרטיות באינטרנט? אתה מוזמן להשתמש בתור ואוניון ועאמה ודוניה אבל תבין שהכל נוזל מסביב ואנשים עושים כסף מלאסוף מידע עליך ועלי.

אם כבר, חשוב שאתה תבין שהפרטיות שאתה חושב שיש לך היא אשליה ווהמקסימום שאתה מסוגל לשמור על עצמך הוא ברמת הגוגל / / ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מושג מצוין ולכן אין לי ואין לי גוגל+ וטרחתי לעבור על כל ההגדרות שיש לגוגל כדי לצמצם את כמות העקיבה אחרי, אני לא מסתובב באינטרנט כשאני מחובר לג'ימייל שלי ובחיים לא נותן פרטים אמיתיים בהתחברות לאתרים וכל פעם שאני נכנס ליוטיוב ומקבל הצעות לראות את הסרטונים החמים של Arab Idol אני מחייך לעצמי בסיפוק.

זה נובע מהפרעת אישיות כזו או אחרת (בעל מקצוע יוכל לאבחן אותה בצורה מדוייקת יותר) ולא מהעובדה ש"יש לך מושג מצוין לגבי אנונימיות באינטרנט".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
יש לי מושג מצוין ולכן אין לי פייסבוק ואין לי גוגל+ וטרחתי לעבור על כל ההגדרות שיש לגוגל כדי לצמצם את כמות העקיבה אחרי, אני לא מסתובב באינטרנט כשאני מחובר לג'ימייל שלי ובחיים לא נותן פרטים אמיתיים בהתחברות לאתרים וכל פעם שאני נכנס ליוטיוב ומקבל הצעות לראות את הסרטונים החמים של Arab Idol אני מחייך לעצמי בסיפוק.

ובכל זאת.

אין פרטיות בשיט באינטרנט ושוטה מי שחושב שיש. גם אם תצליח להתחמק מחיפוש השם שלך בגוגל ותצליח להמנע כמעט לחלוטין מספאם באימייל, בשניה שמישהו בעל ידע אמיתי (חוקר פרטי נגיד) יחפש עליך מידע הוא ימצא הרים וגם את כל המידע הרגיש, זה שהממשלה שלך שומרת ולפעמים גם זורקת בפחי זבל. מידע רפואי, תשלומי מיסים, כתובות, משפחה וכו'

אתה רוצה פרטיות באינטרנט? אתה מוזמן להשתמש בתור ואוניון ועאמה ודוניה אבל תבין שהכל נוזל מסביב ואנשים עושים כסף מלאסוף מידע עליך ועלי.

אם כבר, חשוב שאתה תבין שהפרטיות שאתה חושב שיש לך היא אשליה ווהמקסימום שאתה מסוגל לשמור על עצמך הוא ברמת הגוגל / פייסבוק / ספאם.

יש שיטה הרבה יותר טובה מ "לעבור על כל ההגדרות שיש לגוגל"

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/ghostery

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/privacy-badger-firefox

וגם זה יכול לעזור

http://someonewhocares.org/hosts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...